Rokerige & fruitige whisky
Laat u betoveren door deze fascinerende samensmelting van kampvuur- of houtrookaroma's en frisse fruitnoten zoals appels, perziken of citrusvruchten. Ontdek deze spannende smaakwereld die stevige rook met zoete vrucht combineert.
Producten filteren
–
Turntable x Starward Collaboration Drop 01
Een spannende aroma-compositie en een echte blikvanger in uw huisbar. Geef uw collectie een boost met dit juweeltje.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Stauning Smoke Tawny Port Cask
De harmonie van krachtige rook en zoete portwijnvruchten komt bij stevige 50,3% Vol. prachtig tot zijn recht. Koop nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Mull's Finest 2014/2025 - 10 jaar oud - Calvados Pays d'Auge Cask Finish - Mystery Malt - The Art of Maturation (Murray McDavid)
Ervaar met Mull's Finest een Calvados-finish vol complexe aroma's! Zorg dat u een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Millstone 2019/2025 - 6 jaar oud Rivesaltes Cask Special #35
Zeldzame Nederlandse whisky met diepe rook, zoete wijnkarakter en kruidige kracht – Rivesaltes ontmoet turf. Probeer het snel!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Macaloney's An Aba Signature Selection
Een vleugje rook begeleidt de weelderige aroma's uit verschillende vaten. Bestel nu en geniet in optimale drinksterkte.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Saburomaru SAB. Sunset Red
Ontdek de verfijnde Japanse rook, verenigd met fruitige zoetheid. Bestel Saburomaru Sunset Red nu online.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
1770 Glasgow 2020 - 5 jaar oud Peated Passito Di Caluso Cask Finish Batch No. 01 Small Batch Series
U geniet van maritieme rook gecombineerd met zeldzame Passito dessertwijnzoetheid. Zorg nu voor het Small Batch!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Ardmore 2003/2026 - 22 jaar oud Bourbon Barrel Mission Gold (Murray McDavid)
Ontdek de kenmerkende Ardmore-rook en tropische fruitnoten in deze zeldzame 22-jarige Mission Gold. Zorg dat u uw fles veiligstelt!
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
Smokehead Terminado Tequila Cask Finish
Sterk rokerige Islay Single Malt met een bijzonder interessante finish in tequilafusten. Bestel nu de Limited Edition.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Ballechin 2005/2023 - 17 jaar oud Burgundy Cask No. 327-334
Rode vruchten en sterke torfrauch brengen u terug naar uw eerste barbecue. Bestel nu deze gelimiteerde rookbombe.
€ 196,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 281,41/Liter)
Rebels Reserve Madeira & Islay Cask Finish Crafted Blend (Murray McDavid)
De heerlijke blend verenigt aroma's uit de distilleerderijen Blair Athol, Benrinnes en Invergordon - ontdek nu het resultaat!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
North British 2009/2024 - 15 jaar oud Islay & Tokaji & Oloroso Cask Select Grain (Murray McDavid)
De innovatieve vatcombinatie biedt u een geheel nieuwe kant van North British in uw glas. Zorg dat u het veiligstelt en ontdek het!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Lennox Peat 2011/2024 - 13 jaar oud Koval Bourbon Cask Finish Mystery Malt (Murray McDavid)
Mysterieus rook en sappig fruit komen dankzij intense 52,6 % Vol. bijzonder goed tot hun recht. Ontdek het nu!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Caol Ila 2010/2025 - 15 jaar oud Refill American Hogshead #313534 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ontdek deze gelimiteerde Cask Strength Whisky met intense appel- en rokerige tonen. Verzeker uzelf van een stukje perfectie!
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Saburomaru 2020/2024 - IV The Emperor Cask Strength
De Keizer ontvangt u met intensieve Highland-rook, kruidigheid en indrukwekkende 60% vol.! Verzeker uzelf van deze zeldzame whisky uit Japan.
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Highland Park 2008/2026 - 17 jaar oud Ex-Bourbon Barrels Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek 17 jaar rijping op bourbonvaten met fijne vanille en subtiele rook. Verzeker uzelf van deze bijzondere Highland Park.
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Ledaig 2006/2025 - 19 jaar oud Refill Butt #1 (The Single Malts of Scotland)
Ontdek maritieme rookrijkdom bij deze 19-jarige Ledaig in vatsterkte. Verzeker uzelf nu van deze Single Cask!
€ 196,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 281,41/Liter)
Amrut 2017/2024 - 6 jaar oud Single Peated Oloroso Cask #3507 Collection Foundations
Uw aroma-reis naar India verrast u met onverwachte rokerige aroma's en prachtige intensiteit. Ontdek het snel!
€ 171,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 245,70/Liter)
Smoke on the Spey 2013/2024 - 10 jaar oud Oloroso Sherry Hogshead Exploration Series (Claxtons)
U geniet van rokerige shortbread en edele Oloroso-zoetheid in deze Speyside-malt. Zorg dat u nu uw fles bemachtigt!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Elements of Islay Fireside
De beperkte uitgave nodigt u uit voor gezellige momenten bij de open haard of het kampvuur. Geniet nu van fruitige Oloroso-noten.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Seaweed & Aeons & Digging & Fire & Sherry Casks 10 jaar oud Islay Single Malt Scotch Whisky (Atom Labs)
Intens en toch mild. Bestel en geniet van de heerlijke combinatie van Islay-torfrook en prachtige sherryaroma's.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Cotswolds Flaxen Vale Batch No. 01/2023 The Harvest Series
Rookachtige-fruitige verleiding uit een geweldige vatcombinatie. Zorg ervoor dat u de gelimiteerde uitgave van de Harvest Serie van Cotswolds direct bemachtigt.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Finglassie 2017/2023 - 6 jaar oud Small Batch Jamaican Rum Cask Finish (Rest & Be Thankful)
Pak de rokerige Lowland Single Malt uit Islay-whiskyvaten met bijzonder fruitige tonen uit de rum-finish.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Gleann Dubh 16 jaar oud The Dark Glen
Pak deze goed gerijpte rokerige 16-jarige single malt whisky uit Canada. Een echte zeldzaamheid, grijp snel toe!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)