Whisky met gedroogd fruit & kruiden
In deze categorie ontmoet u whiskys met tonen van gedroogd fruit zoals rozijnen, pruimen en abrikozen, gecombineerd met specerijnuances zoals kaneel, kruidnagel en nootmuskaat. Deze whiskys bieden een harmonieuze balans tussen zoetheid en kruidigheid, wat ze bijzonder gelaagd en genotvol maakt. Laat u verleiden door deze exquise smaakvariëteit en ontdek uw persoonlijke favorieten.
Producten filteren
–
Glen Mhor 1982/2022 Private Collection (Gordon & MacPhail)
De verleidelijk donkere kleur laat u de smaakvolle aroma's van deze 40-jarige Glen Mhor slechts vermoeden. Tijd om hem te proeven.
€ 2.697,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.854,27/Liter)
Jameson Crested
De 3-voudig gedistilleerde Ierse whiskey is bijzonder mild van smaak en ideaal voor ongedwongen genot. Grijp snel uw kans.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Glen Garioch 15 jaar oud Sherry Cask Matured
Decadent zware sherryaroma's spreiden zich als een zachte deken over de klassieke Glen Garioch stijl. Voeg nu toe aan je winkelwagentje!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
West Cork Small Batch Single Malt Port Cask Finish
Een Ierse whiskey met een verfijnd portwijnfinish. Romige zoetheid ontmoet kruidige fruitigheid. Deze compositie moet u proeven!
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Hyde No. 7 Presidents Cask Sherry Cask Matured
Geniet van drievoudig gedistilleerde single malt met fruitige en kruidige tonen uit de rijping in First Fill sherryvaten.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Writers Tears Red Head Irish Single Malt Whiskey
Met of zonder leesvoer is deze whiskey met volle sinaasappeltonen een genot. Grijp nu je kans en overtuig jezelf!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Aberfeldy 21 jaar oud (2023 Design)
Een honingzoete traktatie die geen speciale gelegenheid vereist, maar u uitnodigt tot bijzondere momenten. Bestel nu & geniet.
€ 179,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 257,13/Liter)
Redbreast 18 jaar oud
Ontdek de prachtige smaak die voortkomt uit de bijzonder lange rijping in bourbon-, port- en verschillende sherryvaten.
€ 170,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 244,27/Liter)
GlenDronach 1994/2021 - 27 jaar oud Oloroso Sherry Puncheon #7469 Cask Bottling
Een overweldigende kleur en volle aroma's uit 27 jaar in het Oloroso sherryvat. Bestel nu een meesterwerk voor thuis.
€ 713,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.019,99/Liter)
Nomad 10 jaar oud Outland Whisky Triple Cask
In Schotland gestookte en in Spanje nagefijnde whisky met een prachtige symbiose van drie vattypen. Ontdek het nu!
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Redbreast 15 jaar oud
De 15-jarige Redbreast is een echte klassieker onder de Ierse Single Pot Still Whiskeys. Bestel nu en hef het glas! Slainte!
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Fettercairn 28 jaar oud
Lange 28 jaar mocht deze single malt rijpen en ontwikkelde daarbij zijn tropisch-fruitige karakter. Probeer het snel!
€ 764,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.092,84/Liter)
GlenDronach 1993/2021 - 28 jaar oud Oloroso Sherry Puncheon #2458 Cask Bottling
Fantastische eenmalige vatafvulling uit het legendarische jaar 1993 met Oloroso sherryvat-rijping. Hart, wat wil je nog meer? Bestellen!
€ 836,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.195,70/Liter)
Balvenie 40 jaar oud Rare Marriages
Alleen de beste vaten van Amerikaans en Europees eiken zijn samengevoegd. Bestel nu de uitzonderlijke whisky.
€ 9.473,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 13.534,27/Liter)
GlenDronach 1993/2022 - 28 jaar oud Oloroso Sherry Puncheon #7099 Cask Bottling
Verzeker uzelf nu van de volle aroma's van deze spannende eenmalige vatafvulling uit het Oloroso sherryvat. Grijp snel uw kans!
€ 834,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.192,84/Liter)
Glendronach 1992/2021 - 29 jaar oud Oloroso-Sherry Butt No. 71 The Cask Bottling
Verzeker uzelf nu van deze lang gerijpte aroma-explosie van de eenmalige botteling met Oloroso-Sherry finish. Wees er snel bij!
€ 943,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.348,56/Liter)
Macallan Classic Cut Limited Edition 2024
Geniet met aangename intensiteit van de volle smaak uit de rijping in bourbon- en sherryvaten. Direct kopen.
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
Amrut Cask Strength (Indien)
Cask strength gebotteld: De populaire Indiase single malt met brute 61,8% alcoholvolume. Bestel nu en ontdek.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Dailuaine 21 jaar oud Marbled Treasures Special Release 2025
Geniet van de diepte van 21 jaar sherry-rijping in elke slok! Probeer nu deze bijzondere Speyside-whisky.
€ 469,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 671,41/Liter)
Macallan 12 jaar oud Double Cask Collection
Met perfecte balans uit de rijping in sherryvaten van Amerikaanse en Europese eik. Bestel nu en geniet.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Macallan 18 jaar oud Double Cask 2022 Release
In handgeplukte vaten heeft de Macallan 18 jaar mogen rijpen en intense sherry-aroma's opgenomen. Bestel nu eenvoudig.
€ 370,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 529,99/Liter)
– 35,00%
Miltonduff 2009/2023 - 13 jaar oud Sherry Cask No. 839000191 Single Cask Collection (Duncan Taylor)
Deze prachtige eenmalige botteling overtuigt met fruitige sherrynoten en intense vatsterkte. Probeer het nu.
€ 109,99
€ 71,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 95,99
Glenfarclas 105
Houdt u van volle en intense sherryvataroma's? Zorg dan voor een fles van deze hoogpercentage Speyside Malt.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Singleton of Glen Ord 17 jaar oud Into The Blue Special Releases 2025
Ervaar de perfect gebalanceerde Singleton met Mezcal-toets! Zorg nu voor de gelimiteerde Special Release 2025!
€ 190,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 272,84/Liter)