Whisky met gedroogd fruit & kruiden
In deze categorie ontmoet u whiskys met tonen van gedroogd fruit zoals rozijnen, pruimen en abrikozen, gecombineerd met specerijnuances zoals kaneel, kruidnagel en nootmuskaat. Deze whiskys bieden een harmonieuze balans tussen zoetheid en kruidigheid, wat ze bijzonder gelaagd en genotvol maakt. Laat u verleiden door deze exquise smaakvariëteit en ontdek uw persoonlijke favorieten.
Producten filteren
–
Linkwood 1995/2025 - 30 jaar oud The Dark Side of the Moon 1st Fill PX Hogshead Finish #21 Artist #15 (La Maison du Whisky)
Ervaar 30 jaar gerijpte luxe met unieke 1st Fill PX aroma's! Haal nu deze gelimiteerde uitgave in huis.
€ 592,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 847,13/Liter)
Benrinnes 1997/2025 - over 25 jaar oud The Dark Side of the Moon Sherry Hogshead #9746 Artist #15 (La Maison du Whisky)
Ervaar 25 jaar meesterlijke rijping met intense sherrynoten! Zorg dat u nu een van de gelimiteerde flessen bemachtigt!
€ 498,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 712,84/Liter)
Akashi Takumi Sherry Cask Finish
Met zijdezacht aroma en milde smaak is de Takumi een teken van Japanse ambachtelijkheid. Bestel nu en ontdek.
€ 36,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 73,98/Liter)
The Royal Brackla 21 jaar oud Sherry Finish
Lange 21 jaar rijping en een gelaagd sherryfinish brengen u een wonderbaarlijke ervaring in het glas. Bestel nu!
€ 246,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 352,84/Liter)
The Quiet Man 8 jaar oud Oloroso Sherry Finish
Geniet van zachte fruit- en sherrynoten dankzij de edele Oloroso-finish. Bestel deze 8-jarige malt nu hier.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Stauning Dirty Bastard Research Series
De nabehandeling in mezcal- en stoutvaten geeft de Deense rye whisky zijn unieke smaak. Probeer het nu.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Bushmills 10 jaar oud Sherry Cask Finish (liter)
Rijke aroma's, heerlijke fruittonen en spannende specerijen komen dankzij de driedubbele distillatie zeer verfijnd in uw glas. Nu kopen!
€ 51,99
Glenallachie 2008/2023 - 14 jaar oud Sherry Cask No. 30900803 Single Cask (Duncan Taylor)
De natuurlijke kleurpracht van de rijpe GlenAllachie getuigt van de intense invloed van het enkele sherryvat. Ontdek het nu!
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Macallan 2025 - 18 jaar oud Sherry Oak Collection Sherry Oak
Unieke sherry-smaak! Duurzame 18-jarige rijping uit de edelste eiken van Schotland ervaren. Bestel nu!
€ 497,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 711,41/Liter)
Dalmore 2006/2023 - 17 jaar oud Premium Cask No. 1036113 The Octave (Duncan Taylor)
De naveroudering in het kleine sherry Octave zorgt voor een karaktersterke en beperkte ervaring. Bestel nu!
€ 438,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 627,13/Liter)
North Port Brechin 1976/2017 40 jaar oud - Cask No. 3887 (Hogshead) (Signatory Rare Reserve)
Een oeroude North Port (Brechin). Een zeldzaam, maar des te mooier gezicht. Zorg dat u een fles van deze verloren distilleerderij bemachtigt.
€ 1.763,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.519,99/Liter)
Glenlivet 1978/2021 Refill Sherry Hogshead No. 9044402 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Donkere kleurpracht uit 43 jaar rijping, met decoratieve fles en edel houten doos. Bestel nu unieke genot.
€ 2.380,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.401,41/Liter)
Glenturret 35 jaar oud 1955 Longnose D-Type 70th Anniversary Pedro Ximenez Sherry & Oloroso Sherry & Refill American Oak Casks
Ervaar 35 jaar smaakperfectie met Glenturrets beperkte 1955-editie! Zorg dat u uw exemplaar direct veiligstelt.
€ 2.818,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.027,13/Liter)
Nobushi Japanese Whisky
Het prachtige flesontwerp brengt niet alleen qua smaak, maar ook visueel de Japanse cultuur naar u toe. Koop nu!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
– 10,00%
Allt-A-Bhainne 1995/2022 - 26 jaar oud Oloroso + Red Wine Cask Finish Mission Gold (Murray McDavid)
Ongelooflijk delicate aroma's ontwikkelden zich tijdens de veelzijdige vatrijping. Bestel nu de 26 jaar oude Speysider.
€ 317,99
€ 286,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 408,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 263,99
Benrinnes 1978/2021 Refill American Hogshead No. 1636 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Een halve eeuw mocht deze single malt rijpen, voordat hij als single cask werd gebotteld. Zorg nu voor een fles.
€ 2.299,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.285,70/Liter)
Glenfarclas 105 (liter)
Houdt u van volle sherryvataroma's en krachtige Cask Strength? Zorg dan voor een fles van deze sterke Speyside Malt.
€ 77,99
Inchgower Madeira Barrique Finish Cask Craft (Murray McDavid)
Buitengewone single malt uit de Speyside, die zowel fruitig-zoet als mooi kruidig is. Absoluut proberen!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Kavalan Triple Sherry Cask met glas
Zachte drinksterkte en intense smaak uit Oloroso-, PX- en Moscatel-sherryvaten. Nu in set met Nosing-glas te bestellen.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Bladnoch 19 jaar oud PX Sherry Cask The Galloway Collection
U ervaart edele PX-sherryzoetheid door een exclusieve rijping van 19 jaar. Bestel dit meesterwerk uit de Lowlands nu.
€ 175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 251,41/Liter)
Pure Kentucky XO Small Batch Straight Bourbon
Extreem drinkbare Kentucky Straight Bourbon met veel eik, specerij en aangename zoetheid. Leg meteen een fles in uw winkelwagentje.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Slyrs Rum Cask Finish
Ontdek de lokale whisky uit Beieren met een exotische finish in kruidig-fruitige rumvaten. Probeer het nu.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Old Pulteney 25 jaar oud (altes Design 2019-2023)
Een fijne 25 jaar in bourbon- en sherryvaten gerijpte Highland kustmalt. Probeer nu de fruitig-zoete Old Pulteney!
€ 612,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 875,70/Liter)
Royal Brackla 25 jaar oud Pedro Ximénez Cask Finish
U ervaart koninklijk genot met deze 25-jarige Highland Malt in PX-Sherry-finish. Bestel dit meesterwerk nu!
€ 774,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.107,13/Liter)