Whisky met gedroogd fruit & kruiden
In deze categorie ontmoet u whiskys met tonen van gedroogd fruit zoals rozijnen, pruimen en abrikozen, gecombineerd met specerijnuances zoals kaneel, kruidnagel en nootmuskaat. Deze whiskys bieden een harmonieuze balans tussen zoetheid en kruidigheid, wat ze bijzonder gelaagd en genotvol maakt. Laat u verleiden door deze exquise smaakvariëteit en ontdek uw persoonlijke favorieten.
Producten filteren
–
– 20,00%
Mannochmore 2014/2023 - 9 jaar oud Murca Tawny Port Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De hartige Mannochmore kreeg een fruitige nabehandeling in uitstekende Tawny Portvaten. Bestel nu voor genot.
€ 84,99
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 78,99
Hyde 10 jaar oud Special Reserve Sherry Cask Finish
Ervaar de volle Hyde Whiskey met sherry-finish – voor een exquise genot. Probeer het nu!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Mortlach The Katana's Edge Special Release 2023
Indrukwekkende krachtige editie met naveroudering in Japanse Kanosuke- en Pinot Noir-vaten. Bestel nu voor een genot.
€ 308,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 441,41/Liter)
Glen Moray Port Cask Finish
Geniet van fruitig-zoete portwijnaroma's voor een zeer aantrekkelijke prijs. Voeg direct een fles toe aan uw winkelwagentje.
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
The Sexton Single Malt Irish Whiskey
De perfecte kennismaking met de wereld van Irish whiskey: mild en complex voor een kleine prijs. Bestel nu en ontdek Ierland.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Balblair 18 jaar oud
Eindelijk volwassen! Fruitig, zoet en in balans voldoet de Scotch aan alle verwachtingen van zijn rijpe leeftijd. Grijp snel toe.
€ 180,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 258,56/Liter)
– 20,00%
Glendullan 2011/2023 - 12 jaar oud Single First Fill Amontillado Sherry Hogshead Finish No. 367833 (James Eadie)
Een nieuwe interpretatie van de toegankelijke Speysider met heerlijke sherrynoten en intense vatsterkte. Ontdek het nu!
€ 94,99
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 88,99
– 15,00%
J.P. Wiser's Smaller Hero 1998 - 22 jaar oud Seasoned Oak Cask Small Batch Candian Whisky Ex Libris (LMDV)
Een aromatische geur- en smaakervaring biedt deze Canadese whisky. Zorg nu voor een van de flessen!
€ 242,99
€ 206,54
Inhoud: 0.7 Liter (€ 295,06/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 227,99
Highland Park 21 jaar oud 2022 Release
Elegante en harmonieuze mix van 3 First Fill sherry-, 5 bourbon- en 6 refill-vaten. Verwen uzelf nu met deze luxe.
€ 292,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 418,56/Liter)
MUJA Rosapetra Selected Tequila Casks
Ervaar unieke smaak: Tequila-vaten geven een bijzondere toets. Probeer het nu!
€ 98,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 197,98/Liter)
Kavalan Triple Sherry Cask
U geniet van fluweelachtige fruittonen uit drie verschillende sherryvaten. Bestel uw Kavalan Triple Sherry Cask nu.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
West Cork Small Batch Single Malt Sherry Cask Finish
Ervaar de zoete West Cork met fruitige sherry-finish. Bestel nu en geniet van de perfecte combinatie.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Dalmore 12 jaar oud Sherry Cask Select
De nabehandeling in zorgvuldig geselecteerde Oloroso sherryvaten vormt zijn fijne aroma. Bestel nu en geniet binnenkort.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Glendronach 1992/2023 - 30 jaar oud Pedro Ximénez Puncheon #1088
Donkere vruchten, sherry en vanille kenmerken deze krachtige Glendronach met diepte, kruidigheid en een chocoladetoon. Bestel nu!
€ 1.018,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.455,70/Liter)
Bulleit 10 jaar oud Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Fruitig, zoet en complex! Laat u overtuigen door de mooie aroma's van deze 10-jarige Straight Bourbon uit Kentucky.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Slyrs Rye Whisky
Duitsland - Een zomermarathon in vloeibare vorm! Een ware ontdekking voor alle whisky-liefhebbers. Nu verkrijgbaar.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Tyrconnell 10 jaar oud Port Cask Finish (Irland)
Frisse wijntraaroma's herinneren aan bacchische feesten. Decadente genot.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Glen Grant 1959/2022 - 63 jaar oud Mr George Legacy Third Edition (Gordon & MacPhail)
Een eerbetoon aan Mr. George, de legendarische visionair en pleitbezorger van de single malt. Bestel nu het hoogtepunt van uw collectie.
€ 7.619,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 10.885,70/Liter)
Scallywag Speyside Blended Malt
De kleine deugniet uit de Speyside, bestel nu de heerlijke malt en trakteer jezelf op een glas!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Royal Brackla 18 jaar oud Sherry Cask Finish
Verwen uzelf met de ongefilterde aroma's van 18 jaar rijping en een heerlijke finish in het sherryvat. Bestel nu!
€ 123,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 177,13/Liter)
– 8,00%
Glenglassaugh 1978/2018 30th Anniversary + 2 glazen (Signatory)
Deze whisky is onderdeel van de Signatory 30th Anniversary Edition. Streng beperkt, grijp snel als het beschikbaar is.
€ 1.441,99
€ 1.326,63
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.895,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 1.035,99
– 18,00%
Longmorn 1975/2021 Single Cask No. 21602801 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Prachtig mahonie en heerlijke aroma's zijn te danken aan maar liefst 46 jaar rijping. Ontdek het nu!
€ 2.798,99
€ 2.295,17
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.278,81/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 2.167,99
GlenDronach 1994/2023 - 28 jaar oud Pedro Ximénez Puncheon #474 Cask Bottling
Na 28 jaar in het PX sherryvat beschikt de eenmalige botteling over weelderige fruittonen en een heerlijke specerij. Bestel nu.
€ 918,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.312,84/Liter)
Aberlour 18 jaar oud Batch #007
U geniet van diepe sherryzoetheid door de finish in PX- en Oloroso-vaten. Zorg dat u Batch 007 nu bemachtigt.
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)