Whisky met gedroogd fruit & kruiden
In deze categorie ontmoet u whiskys met tonen van gedroogd fruit zoals rozijnen, pruimen en abrikozen, gecombineerd met specerijnuances zoals kaneel, kruidnagel en nootmuskaat. Deze whiskys bieden een harmonieuze balans tussen zoetheid en kruidigheid, wat ze bijzonder gelaagd en genotvol maakt. Laat u verleiden door deze exquise smaakvariëteit en ontdek uw persoonlijke favorieten.
Producten filteren
–
Tullibardine 500 Sherry Cask Finish
Deze Tullibardine met finish in sherryvaten overtuigt met zijn nootachtige-fruitige karakter. Nu kopen!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Kavalan Solist Port Cask 57,8% Vol.
De eenmalige botteling rijpt in geselecteerde 1st Fill Portwijnvaten en verrast met intense aroma's. Zeker proberen!
€ 134,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 192,84/Liter)
Famous Grouse Sherry Cask Finish (liter)
Zachte blended Scotch met heerlijke sherryaroma's in de praktische 1 liter fles. Koop nu en geniet met vrienden!
€ 32,99
Arran 25 jaar oud
De oudste whisky in het standaardassortiment van Arran. Bestel nu de koningklasse van de eiland-malts!
€ 490,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 701,41/Liter)
Arran 30 jaar oud
Proef 30 jaar gerijpte elegantie uit oude en zeldzame sherryvaten van de distilleerderij, gebotteld met volmondige 46% vol.
€ 816,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.167,13/Liter)
Oban Little Bay
Intens gerijpt in bijzonder kleine vaten, zal de Little Bay u verrassen en overtuigen.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Pike Creek 10 jaar oud Rum Finish
Een zachte Canadese whisky met heerlijke aroma's van vanille en melasse, dankzij het rumvat. Probeer het snel!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Auchroisk Triple Cask Finish Cask Craft (Murray MacDavid)
De Auchroisk met een finish in drie verschillende vatsoorten biedt een ongelooflijke smaakvariëteit. Grijp nu je kans!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Aberlour A'Bunadh Sherry Cask Collection Limited Edition 1 Oloroso & Pedro Ximénez Casks Finish
Ervaar met Aberlour A'Bunadh de essentie van Speyside in een beperkte sherryvatrijping! Zorg dat u uw fles nu bemachtigt.
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Aberfeldy 25 jaar oud Sherry Cask Finish
Het rijke en fruitige karakter wordt onderstreept door 25 jaar rijping en prachtige sherrynoten. Geniet nu van luxe.
€ 467,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 668,56/Liter)
– 16,00%
Bunnahabhain 2008/2024 - 15 jaar oud Sherry Cask No. 38551197 Single Cask (Duncan Taylor)
Verblijdt na 15 jaar met heerlijke sherrynoten en intense vatsterkte. Bestel nu deze eenmalige vatbotteling.
€ 150,99
€ 126,83
Inhoud: 0.7 Liter (€ 181,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 124,99
– 10,00%
Bimber Shoulders of Giants Hannah - The Thinker Amontillado Sherry Cask #537/37
Geniet van de unieke Amontillado-vatervaring van deze Duitse zeldzaamheid! Beveilig uw exclusieve exemplaar nu!
€ 125,99
€ 113,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 161,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 118,99
Boann Oloroso & PX Casks
Bij aangenaam intense 47 % Vol. komen de Single Pot Still aroma's in uw glas. Verzeker uzelf van dit juweeltje!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Armorik Single Malt Sherry Cask (Frankreich)
Bretonse whisky ontmoet Andalusische sherryvaten. Een kruidig-fruitige combinatie voor echte sherryfans. Bestel nu.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Singleton of Dufftown 12 jaar oud
De naam zo heerlijk als de inhoud. Een liefdesverklaring in vloeibare vorm. Probeer het nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Dalmore Port Wood Reserve 2020
Deze Dalmore kreeg een finish in portvaten. Het resultaat is een romige, fruitige single malt met een aangename zoetheid. Voor fans van fruitige, zoete en kruidige malts!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
– 16,00%
Westward American Single Malt Whiskey Stout Cask Finish
Vol genot met geroosterde en steenfruittonen dankzij de Stoutfust rijping. Bestel en geniet nu van deze Amerikaanse Single Malt!
€ 84,99
€ 71,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 60,99
Redbreast 12 jaar oud Cask Strength Batch #B1/24
Ervaar de volle fruitintensiteit van deze Single Pot Still in cask strength. Zorg dat je Batch #B1/24 nu bemachtigt!
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Dailuaine 2016/2023 - 7 jaar oud Oloroso Hogsheads (Thompson Bros.)
Geniet van de fruitig-kruidige smaak uit de rijping in Oloroso sherryvaten. Bestel nu de krachtige cask strength.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Tullamore Dew Special Reserve 12 jaar oud
Deze cuvée van drie verschillende whiskysoorten biedt een spannend en gevarieerd smaakprofiel.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Jack Daniels Triple Mash
Unieke mix van 60% rogge, 20% Tennessee whiskey en 20% Amerikaanse mout van Jack Daniel's. Bestel nu en geniet.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Dalmore King Alexander III
Waarachtig koninklijke single malt Scotch! Kom ook in deze vorstelijke genot.
€ 244,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 349,99/Liter)
Tamdhu Batch Strength Batch No. 007
Een intense whisky in vatsterkte, volledig gerijpt in de beste Oloroso sherryvaten. Verwen uzelf met deze heerlijke traktatie.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Chivas Regal 13 jaar oud Extra American Rye Cask Finish
Een geweldige Scotch uit het huis Chivas Regal wacht hier op u. 13 jaar oud en aangenaam kruidig - grijp nu uw kans!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)