American Standard Barrel
Producten filteren
–
Laphroaig 2011/2025 - 13 jaar oud Leapfrog Bourbon Barrel Benchmark (Murray McDavid)
Geniet van de gelimiteerde 13-jarige creatie van Murray McDavid: Een meesterwerk van rijping! Zorg dat u uw fles nu veiligstelt.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Glentauchers 2008/2025 - 16 jaar oud Refill Bourbon Barrel #22605415 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
16 jaar rijping en de afvulling met intense 56,8% Vol. brengen u een intens genotservaring in het glas. Koop nu!
€ 140,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 201,41/Liter)
Meikle Tòir 5 jaar oud The Chinquapin One
Zoete specerij en geroosterde noten uit het Chinquapin vat harmoniseren prachtig met de heerlijke turfrook. Ontdek het nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Scapegrace Anthem
Met Manukahout gedroogd gerstemout zorgt voor ongebruikelijke rokerigheid in deze whisky van de andere kant van de wereld. Bestel nu.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Floki Young Malt Single Barrel
Ruw, jong en met geweldige intensiteit komen de aroma's van de Young Malt uit het enkel vat in uw glas. Ontdek het nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Eth Rye
De heerlijke Rye Whisky is een eerbetoon aan de IJslandse cultuur en geschiedenis. Zorg snel voor een fles en ontdek!
€ 78,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 157,98/Liter)
Glencadam Reservé de Burgundy Pinot Noir Wine Cask Finish
Ongefilterd en met een geweldige drinksterkte komt de heerlijke symbiose van whisky en Franse wijn in uw glas. Bestel nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Jamaica 2015/2023 - 7 jaar oud Bourbon Barrels Small Batch #2 (Rest & Be Thankful)
Zomerse gevoelens bij deze aromatische rum uit Jamaica. Verwen uzelf met een van de beperkte flessen!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Blackwater Distillery 2021/2025 - 3 jaar oud Bourbon Barrel (Master of Malt)
Zeldzame single cask botteling van Blackwater Distillery, gemaakt van historische gerstensoort. Verzeker uzelf van een van de weinige flessen.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Benrinnes 2013/2025 - 11 jaar oud Benchmark Bourbon Barrel (Murray McDavid)
Ervaar de aroma's van deze 11 jaar gerijpte Benrinnes! Zorg dat u nu een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Monymusk 2012/2022 - 9 jaar oud Small Batch 1 (Rest & Be Thankful)
Evenwichtige aroma's in perfecte drinksterkte. Bestel nu deze heerlijke rum en trakteer uzelf op dit genot!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Tormore 2015/2025 - 10 jaar oud Uitvlugt Rum Barrel Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ervaar pure whisky-exclusiviteit door rumvatrijping! Grijp nu je kans en verzeker jezelf van een gelimiteerde fles!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
High Coast 2012/2023 Ex-Lochindaal Cask Finish No. 4333 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
De 2-jarige naveroudering in ex-Islay vaten heeft duidelijke sporen achtergelaten. Ontdek de rokerige whisky uit Zweden.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Benriach 2014/2025 - 10 jaar oud Koval Rye Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Evenwichtige Single Malt ontmoet kruidige rogge-aroma's in deze botteling van de onafhankelijke bottelaar Murray McDavid. Zorg nu dat je hem in huis haalt!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Port Dundas 2003/2026 - 22 jaar oud Bourbon Barrel Exploration Series (Claxtons)
Ontdek de romige vanilletonen van deze 22-jarige Single Grain van de gesloten Port Dundas distilleerderij. Beveilig nu!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
1731 Fine & Rare 5 jaar oud Dominican Republic
Vijf jaar gerijpt in eiken vaten onder de Caribische zon, geheel zonder toevoegingen. Nu vol van smaak genieten.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Glen Garioch 2014/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #GG1426 Pop-People Collection by Minea (Hidden Spirits)
Cremige bourbonzoetheid wacht op u bij deze zeldzame 1st Fill eenmalige vat. Zorg dat u uw exemplaar van deze zeldzaamheid nu bemachtigt!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Glen Breton 12 jaar oud - Ice - Aged in Icewine Barrels
Een Canadese single malt whisky met een finish in ijswijnvaten uit Nova Scotia. Een unieke whisky. Probeer het zelf!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Floki Beer Barrel Finish in cadeauverpakking
Kruidige moutaroma's dankt de ruwe IJslander aan de naveroudering in het individuele biervat. Nu te bestellen in een mooie geschenkdoos.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Willett 4 jaar oud Family Estate Bottled Small Batch Rye
Met bijzondere intensiteit en kruidige smaak verrast de Kentucky Straight Rye Whiskey. Leg hem direct in uw winkelwagentje.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Rhum J.M 2014/2023 - 8 jaar oud Single-Barrel No. 210098
Heerlijk intense aroma's brengt deze Rhum Agricole uit het geselecteerde eenmalige vat. Koop nu en geniet!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Morris Port Barrel
Heerlijke botteling van Morris uit geselecteerde portwijnvaten. Nu in aangename drinksterkte te proeven!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Koval Bourbon Whiskey (biologisch)
Aangename bourbon in hoogwaardige biologische kwaliteit. Zorg nu voor een van de beperkte flessen!
€ 47,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 95,98/Liter)
Fiji Rum 2010/2022 Single Cask No. 18 (Berry Bros. & Rudd)
De uitstekende rum van de Fiji-eilanden uit de Stille Oceaan komt in fulminante vatsterkte in uw glas. Bestel nu.
€ 151,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 217,13/Liter)