American Standard Barrel
Producten filteren
–
Ballechin 2004/2024 - 20 jaar oud Bourbon Barrels
Krachtige rook en zoet-fruitige bourbonvataroma's vormen een prachtige harmonie. Koop nu deze heerlijke whisky in een mooie tube!
€ 226,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 324,27/Liter)
Portsmouth Rum 2019/2023 Single Barrel No. 5 Single Cask (Berry Bros & Rudd)
Heerlijk-intense rum uit het geselecteerde eenmalige vat. Verwen uzelf met deze beperkte traktatie!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Spirit of Yorkshire 2017 - 9 jaar oud Moscatel Finish Barrel #2231 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Negen jaar oude single malt uit Engeland met een fruitig-zoet finish in een Moscatel-vat. Bestel nu op vatsterkte en geniet.
€ 143,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 205,70/Liter)
Macduff 2009/2024 - 14 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel No. 11904 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Intense 58,1% Vol. cask strength, heerlijke vanillearoma's en rijpe complexiteit krijgt u bij deze botteling. Zorg dat u deze niet mist!
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
1731 Fine & Rare 8 jaar oud Venezuela
De authentieke rum uit Venezuela rijpte 8 jaar in bourbonvaten en komt zonder suikeradditionele. Die moet u proeven!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Macduff 2006/2024 - 17 jaar oud Refill Bourbon Barrel #101693 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Fruitige-bloemige aroma's na 17 jaar in een uitgebalanceerd Refill Bourbon-eenmalig vat. Bestel nu en geniet.
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Balblair 1996/2024 - 28 jaar oud Refill Bourbon Barrel Cask #413 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Geniet van de zeldzame 28-jarige Balblair met citrus- en honingtonen! Zorg dat u uw fles bemachtigt voor de beperking!
€ 353,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 505,70/Liter)
Rhum J.M 2014/2023 - 8 jaar oud Single Bourbon Barrel No. 162705
Luxueuze Rhum Agricole, intense drinksterkte en heerlijke aroma's uit het Bourbonvat. Verzeker uzelf nu van deze genot!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Craigellachie 2002/2024 - 21 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel #15602203 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
In maar liefst 21 jaar hebben de prachtige aroma's van de Craigellachie zich volledig kunnen ontwikkelen. Geniet er direct van!
€ 226,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 324,27/Liter)
Inchmurrin 2014/2025 - 11 jaar oud 1st Fill Rye Barrel (Hart Brothers)
U geniet van romige vanille en roggewarmte uit dit 11-jarige 1st Fill Roggevat. Verzeker uzelf van dit zeldzame exemplaar!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Monymusk 1998/2023 - 24 jaar oud MBK Single Cask No. 27848 (Rest & Be Thankful)
Van deze intense rum zijn slechts 169 flessen afgevuld. Zorg dat u nu dit rijpe genot bemachtigt!
€ 297,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 425,70/Liter)
Monymusk 1998/20232 - 24 jaar oud AHJ Single Cask No. 26709 (Rest & Be Thankful)
Ervaar de fascinatie van een tropische aroma-variëteit in heerlijke intensiteit. Zorg dat u een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 298,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 427,13/Liter)
Savanna 2016/2023 Reunion Rum Red Wine Finish No. 7 Germany exclusive Single Cask (Berry Bros & Rudd)
Met ongelooflijke 65 % Vol. komt de heerlijke rum met spannend rode wijnfinish in uw glas. Beveilig nu een van de 302 flessen!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Braeval 2014/2023 - 8 jaar oud Bourbon Cask No. 9900254 Germany exclusive Benchmark (Murray McDavid)
Dankzij de intense 56,8 % Vol. komen de fruitige Bourbonvataroma's bijzonder goed tot hun recht. Koop nu en geniet!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Fiji 2006 - 17 jaar oud Single Cask Rum Dos Delinquentes FRC & WDC
De Fiji-rum uit 2006 verrast met hoge vatsterkte en intense smaak. Bestel nu voor uitstekende cocktails.
€ 181,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 259,99/Liter)
Linkwood 12 jaar oud Back to the Roots 1st Fill Tennessee Bourbon Barrel The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Linkwood Back to the Roots: Kruidig en vanille uit het 1st Fill Bourbon Barrel in spannend Heroes-design. Probeer het nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Macduff 2009/2024 - 14 jaar oud First Fill Bourbon Barrel #11898 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ervaar de Macduff 2009 in First Fill Bourbon met limoen en honing! Zorg dat u een van de slechts 210 wereldwijd beschikbare flessen bemachtigt.
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Glenglassaugh 1986/2024 - 37 jaar oud Refill Bourbon Barrel No. 1218 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Met maar liefst 37 jaar rijping krijgt u hier een bijzonder complexe single malt in uw glas. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid!
€ 1.573,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.248,56/Liter)
Monymusk 1998/2022 - 23 jaar oud AHJ Single Cask No. #26761 (Rest & Be Thankful)
Er zijn slechts 181 flessen van deze 23 jaar gerijpte Jamaicaanse single rum met 59,4% Vol. vatsterkte. Grijp snel je kans!
€ 237,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 339,99/Liter)
Barbados Rum 2011 - 14 jaar oud Barrel #22 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek de karakteristieke Foursquare-stijl met deze 14 jaar oude single cask rum. Slechts 239 flessen beschikbaar – een bijzonder verzamelobject.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Monymusk 1998/2022 - 23 jaar oud MBK Single Cask No. #27854 (Rest & Be Thankful)
Een geweldige Jamaicaanse Single Cask Rum met 57,1% Vol. vatsterkte. 23 jaar gerijpt en gewoonweg heerlijk. Probeer het zelf.
€ 237,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 339,99/Liter)
Tullibardine 2008/2024 - 16 jaar oud Refill Bourbon Barrel #21603507 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ervaar de oorspronkelijke smaak van volledig rijpe aroma's in de Tullibardine 2008/2024! Zorg dat u uw fles nu veiligstelt!
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Inverleven 1985/2023 - 38 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel No. 563 The Recollection Series #2 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
38 jaar rijping en indrukwekkende drinksterkte brengen u een prachtig complexe ervaring in het glas. Zorg nu voor een fles!
€ 2.438,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.484,27/Liter)
Thomson 2017 - 8 jaar oud Barrel #221 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Geniet bij krachtige 52,2% vol. van exclusieve Manuka-rook. Zorg nu voor een fles uit het Nieuw-Zeelandse single cask.
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)