Whisky met gedroogd fruit & kruiden
In deze categorie ontmoet u whiskys met tonen van gedroogd fruit zoals rozijnen, pruimen en abrikozen, gecombineerd met specerijnuances zoals kaneel, kruidnagel en nootmuskaat. Deze whiskys bieden een harmonieuze balans tussen zoetheid en kruidigheid, wat ze bijzonder gelaagd en genotvol maakt. Laat u verleiden door deze exquise smaakvariëteit en ontdek uw persoonlijke favorieten.
Producten filteren
–
Amrut Bagheera Sherry Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Met delicate sherrynoten omarmt de zwarte panter het gehemelte. Ontdek heerlijke single malt uit India.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Benrinnes Madeira Barrique Finish Cask Craft (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Een Benrinnes met Madeira Barrique Finish uit de Cask Craft Collection van Murray McDavid. Grijp nu uw kans!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Morris Tokay Barrel - sample (Tasting Circle)
De geweldige aroma's zijn te danken aan de rijping in geselecteerde rode wijnvaten van Morris. Geniet nu van een krachtige drinksterkte!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Morris Signature - sample (Tasting Circle)
Wonderbaarlijk ronde en milde Single Malt, die verrast met fruit- en gebaktonen. Ontdek de nieuwe ster aan het whiskyfirmament.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Glenfarclas 12 jaar oud 105 Limited Edition - sample (Tasting Circle)
De populaire klassieker in de 12 jaar gerijpte speciale editie. Zorg snel voor een van de weinige flessen.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
GlenAllachie 9 jaar oud Douro Valley wijn Finish - sample (Tasting Circle)
Een heerlijke variëteit aan aroma's biedt deze GlenAllachie met een smakelijk wijnfinish. Beveilig nu een van de beperkte flessen!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Teaninich 2012/2022 - 9 jaar oud Justino's Madeira Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Onafhankelijk gebottelde Teaninich, nabehandeld in geselecteerde 1st Fill Madeira Barriques. Zorg dat u deze heerlijke zeldzaamheid bemachtigt!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Glenfarclas 105 (liter) - sample (Tasting Circle)
Houdt u van volle sherryvataroma's en krachtige Cask Strength? Zorg dan voor een fles van deze sterke Speyside Malt.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
– 35,00%
The Gospel 3 jaar oud Batch 1 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Heerlijke Australische rye whisky in intense cask strength. Haal nu deze prachtige fles in huis!
€ 75,99
€ 49,39
Inhoud: 0.5 Liter (€ 98,78/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 74,99
Highland Single Malt 8 jaar oud Barolo Cask Finish (Parkmore Selection) - sample (Tasting Circle)
De whisky uit de Highlands heeft een fruitige-kruidige nagisting in Barolo-vaten ondergaan. Verwen uzelf met deze genot!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Tomintoul 15 jaar oud Finished in Port Casks - sample (Tasting Circle)
De Limited Edition heeft een rijping gehad in geselecteerde portvaten. Zorg dat u een fles van deze fruitige whisky bemachtigt.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Glenfarclas 15 jaar oud Whisky set met 2 Miniaturen (105 & 25 jaar oud) (800 ml)
Ontdek de fijnste sherry-aroma's in drie bottelingen, inclusief de zeldzame 25-jarige. Bestel deze exclusieve set!
€ 109,99
Inhoud: 0.8 Liter (€ 137,49/Liter)
The Glenlivet 25 jaar oud Double Cask First Fill Pedro Ximenez Sherry & Tronçais Oak Cognac Casks Batch #0223 The sample Room Collection
Ervaar luxueuze aroma's van vijgen & bloedsinaasappel door unieke 25-jarige dubbele rijping. Ontdek Glenlivet nu!
€ 453,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 648,56/Liter)
Amrut 15 jaar oud The Expedition Diamond Jubilee Celebration plus 2x 50ml Miniaturen und 2 glazen
De luxe whisky wordt geleverd in een handgemaakte houten doos, die twee extra miniaturen + glazen bevat. Slechts 75 flessen!
€ 10.504,99
Inhoud: 0.8 Liter (€ 13.131,24/Liter)
Nieuw
Glen Rothes 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #6979 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Door Andrew Symington persoonlijk gekozen single cask met 54,6% vol. en krachtige sherrytonen. Bestel nu deze edele fles.
€ 22,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 766,33/Liter)
Nieuw
Glendronach 14 jaar oud Boynsmill House Edition
Ontdek ter ere van het 200-jarig jubileum weelderige fruitnoten uit Claret- en sherryfusten. Verzeker uzelf nu van dit verzamelstuk!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Nieuw
Linkwood 1996/2026 - 30 jaar oud Anniversary Release (Gordon & MacPhail)
Verrijk uw mijlpalen met deze unieke Linkwood uit 1996. Verzeker uzelf nu van dit zeldzame verzamelobject.
€ 562,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 804,27/Liter)
Nieuw
Glenfiddich 19 jaar oud Aston Martin F1 Team
Ontdek de kruidige, fluweelzachte sinaasappelnoten van deze 19-jarige Glenfiddich Aston Martin Editie. Ontdek nu.
€ 144,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 207,13/Liter)
Inchgower 1998/2024 - 26 jaar oud Single Refill Sherry Butt #11274 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
26 jaar sherryvatrijping zorgden voor de intense kleurpracht en de heerlijke kruidige tonen van de Inchgower. Bestel nu!
€ 308,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 441,41/Liter)
Linkwood 1994/2023 -28 jaar oud Refill Sherry Butt No. 12601202 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Maar liefst 28 jaar mochten de aroma's zich in het geselecteerde enkel vat ontwikkelen. Verwen uzelf met deze luxueuze ervaring!
€ 374,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 535,70/Liter)
Glenlivet 15 jaar oud French Oak Reserve
15 jaar oude Glenlivet gerijpt op vaten van Franse Limousin-eik. Nu bestellen in het nieuwe design en genieten!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Ben Nevis 2014/2023 - 8 jaar oud Single Port Pipe No. 235 Spirits of the Forest IX of XIII (whic)
De raaf brengt boodschappen van heerlijke portwijnnoten en sappige vruchten in het donkere bos. Ontdek het nu!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Glendullan 2012/2024 - 11 jaar oud 1st Fill Sherry Butt Finish #5 (whic)
Donkere sherryaroma's in het glas en het gezicht van een grimmige krijger op uw fles. Ontdek deze krachtige ervaring!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Inchgower 2012/2024 - 11 jaar oud First Fill Sherry Butt Finish No. 1 Balder Edda #12 (whic)
Na 11 jaar rijping verrast de intense cask strength met afwisselende fruit- en specerijaroma's. Bestel en geniet.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)