American Standard Barrel
Producten filteren
–
Jack Daniels Single Barrel #23-05190 Barrel Strength
De spectaculaire eenmalige vatafvulling uit Tennessee verrast met een verbazingwekkende intensiteit en een zachte karakter. Grijp uw kans!
€ 92,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 132,84/Liter)
Laphroaig 18 jaar oud 2024 Release
De volwassen Laphroaig valt op door prachtige complexiteit, krachtige rook en zachte zoetheid. Verwen uzelf met deze klassieker!
€ 195,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 279,99/Liter)
Balvenie 2009 - 14 jaar oud Bourbon Barrel No. 8914 A Collection of Curious Casks
14 jaar mocht dit verfijnde enkel vat rijpen, voordat de prachtige aroma's ongefilterd in de fles kwamen. Direct kopen!
€ 111,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 159,99/Liter)
Jack Daniels Single Barrel Rye
Een bijzondere Rye Whiskey met 70% roggenmaïs uit het huis Jack Daniels. Ontdek het nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
– 25,00%
Caroni 1997 - 24 jaar oud Single Cask No. 136 (Elizabeth Yard)
Karaktervolle Caroni Single Cask botteling met 24 jaar rijping. Zorg snel voor een van de weinige flessen.
€ 562,99
€ 422,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 603,20/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 546,99
Michters Unblended American Whiskey
Goudgele unblended American whiskey van Michters. Deze nootachtige, zoete whiskey uit Kentucky belooft het hoogste genot!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Bacardi 10 jaar oud Gran Reserva
Eersteklas kwaliteit, een goede prijs en de oude traditie maken Bacardi bijzonder. Grijp nu uw kans en geniet!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Mount Gay 1703 Black Barrel (liter)
Intense specerijen vermengd met zoete chocolade en exotisch fruit dansen in deze Mount Gay 1703 Black Barrel. Grijp nu je kans en geniet!
€ 51,99
La Hechicera Ron Extra Añejo Reserva Familiar
Uitstekende blended rum uit Colombia zonder enige toevoegingen, gerijpt in de fijnste eiken vaten. Absoluut proberen!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Chichibu 2016 Single Ex-peated Bourbon Barrel #7076 Collection Foundations
Zachte rokerige accenten dankt deze Japanse single malt aan de voorbevochtiging van het bourbonvat waarin hij rijpte. Ontdek het nu!
€ 487,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 697,13/Liter)
– 20,00%
Inchmurrin 10 jaar oud In The Deep 1st Fill Bourbon Barrel The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
De exclusieve botteling verrast met indrukwekkende cask strength en ongelooflijke diepte in smaak. Bestel snel.
€ 89,99
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 70,99
– 16,00%
Isle of Raasay 2018/2023 Distillery of the Year Quercus humboldtii Finish Special Release
Een bijzondere vatcombinatie voor een bijzondere gelegenheid. Vier nu met Raasay de winst van de Schotse Whisky Awards!
€ 89,99
€ 75,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 78,99
Ballechin 2004/2024 - 20 jaar oud Bourbon Barrels - sample (Tasting Circle)
Krachtige rook en zoet-fruitige bourbonvataroma's vormen een prachtige harmonie. Koop nu deze heerlijke whisky in een mooie tube!
€ 15,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 533,00/Liter)
Glen Scotia 10 jaar oud First Fill Bourbon Barrels - sample (Tasting Circle)
De distilleerkarakter van Glen Scotia brengt u naar Campbeltown en betovert met maritieme en kruidig-zoete aroma's. Grijp nu uw kans!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
– 20,00%
Benriach 1997/2021 - 24 jaar oud Single Rum Barrel No. 7776 Cask Edition
De rijke kleur en verleidelijke zoetheid danken deze goudglanzende Benriach aan de rijping in het rumvat. Probeer het nu!
€ 570,99
€ 456,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 652,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 551,99
Jack Daniels Single Barrel Rye - sample (Tasting Circle)
Een bijzondere rye whiskey met 70% roggenmaïs uit het huis Jack Daniels. Ontdek het nu!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
– 15,00%
Limeburners 5 jaar oud Batch 1 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Heerlijke drinksterkte en verrukkelijke aroma's uit het sherryvat. Koop nu whisky van de kleine Australische distilleerderij!
€ 149,99
€ 127,49
Inhoud: 0.5 Liter (€ 254,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 149,99
– 15,00%
Launceston 5 jaar oud Batch 1 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Ontdek de whiskywereld van Australië met deze intense botteling. Zorg snel voor een van de slechts 187 flessen!
€ 150,99
€ 128,34
Inhoud: 0.5 Liter (€ 256,68/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 150,99
GlenAllachie 15 jaar oud Scottish Oak Wood Finish - sample (Tasting Circle)
Honing en kaneel, noten en banaan. Haal nu de prachtige aroma's van 15 jaar rijping in huis!
€ 15,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 533,00/Liter)
– 20,00%
Clynelish 1990/2022 - 32 jaar oud Bourbon Barrels No. 3478 + 3482 Cask Strength Collection (Signatory)
De rijpe aroma's uit de twee afzonderlijke bourbonvaten zijn in intense vatsterkte afgevuld. Bestel nu!
€ 755,99
€ 604,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 863,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 584,99
– 20,00%
Clynelish 1990/2022 - 32 jaar oud Bourbon Barrel No. 3507 Cask Strength Collection (Signatory)
Heerlijke vanille- en fruitaroma's worden omringd door fijne maritieme tonen. Verwen uzelf met deze uitzonderlijke whisky.
€ 755,99
€ 604,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 863,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 755,99
Four Roses Single Barrel
Ervaar heerlijke bourbon in perfecte drinksterkte met deze geweldige botteling. Breng dit genot naar huis!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
– 25,00%
Glen Keith 25 jaar oud
Verwen uzelf met heerlijke aroma's uit een kwart eeuw rijping in aangename drinksterkte. Voeg direct toe aan uw winkelwagentje!
€ 486,99
€ 365,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 521,77/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 340,99
– 45,00%
KISS Monstrum 14 jaar oud Rum
Heerlijk hoogtepunt voor echte Kiss-fans. Een hoogwaardige blend - wild en kruidig van smaak. Beperkte oplage, nu snel veiligstellen.
€ 165,99
€ 91,29
Inhoud: 0.7 Liter (€ 130,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 98,99