Elegante & bloemige Whisky
Elegante en florale Whiskys kenmerken zich door lichte, bloemige tonen die doen denken aan versgeknipte bloemen, heide of zelfs aan een lentetuin. Vaak vergezeld van een subtiele elegantie en een zachte zoetheid, bieden ze u een uitgebalanceerde smaakervaring. Ervaar deze verfijnde genot zelf en ontdek nieuwe favorieten.
Producten filteren
–
Balcones Texas Single Malt
Een fascinerende single malt uit de bekroonde Balcones Distillery in Texas. Jong, maar complex en intens! Bestel nu!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Rosebank 21 jaar oud Unity The Roses Edition VI
Deel 6 van de Roses Edition is een edele druppel uit vervlogen tijden, die ons mag betoveren. Bestel nu en geniet.
€ 1.913,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.734,27/Liter)
Togouchi Ayumi Sake Cask Finish
Met onnavolgbare rijping in zorgvuldig geselecteerde sakevaten. Verwen uzelf met deze uitzonderlijke ervaring.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Linkwood 2012/2022 - 10 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel (Artist Collective #6.0 by LMDW)
Een uitgebalanceerde Linkwood in perfecte drinksterkte sluimert in de mooie fles. Nu cadeau doen of zelf genieten!
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Onikishi Sakura
Ervaar Japanse elegantie met kersenbloesemaroma in de Onikishi Sakura Whisky. Proef nu de traditie van Japan!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Break the Mould 2003 - 20 jaar oud Oloroso Hogshead No. 9.289 Artist #13 (La Maison du Whisky)
Een waar aroma kunstwerk sluimert in de mooie fles van de Artist Serie. Ontdek nu de mysterieuze smaak!
€ 356,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 509,99/Liter)
Bowmore 1969/2021 - 50 jaar oud
Luxueuze Single Malt uit ongelooflijke 50 jaar rijping. Verzeker uzelf van deze uitzonderlijke Bowmore, een echte zeldzaamheid!
€ 45.362,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64.804,27/Liter)
Glen Scotia 9 jaar oud Unpeated Fino Sherry Finish Campbeltown Malts Festival 2024
Een heerlijke aroma-compositie voor een bijzondere gelegenheid. Verzeker uzelf van deze genot!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Glen Ord 2012/2022 - 9 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel (Artist Collective #6.0 by LMDW)
Een frisse en bloemige single malt in een kunstzinnige fles. Nu cadeau doen of zelf genieten!
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Tamnavulin French Cabernet Sauvignon Finish
De milde Tamnavulin met spannende naveroudering in Franse rode wijnvaten. Bestel direct en proef.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Wolfburn Aurora Sherry Oak
Zo intens als het noorderlicht, waarnaar hij vernoemd is, straalt de fruitige malt in uw nosingglas. Grijp snel!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Heaven Hill Old Style Bourbon Whiskey (liter)
Een klassieke bourbon met zoete honingtonen en florale aroma's.
€ 25,99
Slyrs Moscatel Cask Finish Distillers Choice
Ervaar de ambachtelijkheid van de distilleerder in deze betoverende whisky. Ontdek nu de fruitige en kruidige smaak.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
– 25,01%
Woven Homemade Blended Scotch
Levendige blended scotch met een ongewoon hoog percentage single malt en een nabehandeling in sherryvaten. Bestel gelijk.
€ 45,99
€ 34,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 42,99
– 30,00%
Mars Komagatake 2022 IPA Cask Finish
De Japanse whisky kreeg een prachtig finish in IPA-vaten, voordat hij werd gebotteld met een cask strength van 52% vol.
€ 186,99
€ 130,89
Inhoud: 0.7 Liter (€ 186,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 186,99
Macallan The Harmony Collection Inspired by Phoenix Honey Orchid Tea
Ervaar de fruitige Macallan Whisky met duurzame verpakking! Ontdek nu deze bijzondere smaakervaring!
€ 206,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 295,70/Liter)
Strathcolm 12 jaar oud Single Grain
Mild en rond zijn de aroma's van deze heerlijke Single Grain. Haal nu deze drinkervaring in huis!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Amrut Kadhambam - Indian Single Malt (nieuwe verpakking)
Deze spannende Indiase single malt rijpte in brandy-, rum- en sherryvaten. Bestel nu het exotische aroma-vuurwerk!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Bruichladdich 10 jaar oud The Classic Laddie
U ervaart florale fruitgenot met deze ongegetorfde 10-jarige Islay-malt bij krachtige 50% Vol. Koop nu direct!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Green Spot Léoville Barton Bordeaux Finish
De finish in Franse wijnvaten voegt een bijzondere fruitige kruidigheid toe. Probeer deze geweldige aroma-melange uit Ierland.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Bunnahabhain 44 jaar oud (The Single Malts of Scotland Directors Special)
Ongelooflijke 44 jaar gerijpt! De perfecte metgezel voor heel bijzondere momenten en gelegenheden in een elegante houten doos. Een edele traktatie.
€ 1.578,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.255,70/Liter)
Cardhu 12 jaar oud
Een zoet-malzige whisky uit de Speyside zonder rook. Bestel nu deze klassieker!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Aberlour 10 jaar oud Forest Reserve (Französisches Etikett)
Met dezelfde inhoud, maar Frans etiket: Geniet van de milde klassieker met florale zoetheid en uitgebalanceerde aroma's.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Glencadam Origin 1825 The Rather Elegant in een tube
Een bloemige single malt, ideaal voor de kennismaking met de wereld van whisky.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)