American Standard Barrel
Producten filteren
–
Imperial 1989/2025 - 35 jaar oud Aficionado (Murray McDavid)
Ervaar exclusief genot met deze 35-jarige zeldzaamheid uit de gesloten Imperial Distillery. Beveilig nu!
€ 896,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.281,41/Liter)
Clynelish 1990/2025 - 35 jaar oud Bourbon Barrel #3505 Symington's Coice Cask Strength Collection (Signatory)
Na 35 jaar rijping in het vat kan de whisky nog steeds verrassen met zijn onverdünnde vatsterkte. Verwen uzelf met dit juweeltje.
€ 993,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.419,99/Liter)
Glen Spey 2008/2024 - 15 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel #16601706 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ga op een smaakreis in de Schotse Speyside met deze fruitige eenmalige vatafvulling. Zorg dat je hem snel hebt!
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Hellyers Road - 21 jaar oud Single First Fill Bourbon Barrel No. 3093.04 Collection Foundations
Lange 21 jaar gerijpte, Australische Single Malt in een hoogwaardige houten doos. Breng deze luxe in huis!
€ 552,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 789,99/Liter)
Imperial 25 jaar oud No Signal Batch 1 (That Boutique-y Whisky Company)
Een zeldzame eenmalige botteling uit de gesloten Imperial distilleerderij. Beveilig nu een van de onafhankelijk gebottelde flessen!
€ 469,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 939,98/Liter)
Glencadam 1982/2021 - 38 jaar oud White Port Barrel No. 2350
Volmondige fruitige smaak uit 38 jaar rijping in een enkel White Port-vat. Bestel nu dit juweeltje.
€ 1.486,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.124,27/Liter)
Yaku Wari 9 jaar oud Single Cask No. 24
9 jaar rijping en de finish in een mysterieus eenzelfs vat zorgden voor veelzijdige aroma's. Ontdek het nu!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Laphroaig 34 jaar oud The Ian Hunter Story No. 4
Ontdek nu Laphroaigs eerbetoon aan zijn eigen geschiedenis. Verwen uzelf met deze rijpe genot!
€ 1.435,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.051,41/Liter)
– 33,01%
Lochlea Sowing Edition Third Crop
De onafhankelijke en relatief jonge Lochlea distilleerderij brengt u een heerlijke botteling met smakelijke bourbonaroma's. Koop nu!
€ 60,99
€ 40,86
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,37/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 59,99
Smögen Whisky 90 Proof 9 jaar oud Bourbon Barrel Batch 2
Een perfecte eenheid van de zoete kruidigheid van ex-Bourbonvaten en de mooie turfrook van Smögen. Gewoon bestellen en smögen!
€ 78,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 157,98/Liter)
Speyside 1989/2020 - 30 jaar oud Blended Malt Refill Bourbon Barrel #4555 Artful Dodger
Ontdek een 30 jaar gerijpte Speyside-whisky, ongefilterd en puur. Beleef nu een bijzonder stuk whiskygeschiedenis!
€ 205,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 411,98/Liter)
Lindores 2018/2023 Single 1st Fill Bourbon Cask No. 180402 The Exclusive Cask
Deze onbewerkte single cask afvulling rijpte uitsluitend in een first fill bourbonvat. Bestel nu een van de slechts 236 beschikbare flessen.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Edradour 2003/2024 - 21 jaar oud Bourbon Barrels
Met ongelooflijke complexiteit en heerlijke intensiteit komen de rijpe Bourbonvataroma's in uw glas. Zorg snel voor een fles!
€ 384,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 549,99/Liter)
Mhoba Rum 2019 WR 10 Single Cask bottled for Kirsch
De rijping in het voormalige whiskyvat van Woodford Reserve zorgde voor de unieke smaak. Bestel nu voor een intense ervaring.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Rare Ayrshire (Ladyburn) 1975/2015 - 40 jaar oud Bourbon Barrel No. 3421 Rare Reserve (Signatory)
Kort voor de sluiting werd deze druppel gedistilleerd in de Ladyburn distilleerderij. Bestel of geniet nu voor uw collectie.
€ 1.319,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.885,70/Liter)
Vallein Tercinier V.S. Premium Selection
Met zijn heerlijke fruit- en vanillearoma's maakt de luxe Cognac zowel puur als gemixt een goede indruk. Bestel snel!
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Starward 2019/2023 - 4 jaar oud Muscat Cask
De volledige rijping in Muscat wijnvaten zorgde voor de heerlijke kruidigheid en zoete gedroogde vruchten van de Single Malt. Zorg snel voor een fles!
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Pittyvaich 1992/2023 - 30 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel No. 4025 The Recollection Series #2 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
De botteling uit de gesloten Pittyvaich distilleerderij is een bijzondere zeldzaamheid. Koop nu en ervaar whiskygeschiedenis!
€ 1.384,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.978,56/Liter)
Caisteal Chamuis First-Fill Bourbon Barrel Finish Heavily Peated Blended Malt Whisky
Een ode aan de Schotse cultuur en de Gaelic taal. Deze whisky brengt u een stukje dichter bij Schotland. Grijp nu uw kans!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Rowan's Creek Straight Kentucky Bourbon Whiskey
De lange rijping in verse, gebrande eiken vaten geeft deze Straight Bourbon zijn uitstekende smaak. Probeer het!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Old Bardstown
Duik met de aangenaam milde Kentucky Straight Bourbon in de ongelooflijke diversiteit van Amerikaanse whiskeys. Grijp je kans!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Tormore 2005/2024 - 18 jaar oud Single Barrel No. 1630 (Single Malts of Scotland)
De volwassen Single Malt uit de Schotse Speyside komt in stijlvolle cadeauverpakking bij u aan. Zorg dat u hem snel in huis heeft!
€ 186,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 267,13/Liter)
Starward Left-Field
Fruitig, gelaagd en met een aangename drinksterkte komt de heerlijke Starward in uw glas. Geniet er nu van in gezelschap!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Old Barco de Cargas Gran Reserva XO Navy Strength
Voor echte zeebonken, fijnproevers en vrienden van siroopzoete gedistilleerde dranken. Bestel nu deze sterke spirit drink op rum-basis.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)