American Standard Barrel
Producten filteren
–
Mars Komagatake Shinshu 2018/2021 Single Cask for Germany No. 4047 - sample (Tasting Circle)
Met intense aroma's, die te danken zijn aan een vatsterkte van 59%, overtuigt deze Japanse single malt. Direct kopen!
€ 15,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 533,00/Liter)
Tomintoul White Port Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Bijzondere milde compositie van lichte Speyside-genot en aromatische portweinfles. Bestel en geniet op een ontspannen manier.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Jura French Oak Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Deze single malt whisky biedt u een uitgebalanceerde mix van zoete aroma's, delicate rook en zachte specerij. Grijp nu uw kans!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Jura Journey - sample (Tasting Circle)
De reis naar de aroma's van Jura begint met de vanilleachtige Journey. Een goede introductie in de wereld van Single Malt Scotch Whisky!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Daftmill 2011/2024 Winter Batch Release - sample (Tasting Circle)
De winterrelease van de seizoensgebonden distilleerderij Daftmill komt van een enkel veld van de eigen boerderij. Zeker doen!
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Wolfburn Batch No. 318 - sample (Tasting Circle)
Ontdek een nieuwe batch van de Wolfburn distilleerderij. Bestel direct een fles en ontdek de Wolf.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
GlenAllachie 10 jaar oud Spanish Virgin Oak Wood Finish Virgin Oak Series - sample (Tasting Circle)
Ontdek de invloed van het Spaanse Virgin Oak met deze heerlijke botteling. Zorg dat u een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Kilchoman 9 jaar oud 100% Islay 15th Edition - sample (Tasting Circle)
100% van lokale gerst en met de rokerig-zoete smaak uit 9 jaar rijping in bourbonvaten. Grijp nu je kans.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Tomintoul Cognac Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Een milde Speysider die indruk maakt met gelaagde aroma's uit de heerlijke Cognac-finish. Bestel nu en geniet!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Morris Port Barrel - sample (Tasting Circle)
Heerlijke botteling van Morris uit geselecteerde portvaten. Nu in aangename drinksterkte proeven!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Morris Tokay Barrel - sample (Tasting Circle)
De geweldige aroma's zijn te danken aan de rijping in geselecteerde rode wijnvaten van Morris. Geniet nu van een krachtige drinksterkte!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Starward 2017/2022 Islay Peated Whisky Barrel Finish - sample (Tasting Circle)
Rode vruchten uit het wijnvat ontmoeten Islay-rook in deze heerlijke botteling. Ontdek nu een nieuwe kant van Starward!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Lagg Kilmory Edition met cadeauverpakking
Gebrand met sterk rokerig gerstemaïs en uitsluitend gerijpt in bourbonvaten. Ontdek nu het kernassortiment van de distilleerderij.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Glen Ord 2012/2026 - 13 jaar oud Andrew De Moray 1st Fill Bourbon Barrels #800269+800271 Legends of Scotland (whic)
Perzik, crème brûlée en shortbread uit 13-jarige 1e vulling Bourbon-rijping. Verzeker uzelf van een van de weinige flessen.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Linkwood 2012/2025 - 13 jaar oud William Wallace 1st Fill Bourbon Barrels #306239+306241 Legends of Scotland (whic)
Florale Linkwood-noten ontmoeten heldere vruchten, crème brûlée en bitterscherpe eikenkruiden. Dit wilt u niet missen!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Glen Garioch 2011/2024 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #3447 Lost Worlds Adrift (whic)
Ongefilterd en volmondig komen de fruitige aroma's uit het eerstgevulde Bourbonvat. Drijf af in spannende genotwerelden!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Pulteney 2008/2022 - 13 jaar oud Single Bourbon Barrel No. 800049 Spirits of the Forest I of XIII (whic)
Duik in zoete vanille en maritieme zouttonen met de natuurlijke eerste botteling van whics Spirits of the Forest.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Mannochmore 2012/2024 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #2635 Lost Worlds Forgotten (whic)
De geheime tip uit de Speyside nodigt u uit om fruitige, zoete aroma's uit een eerstebezette bourbonvat te proeven. Grijp uw kans!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Linkwood 2012/2024 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #306313 Lost Worlds Faraway (whic)
Na 12 jaar in een Bourbonvat is de Linkwood op het hoogtepunt van zijn rijping gebotteld. Ontdek nu nieuwe werelden.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Longmorn 2012/2024 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #920 Lost Worlds Sunken (whic)
De duisternis van verzonken werelden wordt doorbroken door een lichtstraal van heldere vruchten en romige vanille. Koop nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Glen Ord 2012/2024 - 11 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #800278 Lost Worlds Abandoned (whic)
Een zeldzaam enkel vat uit een verloren wereld brengt u exotisch fruit en heerlijke zoetheid in het glas. Ontdek het nu!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Lugh 1st Fill Bourbon Barrel Túatha Dé Danann (whic)
Als u van vanille, karamel en toffee houdt, dan zult u deze Ierse Single Malt geweldig vinden! Bestel nu en geniet.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Edradour 2012/2024 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #201 Lost Worlds Hidden (whic)
Verzeker uzelf van de ongebruikelijke Edradour als grandioze afsluiting van onze 9-delige Lost Worlds serie. Wees er snel bij!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Aultmore 2009/2024 - 15 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #303226 Lost Worlds Astray (whic)
De Aultmore verrast na 15 jaar in het eerstgevulde bourbonvat met sprankelend genot. Nu exclusief bij whic te bestellen.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)