Rokerige & fruitige whisky
Laat u betoveren door deze fascinerende samensmelting van kampvuur- of houtrookaroma's en frisse fruitnoten zoals appels, perziken of citrusvruchten. Ontdek deze spannende smaakwereld die stevige rook met zoete vrucht combineert.
Producten filteren
–
Tomatin Cù Bòcan Colombian Oak Creation #5
Een heerlijke whiskycreatie met zachte rook en zoete kruiden rust in de mooie fles. Grijp snel uw kans!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Bunnahabhain 1991/2024 - 32 jaar oud Sauternes Wine Barrique Finish No. 2003082 Mission Gold (Murray McDavid)
Verzeker uzelf van deze oud-gerijpte Bunnahabhain met zoete Sauternes wijnfinish! Bestel snel een van de slechts 180 flessen.
€ 726,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.038,56/Liter)
SRV5 Blended Malt Scotch Whisky 8 jaar oud (Thompson Bros.)
Spannende Blended Malt, waarvan de productie is geïnspireerd op de voor rum en sherry bekende Solera-methode. Zeker proberen!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Benriach 10 jaar oud The Smoky Ten Three Cask Matured
De rokerige tonen combineren met de aroma's uit bourbon-, rum- en virgin oak vaten tot een prachtige Speyside whisky. Grijp je kans!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Ardbeg Smoketrails Côte Rôtie Edition (liter)
Het tweede deel van de Smoketrails-reeks verrast met krachtige smaken uit Franse rode wijnvaten. Bestel nu de literfles.
€ 102,99
Scarabus Islay Single Malt Sherry Cask Edition (Hunter Laing)
De beperkte jubileumaflevering fascineert met fruitige sherrynoten en krachtige Islay-rook. Grijp snel uw kans.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Annandale 2018/2023 Man O' Sword Double Oak Cask No. 1028 Founders Selection
Kruidige rookervaring en zoete fruitigheid uit een enkel Double Oak vat. Ontdek nu een spannende variëteit aan aroma's!
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Ardmore 2024 - 13 jaar oud (Thompson Bros.)
Uniek design en aroma's krijgt u met deze Ardmore in onafhankelijke botteling. Zorg snel voor een fles!
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Glen Scotia 2016/2025 - 9 jaar oud Behind the Blue Doors First Fill Bourbon Cask #1461 Rare Single Cask Classic Series
Ervaar de zeldzaamheid: 9 jaar gerijpt in een First Fill Bourbon Cask, natuurlijke kleur! Verzeker uzelf van een fles Campbeltown-excellentie!
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
Bimber Peated Single Malt London Whisky Moscatel Sherry #465
Bimber Peated – rokerig & zoet: Turfrook ontmoet sherry, donkere vrucht & krachtige 58,5% Vol. Kracht. Bestel nu!
€ 148,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 212,84/Liter)
Hercynian Emperor's Way 2024 The Imperial Abbey 1st Fill Sherry Casks Batch 002
Een heerlijke aroma-compositie van koninklijk rookgenot en volle sherryaroma's. Ontdek nu Duitse whisky.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Kilchoman Port Cask Matured 2024 Edition
Laat u verleiden door de prachtige combinatie van fruit en rook. Voeg meteen een fles toe aan uw winkelwagentje.
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Kilchoman 13 jaar oud
De vatcombinatie van bourbon-, octave- en calvadosvaten zorgt voor sappig fruit en intense zoetheid. Mis het niet!
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Ardbeg 1991/2024 - 33 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #02/453/1 Symingtons Choice (Signatory)
Ervaar de pure luxe - van de grandioze whisky tot de edele fles en de prachtige houten doos. Grijp nu uw kans!
€ 2.798,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.998,56/Liter)
Ardnahoe Bholsa
Ardnahoe Bholsa – Krachtige Islay uit een jonge distilleerderij, gerijpt in Oloroso-vaten: Rook kust rode vruchten! Bestel nu!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Loch Lomond 12 jaar oud Perfectly Balanced
De 12-jarige Loch Lomond wordt gekenmerkt door de rijping in drie verschillende Amerikaanse vatsoorten. Bestel nu!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Slyrs Single Malt Bavarian Peat
Deze rokerige single malt komt niet uit Schotland, maar uit Beieren. Ontdek nu deze whiskyervaring!
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Port Charlotte 2013 - 9 jaar oud PMC:01 Cask Exploration Series
Voor het eerst liet de distilleerderij haar whisky naverouderen in Pomerol-vaten. Bestel en geniet van de gelimiteerde rode wijn-finish.
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Kilchoman Sauternes Cask Matured 2024 Edition
Heerlijke Islay-rook ontmoet sappig fruit uit de volle rijping in het zoete wijnvat. Verwen uzelf met deze beperkte traktatie!
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
Kilchoman 10 jaar oud Loch Gorm 2026 Edition
U geniet van rokerige Islay-diepten door 10 jaar Oloroso-sherryveroudering. Zorg dat u deze gelimiteerde editie nu bemachtigt.
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Coleburn Big Smoke Batch #0001 Local Heros
Geniet van de unieke combinatie van fruit en rook in de Coleburn Local Heros Big Smoke! Probeer het nu!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Teeling Virgin Carpathian Oak Wonders of Wood Fourth Edition
Ontdek een exclusief aroma van kruiden en fruit, dankzij zeldzame Karpaten-eik. Proef dit unieke stukje ambacht nu!
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Bowmore 25 jaar oud (nieuwe verpakking)
Een oude bekende straalt nu in een nieuw jasje: 25-jarige Bowmore genot. Een single malt whisky die zijn gelijke niet kent. Vind hem binnenkort in uw glas!
€ 470,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 672,84/Liter)
Kingsbarns 6 jaar oud Ex-Peated Hogshead No. I650750 Germany exclusive
De 6-jarige rijping in een enkel Ex-Peated vat levert u een rokerig-fruitige smaak. Bestel nu en geniet.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)