American Standard Barrel
Producten filteren
–
Lindores Abbey 2019/2023 The Exclusive Cask Rum Peat ASB #198374
Het rumvat voor deze bijzondere botteling was eerder gevuld met rokerige whisky. Verwen uzelf met deze bijzondere ervaring.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Mars Komagatake 6 jaar oud 02 Oshi-Dashi Sumo Series Bourbon Barrel #5458
Ervaar intense rook en vanille uit zeldzaam vat. Zorg dat u vandaag een van de slechts 181 flessen bemachtigt!
€ 189,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 271,41/Liter)
Crown Royal (liter)
De populaire blended whisky uit Canada in de grote literfles voor bijzonder langdurig genot. Voeg hem direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 39,99
Torabhaig 5 jaar oud Allt Gleann Batch Strength The Legacy Series
De serieafsluiting verrast met krachtige vatsterkte en heerlijke turfrook. Zorg nu voor krachtige eilandwhisky.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Glentauchers 2011/2023 - 12 jaar oud First Fill Bourbon Barrel No. 406 Private Cellars Selection (The Whisky Cellar)
Ervaar Glentauchers van een nieuwe kant in de heerlijk-intense, onafhankelijke botteling van Whisky Cellar. Bestel nu!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Laphroaig 1991/2024 - 32 jaar oud Bourbon Barrel No. 2410092 Mission Gold (Murray McDavid)
32 jaar ontwikkelden zich de krachtige rook- en torfaroma's van de Laphroaig. Koop nu en ontdek Islay!
€ 1.121,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.602,84/Liter)
English Harbour 10 jaar oud Reserve
Rum van 10 tot 25 jaar gerijpt - een intense aroma-ervaring die geen wensen onvervuld laat. Probeer het zelf.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Motörhead 8 jaar oud Finest Caribbean Rum
Unieke smaak en niet alleen voor fans een genot. Ontdek nu de tot 8 jaar gerijpte rum uit de Dominicaanse Republiek.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Crows Nest Premium Caribbean Rum
Door rijping in een sherryvat en een heerlijk bourbonafwerking, indrukwekkend met zijn spannende aroma's. Koop nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Old Grand Dad Bonded 100 Proof (liter)
Deze bourbon omarmt uw gehemelte met vanille-, karamel- en kruidige tonen en is een waar genot. Bestel nu!
€ 44,99
Fettercairn 14 jaar oud
Heerlijke complexiteit uit 14 jaar rijping komt met aangenaam intense 46% Vol. in uw glas. Bestel nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Bruichladdich 2004/2023 - 18 jaar oud Single Bourbon Barrel No. 1434 (Rest & Be Thankful)
Ontdek een nieuwe kant van Bruichladdich in de onafhankelijke botteling. Beveilig nu een van de beperkte flessen!
€ 244,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 349,99/Liter)
T.Sonthi Barbados 10 jaar oud Rum
Ongeveer 10 jaar in Amerikaanse eiken vaten zorgden voor intense vanillearoma's. Bestel nu deze heerlijke spirituosum!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Brothers Bond Straight Bourbon Whiskey
Een amberkleurige whiskey met een zoet vanille-karamelaroma. Haal nu deze volle ervaring in huis!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Ardmore 2024 - 13 jaar oud (Thompson Bros.)
Uniek design en aroma's krijgt u met deze Ardmore in onafhankelijke botteling. Zorg snel voor een fles!
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Jimmy Rack Cask Strength Rye
Heerlijke kruidige aroma's van de Straight Rye Whiskey komen met een krachtige 61,15% Vol. in uw glas. Bestel nu!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Catoctin Creek Barrel Select Rye Whisky
Kruidige roggewhisky van 100% lokaal geteeld rogge. Bestel nu deze hoogwaardige whisky uit Virginia.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Rosebank 21 jaar oud Enchantment The Roses Edition VII
In de prachtige fles schuilen rijpe en heerlijke gelaagde aroma's. Laat u nu betoveren!
€ 2.116,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.024,27/Liter)
Privateer New England Reserve Rum
Heerlijke rum uit Amerika, die in perfecte drinksterkte zijn verrukkelijke aroma's presenteert. Zorg direct voor een fles!
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Bookers Bourbon 7 jaar oud Batch No. 2026-01E
Na ruim 7 jaar rijping brengt deze prachtige Kentucky Straight Bourbon een intens karakter in uw glas. Nu te proeven op vatsterkte.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Braes of Glenlivet 25 jaar oud
Ervaar heerlijke aroma's uit een kwart eeuw rijping. Haal nu deze geweldige Speyside Single Malt in huis!
€ 489,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 699,99/Liter)
Teremana Anejo Small Batch Tequila
De rijping in het whiskeyvat laat u tequila van een nieuwe kant zien met warme eik en heerlijke vanille. Ontdek het nu!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Michter's Sour Mash Toasted Barrel Finish
Verkoolde vaten van Amerikaanse witte eik geven deze Sour Mash whisky heerlijke roostaroma’s. Proef nu.
€ 169,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 242,84/Liter)
Smooth Ambler 2022 - 6 jaar oud Cask No. 2956 (La Distillerie Generale) (350 ml)
Een Amerikaanse bourbon zoals het hoort - cask strength en zonder koudfiltering. Zorg dat u deze gelimiteerde uitgave nu bemachtigt.
€ 115,99
Inhoud: 0.35 Liter (€ 331,40/Liter)