American Standard Barrel
Producten filteren
–
Nieuw
Royal Brackla 2011/2026 - 15 jaar oud Rob Roy 1st Fill Bourbon Barrels #305787+305791 Legends of Scotland (whic)
Voor iedereen die houdt van fruitige bourbonvat-malts: een klassieker met een rebelse nasmaak. Ontdek hem nu.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Dian Cecht 11 jaar oud Bourbon Barrel Túatha Dé Danann (whic)
Elf jaar rijping in een bourbonvat schenkt deze Irish Single Malt heldere vruchten en romige vanille. Zorg dat u een van de 252 flessen veiligstelt!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Nieuw
Annandale 2018/2026 - 8 jaar oud Refill Bourbon Barrel #163 Spirit of Scotland (Gordon & MacPhail)
Ontdek de tropische fruitnoten van deze Annandale van Gordon & MacPhail op vatsterkte. Zorg dat u uw exemplaar veiligstelt.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Nieuw
Ardnamurchan 2019/2026 - 7 jaar oud Highland Laird First Fill Bourbon Barrel #1200 (Bartels Whisky)
Ontdek de karaktervolle smaak van deze exclusieve Ardnamurchan First Fill Bourbon single cask. Bestel nu direct!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Glencadam American Oak Reserve
Romig en zacht stromen de in bourbonvaten gerijpte aroma’s uw glas in. Bestel nu en geniet in gezellig gezelschap!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Glen Ord 2012/2026 - 13 jaar oud Ordoculus 1st Fill Bourbon Barrel (Scotch Universe)
Ontdek romige vanillenoten uit het exclusieve 1st Fill Bourbon vat. Proef deze 13-jarige malt nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Laphroaig 10 jaar oud
Intens rokerige aroma's van het 'Whisky-eiland' Islay. Een must voor rokerige liefhebbers, bestel snel!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Benromach 2014/2025 First Fill Bourbon Barrel #211 Exclusively bottled for whic
Verzeker uzelf van deze exclusieve en onvervalste single cask botteling met een fruitig-zoet karakter en een subtiele rokerige toets.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Longrow Red 11 jaar oud Tawny Port Cask
Deze editie van 2022 van de Longrow Red rijpte 4 jaar in een Tawny Port vat. Zorg dat u snel een van de gewilde flessen bemachtigt!
€ 186,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 267,13/Liter)
Willett 4 jaar oud Family Estate Bottled Small Batch Rye 54,8% Vol.
Vier jaar gerijpt in witte eiken vaten: een Straight Rye Whiskey met 54,8% Vol. op vatsterkte. Ontdek deze zeldzaamheid uit Kentucky.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Nieuw
Jack Daniels 10 jaar oud Batch 05
Deze 10 jaar oude whisky verrast met een zachte rooktoon, verfijnde kruidigheid en een prettige intensiteit. Geniet van Batch 05.
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Port Dundas 2000/2026 - 25 jaar oud Bourbon Barrel #305281 (Best Dram)
Geniet van de romige vanilletonen van deze 25-jarige Port Dundas Single Grain in cask strength. Beveilig nu deze zeldzaamheid!
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
Kilchoman 2015/2025 - 9 jaar oud 100% Islay - 15th Edition ex-Bourbon Barrels
Geniet van de authentieke smaak van de Islay-regio: Kilchoman 100% Islay, ongekoeld en kleurloos. Probeer het nu!
€ 92,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 132,84/Liter)
– 33,01%
Benromach 2012/2024 - 12 jaar oud Contrasts: High Enzyme 1st Fill Bourbon Barrels
Bijzonder enzymrijke gerst en 1st Fill bourbonvaten zorgen voor de unieke, zoete smaak. Bestel en vergelijk.
€ 63,99
€ 42,87
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,24/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 38,99
Glencadam Reservé de Bordeaux Merlot Wine Cask Finish
Schotse whiskykwaliteit ontmoet Franse wijnbeleving. Ontdek nu deze heerlijke creatie van Glencadam!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Tiki Lovers White Rum (nieuw)
Intense bananengeuren en tonen van gekookt fruit. Proef de tropen met een heerlijke cocktail.
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Jura Red Wine Cask Finish
Regionale aroma's uit Europese wijnvaten ontmoeten Schotse eiland-whisky en creëren een ervaring. Probeer het nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Arran Barrel Reserve
Een frisse Arran, gerijpt in 100% Ex-Bourbonvaten. Een concert van citrusvruchten en vanille wacht op u. Grijp snel uw kans!
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
– 16,00%
Westward American Single Malt Whiskey Pinot Noir Cask Finish
Een Single Malt fruitbom op de tong uit de VS. Deze moet u zeker proberen, ook als Scotch-whisky-fan. Bestel nu!
€ 84,99
€ 71,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 64,99
Irishman The Harvest Single Malt & Pot Still Whiskey
Wonderbaarlijk romige Single Malt met heerlijke karamel en milde 40% Vol. alcoholpercentage. Koop nu en geniet met vrienden!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
The Irishman Caribbean Cask Finish
Sappig tropisch fruit en levendige kruidige tonen uit de heerlijke rumfinish. Verwen uzelf met deze exotische traktatie!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Puni Gold Bourbon Cask Matured
De Puni Gold is ondanks zijn jonge leeftijd al wonderbaarlijk fruitig, zoet en fijn gekruid, wat hoop geeft voor grote whisky's uit Italië. Laat u zelf overtuigen!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Auchentoshan Blood Oak (liter)
Een uitzonderlijke Auchentoshan. Grijp nu je kans als je houdt van aroma's van rode donkere vruchten, vanille en gember!
€ 66,99
Stauning R.Y.E. met cadeauverpakking
Gedistilleerd van Deens roggebrood en gemoute gerst, gerijpt in nieuwe eiken vaten – te genieten met krachtige 48% vol.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)