American Standard Barrel
Producten filteren
–
Stauning Dirty Bastard Research Series
De nabehandeling in mezcal- en stoutvaten geeft de Deense rye whisky zijn unieke smaak. Probeer het nu.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Glen Scotia Campbeltown Harbour
Fijne rookaccenten, dominante maritieme tonen en zoutkaramel wachten op u. Breng de haven van Campbeltown in uw glas!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Ardbeg 1979/2020 - 40 jaar oud Single Bourbon Barrel No. 9861 Cask Strength Collection (Signatory)
Ongelooflijk zeldzaam en oud, deze prachtige Single Malt in heerlijke vatsterkte. Verwen uzelf met deze bijzondere luxe!
€ 11.690,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 16.701,41/Liter)
English Harbour 5 jaar oud
Deze stormachtige jonge rum heeft al officieren van de Royal Navy overtuigd. Ontdek hem ook!
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Proper No. Twelve 4 jaar oud
Zacht en mild stroomt de driemaal gedistilleerde Ierse whiskey over de tong. Voeg direct toe aan uw winkelwagentje en geniet.
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
Elijah Craig 12 jaar oud Barrel Proof
Onvervalst genot - rechtstreeks uit het vat. Verwen uzelf met deze heerlijke Kentucky Straight Bourbon!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Lot No. 40 Rye Whisky
Gelaagde kruidige nuances en een perfecte drinksterkte. Verwen uzelf nu met deze heerlijke rye whisky!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
– 16,00%
Westward American Single Malt Whiskey Stout Cask Finish
Vol genot met geroosterde en steenfruittonen dankzij de Stoutfust rijping. Bestel en geniet nu van deze Amerikaanse Single Malt!
€ 84,99
€ 71,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 60,99
Ron Malteco 10 jaar oud
Een spannende en unieke rum voor een aantrekkelijke prijs. Bestel nu!
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
– 16,00%
Savanna 2023 Le Gall
Een prachtig aroma-profiel van Rhum agricole en melasse-rum met heerlijke cognacflesnoten. Verwen uzelf met deze traktatie!
€ 135,99
€ 114,23
Inhoud: 0.7 Liter (€ 163,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 98,99
Old Barco XO Gran Reserva
Heerlijk mild komen zoete sirooptonen en fijne Bourbon vanille in uw glas.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Wolfburn Langskip
Een bijzonder sterke Wolfburn die ons meeneemt op een fijne aroma-reis. Bestel nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
– 30,00%
Lark 2016/2021 - 5 jaar oud Single Cask No. 1244 (Berry Bros. & Rudd)
De Tasmanische whisky scoort met weelderige aroma's en natuurlijke schoonheid. Beveilig een van de slechts 373 flessen.
€ 288,99
€ 202,29
Inhoud: 0.7 Liter (€ 288,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 198,99
Boann Marsala Cask
De combinatie van bourbonvaten en Marsala wijnvaten biedt u een heerlijke diversiteit aan aroma's. Geniet er direct van!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Caperdonich 18 jaar oud Peated
Deze heerlijke single malt is een echte zeldzaamheid, want hij komt uit een gesloten distilleerderij! Zorg snel voor een fles!
€ 173,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 248,56/Liter)
Glentauchers 2013/2024 - 11 jaar oud First Fill Barrel (Thompson Bros.)
Met een krachtige 54,9% vol. drinksterkte komen de fruitige aroma’s van deze Speysider prachtig tot hun recht. Snel bestellen!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Caroni 2000/2024 Single Barrel #4059 Paradise #11
Kunstzinnig flesontwerp en natuurlijke kleurpracht maken de delicate Caroni Rum tot een echte blikvanger. Bestel nu!
€ 2.676,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.824,27/Liter)
Caroni 1994 Single Cask #6132 Paradise #3
Tropische rijping op drie verschillende locaties zorgde voor de unieke en complexe aroma's. Bestel nu deze heerlijke rum!
€ 3.550,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.072,84/Liter)
Caroni 1996 Single Cask #3786 Paradise #4
Rijpe aroma's, krachtige drinksterkte en een prachtig flesontwerp. Nu cadeau doen of zelf genieten!
€ 3.039,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.342,84/Liter)
Strathcolm 12 jaar oud Single Grain
Mild en rond zijn de aroma's van deze heerlijke Single Grain. Haal nu deze drinkervaring in huis!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Caroni 1996/2024 Single Barrel #3785 Paradise #9
Prachtige intensiteit na ongeveer 28 jaar rijping en met krachtige 68,9% Vol. Zorg dat u deze eenmalige vatafvulling bemachtigt!
€ 3.037,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.339,99/Liter)
Rosebank 1991/2023 - 31 jaar oud First Fill Bourbon Barrel No. 2122 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ongefilterde aroma's en natuurlijke kleurpracht krijgt u bij deze onafhankelijke botteling in uw glas. Grijp nu uw kans!
€ 2.433,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.477,13/Liter)
Caroni 1998/2024 Single Barrel #3927 Paradise #10
Deze rum neemt u mee op een intense reis van genot naar Trinidad dankzij de 70,2% Vol. cask strength. Bestel nu!
€ 2.910,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.158,56/Liter)
Malecon 2009 - 13 jaar oud Rare Proof
13 jaar tropische rijping en de afvulling met 50,5% Vol. beloven u een intense smaakervaring. Koop nu!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)