Whisky met gedroogd fruit & kruiden
In deze categorie ontmoet u whiskys met tonen van gedroogd fruit zoals rozijnen, pruimen en abrikozen, gecombineerd met specerijnuances zoals kaneel, kruidnagel en nootmuskaat. Deze whiskys bieden een harmonieuze balans tussen zoetheid en kruidigheid, wat ze bijzonder gelaagd en genotvol maakt. Laat u verleiden door deze exquise smaakvariëteit en ontdek uw persoonlijke favorieten.
Producten filteren
–
Turntable Blending House Bittersweet Symphony - sample (Tasting Circle)
Een klassieker om verliefd op te worden. Meesterlijk geblend genot van vurige zoetheid, kruidig mout en donkere chocolade. Geniet nu.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Inchgower Madeira Barrique Finish Cask Craft (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Buitengewone single malt uit de Speyside, die zowel fruitig-zoet als mooi kruidig is. Absoluut proberen!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Stauning Dirty Bastard Research Series - sample (Tasting Circle)
De nabehandeling in mezcal- en stoutvaten geeft deze Deense roggewhisky zijn unieke smaak. Nu proberen.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Teeling Rum Cask Finish (50ml miniatuur)
Ontdek met deze kleine proeffles de volle smaak die voortkomt uit de rijping in de beste rumvaten. Grijp nu je kans!
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)
GlenAllachie 2012/2023 - 10 jaar oud Cuvée Cask Finish Wine Series - sample (Tasting Circle)
Ervaar de heerlijke symbiose van Schotse whisky en verfijnde wijnvaten. Zorg snel voor een fles en geniet.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Slyrs Pedro Ximénez Cask Finish (50 ml miniatuur)
Fruitige single malt met een finish in Andalusische sherryvaten. Ontdek het nu in de kleine fles.
€ 11,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 239,80/Liter)
Edradour 10 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Wonderbaarlijk sherry-georiënteerd. Ontdek de ongebruikelijke aroma-melange van deze 10-jarige Highlander!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Ben Nevis 2014/2023 - 8 jaar oud 2nd fill Oloroso Sherry Butt No. 260+262 The Un-Chillfiltered Collection (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Zachte sherrynoten uit de rijping in twee Oloroso-vaten. Vergelijk nu de onafhankelijke botteling met het kernassortiment.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Starward Solera - sample (Tasting Circle)
Deze heerlijke whisky rijpte in fruitige aperitiefvaten, de Australische "Sherry". Bestel snel om te genieten.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Edradour 10 jaar oud 43% Vol. - sample (Tasting Circle)
Geweldig sherry-gedreven. Ontdek de ongebruikelijke aroma-melange van deze 10-jarige Highlander. Deze klassieker moet u geproefd hebben.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Starward 100 Proof - sample (Tasting Circle)
De Australische whisky rijpt uitsluitend in rode wijnvaten en kenmerkt zich door een aangename intensiteit. Absoluut proberen!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Bushmills 10 jaar oud Sherry Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Rijke aroma's, heerlijke fruittonen en spannende specerijen komen dankzij de driedubbele distillatie zeer verfijnd in uw glas. Koop nu!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Slyrs Rum Cask Finish (50 ml miniatuur)
De heerlijke Single Malt uit Beieren heeft een nabehandeling in zoete, milde rumvaten gekregen. Probeer het nu eenvoudig als miniatuur!
€ 11,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 239,80/Liter)
Benrinnes 2016/2025 - 8 jaar oud Justino's Madeira Cask Finish Cask Partnership Series (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Ervaar de exclusieve smaak van Benrinnes, gerijpt in Justino's Madeira vaten! Zorg dat u een van de beperkte 975 flessen bemachtigt.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Wolfburn 10 jaar oud - sample (Tasting Circle)
De eerste 10-jarige Single Malt van de Wolfburn distilleerderij rijpte volledig in Oloroso sherryvaten. Bestel nu een fles.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Ben Nevis 2014 - 9 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butts Ibisco The Decanter Collection (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Probeer deze exclusieve jaargangaflevering met heerlijke sherryvat-rijping van Signatory - het is de moeite waard!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Craigellachie 10 jaar oud Pedro Ximénez Octave Finish (Darkness) - sample (Tasting Circle)
Indrukwekkende 65,2% Vol. presenteert deze heerlijke Single Malt uit PX Octave-vaten. Mis deze exclusieve speciale editie niet.
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Slyrs Oloroso Cask Finish (50 ml miniatuur)
Aromatische single malt die indruk maakt met fijne fruit- en houttonen uit de Oloroso-finish. Direct proeven.
€ 11,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 239,80/Liter)
Wolfburn 12 jaar oud Bourbon & Oloroso Sherry Casks - sample (Tasting Circle)
Ervaar de luxueuze smaak van Wolfburn 12 jaar – Probeer het nu en ontdek de complexiteit!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Dalmunach 2016/2023 - 7 jaar oud Ximénez-Spinola PX Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Ervaar de weelderige sherrynoten uit de naverfijning in zoete Pedro Ximénez-vaten. Leg nu een fles in uw winkelwagentje.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Amrut Portonova - sample (Tasting Circle)
Intense aroma's uit bourbon- en portvaten geniet u met dit krachtpatser uit India. Absoluut proberen.
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Glenturret 12 jaar oud 2025 Release - sample (Tasting Circle)
Ervaar handgemaakte Glenturret uit de oudste actieve distilleerderij van Schotland. Dompel jezelf onder in exclusief genot!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Mortlach 2014 - 11 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts & Refill Hogsheads 100 Proof Edition #73 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Ervaar intens genot met 11-jarige Mortlach uit sherryvaten. Bestel nu en ontdek pure elegantie!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Mannochmore 2014/2023 - 9 jaar oud Murca Tawny Port Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
De hartige Mannochmore heeft een fruitige rijping in uitstekende Tawny Portvaten. Bestel nu voor een genot.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)