Elegante & bloemige Whisky
Elegante en florale Whiskys kenmerken zich door lichte, bloemige tonen die doen denken aan versgeknipte bloemen, heide of zelfs aan een lentetuin. Vaak vergezeld van een subtiele elegantie en een zachte zoetheid, bieden ze u een uitgebalanceerde smaakervaring. Ervaar deze verfijnde genot zelf en ontdek nieuwe favorieten.
Producten filteren
–
Glenmorangie 12 jaar oud The Original
Met wonderbaarlijk zoete en romige tonen uit de 12-jarige rijping in bourbonvaten. Ontdek nu de klassieker opnieuw.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Nc'nean Organic (biologisch)
Nc'Nean overtuigt met zijn innovatieve en natuurgerichte benadering van de kunst van whisky. Ontdek het nu!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Famous Grouse
Mild en evenwichtig komt deze heerlijke blend in uw glas. Koop nu en geniet!
€ 17,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 25,70/Liter)
Nikka Days Blended Whisky (Japan)
Romig, fruitig en mild - dat is de Nikka Days. Deze blend uit Japan is een genot voor zowel beginners als kenners!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Nieuw
Glenfiddich 12 jaar oud Limited Design 2026 met Tumbler
De geliefde Speyside-klassieker in een gelimiteerde designeditie. Verzeker uzelf nu van deze bijzondere uitgave.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Bache-Gabrielsen Aquavit Cask Finish
Franse whisky met een unieke aquavit-finish voor een citroenachtige smaak. Ontdek het nieuwe nu!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Kanosuke 2026 Limited Edition
Geniet van exclusieve fruitige tonen dankzij zeldzame appelschnaps- en wittewijndruivenvaten. Verzeker uzelf van deze Japanse zeldzaamheid.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Nc'nean Organic Cask Strength Batch CS/GD06 (biologisch)
Ervaar de heerlijke aroma's van de onbewerkte Nc'nean vanuit een nieuw perspectief dankzij de vatsterke afvulling. Bestel nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Clydeside Stobcross
Na de succesvolle lancering met de First Release, kunt u nu de eerste Core Release van Clydeside bemachtigen.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Aerstone 10 jaar oud Sea Cask
Een niet-rokerige, zoete single malt van de Schotse kust. Romig en heerlijk. Bestel nu en geniet!
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Glenfiddich 12 jaar oud Limited Edition Design
De populaire Speyside-klassieker in een gelimiteerde design-editie. Zorg dat u deze bijzondere uitgave nu bemachtigt.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Nieuw
Famous Grouse (nieuw)
Mild en evenwichtig komt deze heerlijke blend in uw glas. Koop nu en geniet!
€ 17,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 25,70/Liter)
anCnoc 12 jaar oud
Een heerlijk lichte en fruitige Highland Single Malt, die zich uitstekend leent als aperitief of zomerwhisky. Kopen!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Kavalan Lán
U geniet van edele orchideennoten en exotische fruitigheid. Verzeker uzelf van deze uitzonderlijke Kavalan.
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Black & White Blended Scotch (liter)
Deze aangename blend komt in de grote literfles. Bestel nu voor langdurig genot.
€ 22,99
Chichibu Ichiros Malt Double Distilleries (Japan) 46,5%
Liefhebbers van Japanse whisky ontdekken hier de creatie van Ichiro Akuto, gemaakt van Malt Whiskys van Chichibu en de Lost Distillery Hanyu. Geweldig!
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Nc'nean Organic met tube (biologisch)
De Nc'nean Single Malt brengt exotisch fruit, citrusnoten en pittige accenten met BIO-kwaliteit in uw glas. Ervaar het nu.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Bladnoch Samsara
De fruitige en bloemige single malt rijpte in Californische rode wijn- en ex-bourbonvaten. Bestel nu.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Tomintoul Caribbean Rum Cask Finish Small Batch
Geniet met deze single malt van Caribische flair uit de finish in rumvaten. Bestel nu en droom weg naar vakantie.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
– 10,00%
The Guard Bridge Blended Malt Scotch Whisky
Deze heerlijke blend biedt u een verrukkelijke combinatie van aroma's uit de Schotse Highlands en Lowlands. Ontdek het nu!
€ 55,99
€ 50,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 37,99
Tomintoul Merlot Cask Finish
Zoete pudding uit het bourbonvat vermengt zich met fruitige aroma's uit het handgeplukte merlotvat. Koop nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
The New Zealand 1988/2021 - 33 jaar oud Single Ex-Bourbon Cask No. 62
33 jaar rijpe whiskyervaring uit Nieuw-Zeeland. Bestel nu een fles en geniet van deze uitzonderlijke single malt!
€ 373,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 747,98/Liter)
Nikka Miyagikyo
Een ronde Japanse single malt, die een goede instap is in de wereld van whisky's in het land van de rijzende zon.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Benrinnes 2010/2023 Small Batch No. 1 (Berry Bros. & Rudd)
De Small Batch serie is perfect om de geweldige stijl van Schotse distilleerderijen te ontdekken. Bestel nu de heerlijke Benrinnes!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)