American Standard Barrel
Producten filteren
–
Glen Scotia 2014/2025 - 11 jaar oud Behind the Blue Doors First Fill Bourbon Barrel #1963 Classic Series
Ontdek 225 zeldzame Glen Scotia met tropisch aroma, sterk getorfd! Zorg nu voor uw exclusieve genietmoment.
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
Glen Scotia 10 jaar oud First Fill Bourbon Barrels
De distilleerkarakter van Glen Scotia brengt u naar Campbeltown en betovert met maritieme en kruidig-zoete aroma's. Grijp nu uw kans!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
T.Sonthi Panama 12 jaar oud Rum
Fruitige zoetheid en milde complexiteit. Bestel nu deze heerlijke spirituos en haal de zomerse gevoelens in huis!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
T.Sonthi Belize 14 jaar oud Madeira Finish XO Rum
Een fruitige Madeira Finish harmoniseert perfect met de geweldige complexiteit van 14 jaar rijping. Bestel nu en geniet!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Glen Scotia 2011/2025 Whiskyopolis - Campbeltown Saga #1
Geniet van de intense, maritieme karakteristieken van de Glen Scotia 2011, gerijpt in First Fill Bourbon vaten. Zorg dat u uw fles nu bemachtigt!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Togouchi Peated
Een verleidelijke harmonie van krachtige rook en zoete bourbontonen stijgt uit uw glas. Bestel snel en geniet!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Linkwood 2012/2022 - 10 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel (Artist Collective #6.0 by LMDW)
Een uitgebalanceerde Linkwood in perfecte drinksterkte sluimert in de mooie fles. Nu cadeau doen of zelf genieten!
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Elijah Craig Toasted Barrel
De naveroudering in getoaste eiken vaten brengt heerlijke geroosterde aroma's en specerijen in uw glas. Geniet nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Sullivans Cove 2013/2020 - 7 jaar oud Double Cask
Een heerlijke zeldzaamheid is deze Tasmanische Single Malt van Sullivans Cove. Zorg dat u een van de gelimiteerde flessen bemachtigt!
€ 305,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 437,13/Liter)
Braes of Glenlivet 27 jaar oud
Zoete appel en heerlijke notenaroma's domineren de 27 jaar rijpende aroma's van deze geweldige Speyside whisky. Koop nu en geniet!
€ 580,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 829,99/Liter)
Sullivans Cove 2008/2021 - 12 jaar oud Single Bourbon Barrel No. TD0351
Prijswinnende single malt uit Tasmanië, die zijn prachtige aroma's te danken heeft aan het bijzondere klimaat. Ontdek het nu!
€ 592,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 847,13/Liter)
Sullivans Cove 2006/2020 - 13 jaar oud Single Bourbon Barrel No. TD0165
Heerlijke drinksterkte en evenwichtige aroma's bij de eenmalige vatafvulling uit Tasmanië. Zorg snel een van de 203 flessen!
€ 441,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 631,41/Liter)
Sullivans Cove 2007/2019 - 11 jaar oud Single Special Apera Cask No. TD0214
Buitengewone genot uit de Tasmanische distilleerderij. Ontdek nu deze spannende botteling!
€ 985,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.408,56/Liter)
Sullivans Cove 2008/2021 - 12 jaar oud Single Ex-Tawny Cask No. TD0318
De rijping in Australische portvaten gaf de single malt zijn heerlijke karakter. Zorg snel voor een fles!
€ 623,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 891,41/Liter)
Benromach 1998/2024 - 25 jaar oud First Fill Bourbon Barrel No. 197 Artist #14 (La Maison du Whisky)
Een kwart eeuw in het eerstgevulde bourbonvat zorgde voor de intense vruchten. Verwen uzelf met deze kunstzinnige botteling!
€ 619,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 885,70/Liter)
Strathisla 1991/2022 - 30 jaar oud Refill Barrel No. 1014 Artist #12 by LMDW
Zeer exclusieve en opmerkelijk frisse single malt met een bloemig en kruidig karakter. Bestel nu een van de 146 flessen.
€ 1.643,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.348,56/Liter)
Fettercairn Warehouse 14 Batch No. 1
Elke release van de Warehouse Collection toont een unieke kant van Fettercairn. Ontdek nu deze prachtige botteling!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Tiki Lovers White Rum
Intense bananenaroma's en tonen van gekookt fruit. Verwen uzelf met tropische vakantiegevoelens met een heerlijke cocktail.
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Evan Williams 2016/2024 Single Barrel
Fijne zoetheid, rijpe eik en specerijen verenigen zich in deze elegante Kentucky Bourbon uit het eenzelfass. Bestel nu direct!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Tiki Lovers Pineapple
Een rum die naar vakantie smaakt. Ananas staat hier duidelijk centraal. Perfect bij Ginger Beer. Probeer het nu!
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Aberlour A'Bunadh Alba Bourbon Oak Barrels Batch #009
Ervaar pure traditie en intense smaak in elke slok! Bestel nu uw Aberlour A'Bunadh Alba.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Glen Ord 2012/2022 - 9 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel (Artist Collective #6.0 by LMDW)
Een frisse en bloemige single malt in een kunstzinnige fles. Nu cadeau doen of zelf genieten!
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Glencraig 1976/2018 30th Anniversary + 2 glazen (Signatory)
Deze whisky maakt deel uit van de Signatory 30th Anniversary Edition. Streng beperkt, grijp snel als hij beschikbaar is.
€ 1.516,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.167,13/Liter)
Spiced Rum Byers Island (Rum Artesanal)
Een geweldige kruidige blend, die vijf jaar lang heeft mogen rijpen. Bestel deze bijzondere rum direct!
€ 22,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 45,98/Liter)