American Standard Barrel
Producten filteren
–
– 25,00%
Caperdonich 25 jaar oud
De aroma's van een kwart eeuw rijping komen uit de gesloten Caperdonich distilleerderij. Beveilig nu exclusief genot!
€ 586,99
€ 440,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 628,91/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 464,99
Glencadam American Oak Reserve (50 ml miniatuur)
Honigzoete fruitaroma's en verleidelijke vanille uit de rijping in bourbonvaten. Nu in de proeffles bestellen.
€ 6,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 139,80/Liter)
Wolfburn Langskip miniatuur
Een bijzonder sterke Wolfburn die ons meeneemt op een fijne aroma-reis. Bestel nu!
€ 11,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 239,80/Liter)
Meikle Tòir 5 jaar oud The Original - sample (Tasting Circle)
Geniet voor het eerst van rokerige single malt uit de beroemde distilleerderij in de Speyside. Bestel nu en ontdek.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Meikle Tòir 5 jaar oud The Chinquapin One - sample (Tasting Circle)
Zoete specerij en geroosterde noten uit het Chinquapin vat harmoniseren prachtig met de heerlijke turfrook. Ontdek het nu!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Ron Malteco 10 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Een spannende en unieke rum voor een aantrekkelijke prijs. Bestel nu!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Westward American Single Malt Whiskey Stout Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Vol genot met geroosterde en steenfruittonen dankzij de Stoutfust rijping. Bestel en geniet nu van deze Amerikaanse Single Malt!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Westward American Single Malt Whiskey True Northwest - sample (Tasting Circle)
Een ronde Single Malt Whiskey uit de VS. Deze moet u zeker proberen, ook als Scotch-whisky-fan. Laat u overtuigen!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Irishman The Harvest Single Malt & Pot Still Whiskey - sample (Tasting Circle)
Wonderbaarlijk romige Single Malt met heerlijke karamel en milde 40% vol. alcoholpercentage. Koop nu en geniet met vrienden!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Glencadam Reservé de Bordeaux Merlot Wine Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Schotse whiskykwaliteit ontmoet Franse wijnbeleving. Ontdek nu deze heerlijke creatie van Glencadam!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Glen Scotia Campbeltown Harbour - sample (Tasting Circle)
Fijne rokerige accenten, dominante maritieme tonen en zoutkaramel wachten op u. Breng de haven van Campbeltown in uw glas!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Isle of Jura Winter Edition Sherry Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Heerlijke aroma's uit de bourbon- en sherryvaten bij milde 40 % Vol. Bestel nu deze ongedwongen drinkervaring!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Ballechin 13 jaar oud First Fill Bourbon Barrel No. 76 Germany exclusive - sample (Tasting Circle)
Krachtige rook ontmoet romige bourbonvataroma's bij de exclusieve eenmalige vatafvulling voor de Duitse markt. Grijp snel je kans!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Glencadam 2008 - 13 jaar oud Sauternes Wine Cask Finish Limited Edition - sample (Tasting Circle)
Frisse citrusvruchten, smeltende chocolade en zoete honing uit de naburige rijping in het Sauternes wijnvat. Koop nu en geniet!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Wolfburn Langskip - sample (Tasting Circle)
Een bijzonder sterke Wolfburn die ons meeneemt op een fijne aroma-reis. Bestel nu!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Old Pulteney Flotilla Vintage 2010 - sample (Tasting Circle)
Gerijpt in bourbonvaten aan zee. Maritiem, zoet, fris, fruitig, met licht-kruidige tonen. Bestel nu deze zeebries!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glencadam Reservé de Burgundy Pinot Noir Wine Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Ongefilterd en met een geweldige drinksterkte komt de heerlijke symbiose van whisky en Franse wijn in uw glas. Bestel nu!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Loch Lomond 2014/2022 - 7 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel No. 2896 - sample (Tasting Circle)
Ongefilterd, ongekleurd en cask strength gebotteld, rijpte deze whisky zeven jaar in het 1st Fill Bourbon Barrel. Zorg snel voor een fles.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Glen Scotia 2010/2020 Campbeltown Cross Vintage Release No. 3 Peated - sample (Tasting Circle)
Overtuigt met uitstekende kwaliteit. Een rokerige Campbeltown Single Malt uit first-fill bourbonvaten. Grijp nu je kans!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Fettercairn Warehouse 14 Batch No. 1 - sample (Tasting Circle)
Elke release van de Warehouse Collection toont een unieke kant van Fettercairn. Ontdek nu deze prachtige botteling!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Glen Moray 2007/2022 - 14 jaar oud Bonne Nuit Mon Amour 1st Fill Bourbon Barrel No. 6242 Cask Noir (Brave New Spirits) - sample (Tasting Circle)
Dankzij de fulminante vatsterkte komen in dit deel van de Cask Noir serie diverse fruitaroma's tot leven. Bestel nu.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
GlenAllachie 10 jaar oud Chinquapin Oak Wood Finish - sample (Tasting Circle)
Bos-honing met karamel en nootmuskaat - ontdek de huisstijl van GlenAllachie opnieuw dankzij naverijping in vaten van gele eik.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Starward Peated Lagavulin Cask Finish - sample (Tasting Circle)
De nabehandeling in het Lagavulin whiskyvat geeft deze fruitige Australiër een rokerige dimensie. Koop nu en ontdek!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Glencadam American Oak Reserve - sample (Tasting Circle)
Romig en mild komen de in bourbonvaten gerijpte aroma's in uw glas. Bestel nu en geniet in gezelschap!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)