Elegante & bloemige Whisky
Elegante en florale Whiskys kenmerken zich door lichte, bloemige tonen die doen denken aan versgeknipte bloemen, heide of zelfs aan een lentetuin. Vaak vergezeld van een subtiele elegantie en een zachte zoetheid, bieden ze u een uitgebalanceerde smaakervaring. Ervaar deze verfijnde genot zelf en ontdek nieuwe favorieten.
Producten filteren
–
Glentauchers 2007 - 18 jaar oud Moscatel Finish Hogshead #800577 (Berry Bros & Rudd)
Florale kruiden ontmoeten steenfruit, amandelen en muskaatdruiven – een elegante Speysider met Moscatel-finish. Bestel nu!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Millstone 2010/2019 Special #17 American Oak & Moscatel
Fans van in wijnvaten gerijpte whisky's opgelet: De Millstone uit Nederland heeft gerijpt in Moscatel wijnvaten. Grijp uw kans!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Inchgower 2010/2025 - 14 jaar oud Tokaji Wine Barrique Finish Benchmark (Murray McDavid)
Inchgower van een nieuwe kant, verfijnd in een exotisch Hongaars wijnvat. Bestel nu en geniet!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Amrut Kurinji Single Malts of India
Ervaar whisky van een nieuwe kant met deze heerlijke Single Malt uit India. Zorg nu voor een van de mooie flessen!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Macduff 2003/2022 Single Sherry Butt No. 900028 Germany exclusive (Berry Bros & Rudd)
De rijpe aroma's kwamen ongefilterd en intens uit het enkelvoudige vat in de edele fles. Ontdek nu deze luxueuze whisky!
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
Speyside Traditional Cask 16 jaar oud (Berry Bros. & Rudd)
16 jaar mochten de aroma's van deze heerlijke Speysider zich ontwikkelen, voordat ze in de mooie fles kwamen. Zorg dat u deze nu veiligstelt!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Macduff 2006/2024 - 17 jaar oud Refill Bourbon Barrel #101693 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Fruitige-bloemige aroma's na 17 jaar in een uitgebalanceerd Refill Bourbon-eenmalig vat. Bestel nu en geniet.
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Linkwood 31 jaar oud Director`s Special (The Single Malts of Scotland)
Maar liefst 31 jaar hebben de bloemige-fruitige aroma's van de Linkwood zich ontwikkeld. Ontdek nu deze rijpe genot!
€ 710,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.015,70/Liter)
Glenlossie 1982/2022 Single Cask No. 3398 Private Collection (Gordon & MacPhail)
40 jaar mochten de aroma's van het geselecteerde eenmalige vat rijpen, voordat ze in de elegante fles kwamen. Verwen uzelf met deze luxe!
€ 1.930,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.758,56/Liter)
Imperial 1979/2023 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Wonderbaarlijk complexe ervaring uit de gesloten Imperial distilleerderij. Bestel nu!
€ 4.873,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.962,84/Liter)
Glenlivet 1994/2025 - 31 jaar oud Connoisseurs Choice Cask #58445 Batch 24/221 (Gordon & MacPhail)
Ervaar 31 jaar whisky-excellentie! Beperkte Glenlivet-single malt, exclusief van Gordon & MacPhail. Geniet van een uitzonderlijk aroma!
€ 866,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.238,56/Liter)
Imperial 25 jaar oud No Signal Batch 1 (That Boutique-y Whisky Company)
Een zeldzame eenmalige botteling uit de gesloten Imperial distilleerderij. Beveilig nu een van de onafhankelijk gebottelde flessen!
€ 469,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 939,98/Liter)
Lochlea Orchard & Oak
De smaak van fruit uit de boomgaard en een vleugje hout kenmerken deze milde whisky. Zeker proberen!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Glentauchers 2010/2024 - 14 jaar oud Tokaji Wine Barrique Finish (Murray McDavid)
De florale elegantie van de Speyside ontmoet luxueuze aroma's uit het Tokaji wijnvat. Koop nu en geniet!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
– 33,01%
Lochlea Sowing Edition Third Crop
De onafhankelijke en relatief jonge Lochlea distilleerderij brengt u een heerlijke botteling met smakelijke bourbonaroma's. Koop nu!
€ 60,99
€ 40,86
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,37/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 59,99
Linkwood 1982/2022 Cask No. 91018811 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Na ongeveer 40 jaar rijping heeft deze populaire Speysider een indrukwekkende diversiteit aan aroma's ontwikkeld. Verwen uzelf met deze luxe!
€ 2.011,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.874,27/Liter)
Rare Ayrshire (Ladyburn) 1975/2015 - 40 jaar oud Bourbon Barrel No. 3421 Rare Reserve (Signatory)
Kort voor de sluiting werd deze druppel gedistilleerd in de Ladyburn distilleerderij. Bestel of geniet nu voor uw collectie.
€ 1.319,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.885,70/Liter)
Girvan 2006 - 17 jaar oud Fine Bretagne Cask Finish Barrique No. 4012 Pintail (The Whisky Cellar)
De elegante Single Grain heeft mogen naverouderen in een aromatisch appelbrandewijnvat. Ontdek de fruitige smaak.
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Mars Kasei
In deze Kasei van Shinshu Mars ontmoeten florale aroma's rijpe vruchten. Laat je dit niet ontgaan!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Glen Garioch 31 jaar oud Director`s Special (The Single Malts of Scotland)
Rijpe aroma's in een luxueuze houten verpakking. Verwen uzelf met deze heerlijke zeldzaamheid!
€ 694,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 992,84/Liter)
Glentauchers 1996 - 25 jaar oud Justinos Madeira Finish Mission Gold (Murray McDavid)
De natuurlijke kleurpracht en de intense fruit- en cacaonoten komen uit de heerlijke Madeira-finish. Bestel nu voor een genot!
€ 258,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 369,99/Liter)
Glenmorangie The Original 12 jaar oud Bourbon Casks Whisky set met 2 glazen
Ervaar zijdezachte genot en fruitige aroma's in de set met glazen uit Schotland! Probeer het nu!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Bache-Gabrielsen 5 jaar oud Cognac Cask BGW Batch #1
Rijping in Cognac-vat en een heerlijk Pineau-finish zorgen voor de fruitige aroma-variëteit van de Franse whisky. Koop nu!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Glen Grant 18 jaar oud
Deze zachte single malt komt uit handgeplukte ex-bourbonvaten en opgeknapte hogsheads. Bestel nu voor een milde ervaring.
€ 108,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 155,70/Liter)