American Standard Barrel
Producten filteren
–
Tullibardine 225 Sauternes Cask Finish
Heldere druiven, citrusnoten en exotische aroma's. Ontdek nu deze Single Malt met Sauternes witte wijn-finish!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Starward 2017/2022 Islay Peated Whisky Barrel Finish
Rode vruchten uit het wijnvat ontmoeten Islay-rook in deze heerlijke botteling. Ontdek nu een nieuwe kant van Starward!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Evan Williams 2016/2025 Single Barrel #1403
Ontdek met deze Kentucky Straight Bourbon de unieke karakteristiek van één enkel vat na 8 jaar rijping. Niet missen.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Four Roses Single Barrel (nieuw)
Ontdek heerlijke bourbon in de perfecte drinksterkte met deze uitstekende afvulling. Haal deze genietmomenten in huis!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Chichibu 2014/2021 Single Barrel No. 3351 Exceptional Casks (Berry Bros & Rudd)
Ontdek de wijde wereld van whisky met deze delicate, onafhankelijke botteling uit Japan. Zorg snel voor een fles!
€ 715,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.022,84/Liter)
Chichibu 2015 - 1st Fill Bourbon Barrel No. 4701 Collection New Vibrations
Gerijpt in een eerstgevuld bourbonvat en gebotteld op solide vatsterkte. Proef het rokerige resultaat uit Japan!
€ 917,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.311,41/Liter)
Chichibu 2015/2022 - 6 jaar oud Bourbon Barrel No. 4660 Collection Antipodes
Indrukwekkend design en heerlijke aroma's bij de hoogste drinksterkte. Verwen uzelf nu met deze geweldige ervaring!
€ 917,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.311,41/Liter)
Chichibu 2014/2022 - 7 jaar oud Peated Bourbon Barrel No. 3812 Collection Antipodes
Zoete bourbonnoten en heerlijke rokerige accenten komen bij ongelooflijke 64,3% Vol. bijzonder goed tot hun recht. Koop nu!
€ 917,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.311,41/Liter)
Chichibu 2014 - 2nd Fill Bourbon Barrel No. 3094 Collection New Vibrations
Flessterke whisky uit het tweede gevuld bourbon enkel vat. Probeer nu de Japanse whisky naar Schots voorbeeld!
€ 917,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.311,41/Liter)
Hampden 1753
De prachtige Hampden 1753 brengt u aangename intensiteit en evenwichtige aroma's in uw glas. Koop nu en geniet!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Cameronbridge 2012 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrels 100 Proof Single Grain Edition #1 (Signatory)
Heldere vanilletonen biedt deze intense Single Grain van Cameronbridge in de botteling van Signatory. Nu kopen!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Stauning R.Y.E.
Heerlijke kruiden en intense zoetheid in de prachtige Stauning fles. Ontdek nu de smaak uit Denemarken!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Willett Kentucky Vintage Bourbon Original Sour Mash
Geweldige drinksterkte en evenwichtige aroma's begeleiden u op een prachtige smaakreis naar Kentucky. Bestel nu!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Tomintoul Cognac Cask Finish
Een milde Speysider die indruk maakt met gelaagde aroma's uit de heerlijke Cognac-finish. Bestel nu en geniet!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Meikle Tòir 5 jaar oud The Original
Geniet voor het eerst van rokerige single malt uit de beroemde distilleerderij in de Speyside. Bestel nu en ontdek.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Floki Sheep Dung Smoked Reserve in cadeauverpakking
Rokerige whisky van een nieuwe kant dankzij gedroogd gerstemaïs met schapenmest. Beveilig nu een fles in mooie verpakking.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Floki Young Malt Sheep Dung Smoked Reserve
Buitengewone rokerige aroma's van het roken met schapenmest brengt deze IJslander u. Zorg snel voor een fles!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Ardmore 2010/2024 - 13 jaar oud Barrel #100804029 The Single Malts of Scotland (Elixir Distillers)
Geniet van 13 jaar gerijpte Highland-whisky met een natuurlijk rokerig aroma! Ontdek nu ons gelimiteerde vat. Koop nu!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Aultmore 2011/2023 - 12 jaar oud Refill Bourbon Barrel #7 Small Batch (The Single Malts of Scotland)
Ervaar Aultmore 12 jaar met fruitige tonen en vanille! Probeer deze zeldzame Small Batch-editie nu uit.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Cambus 1990/2025 - 34 jaar oud Refill Rum Barrel (Master of Malt)
Ervaar 34 jaar verfijnde Single Grain van de gesloten Cambus distilleerderij uit het rumvat. Grijp nu je kans!
€ 175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 251,41/Liter)
Auchentoshan 2007/2026 - 18 jaar oud Ex-Rye Barrel (Master of Malt)
Ontdek de zeldzame roggewarmte van deze 18 jaar oude Auchentoshan Single Malt. Verzeker uzelf van een van de slechts 255 flessen!
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Teaninich 2010/2025 - 15 jaar oud Refill Barrel #694 (The Single Malts of Scotland)
U geniet van intense Highland-fruit met deze 15-jarige eenmalige vat in vatsterkte. Bestel dit unieke exemplaar nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Tomintoul White Port Cask Finish
Bijzondere milde compositie van lichte Speyside-genot en aromatische portweinfles. Bestel en geniet op een ontspannen manier.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Tomintoul Merlot Cask Finish
Zoete pudding uit het bourbonvat vermengt zich met fruitige aroma's uit het handgeplukte merlotvat. Koop nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)