Whisky met gedroogd fruit & kruiden
In deze categorie ontmoet u whiskys met tonen van gedroogd fruit zoals rozijnen, pruimen en abrikozen, gecombineerd met specerijnuances zoals kaneel, kruidnagel en nootmuskaat. Deze whiskys bieden een harmonieuze balans tussen zoetheid en kruidigheid, wat ze bijzonder gelaagd en genotvol maakt. Laat u verleiden door deze exquise smaakvariëteit en ontdek uw persoonlijke favorieten.
Producten filteren
–
Kavalan Oloroso Sherry Oak
Een Kavalan uit het Oloroso-sherryvat, een exotische fruitige traktatie! Haal deze uitstekende Taiwanees nu in huis!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Aberfeldy 16 jaar oud
Oh zoet, zoet zestien met sherrynoten. Probeer direct een fruitig-kruidige dram.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Glenfiddich 21 jaar oud Gran Reserva Rum Cask Finish
Kies voor een bijzondere Glenfiddich met een vanilleachtig rum-finish. Bestel nu deze oude en complexe malt!
€ 185,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 265,70/Liter)
– 16,00%
Miltonduff 2011/2024 - 13 jaar oud Single Cask No. 8343679 The Octave (Duncan Taylor)
13 jaar rijping en een intensieve afdronk in het kleine sherryoctave gaven de whisky zijn gelaagde aroma's. Ontdek het nu!
€ 84,99
€ 71,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 84,99
Bunnahabhain 25 jaar oud
25 jaar in eikenhouten vaten zorgen voor complexe en evenwichtige aroma's. Bestel snel en geniet.
€ 531,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 759,99/Liter)
Mortlach 2013 - 12 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #60 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Geniet van de intense smaak van de 2,81-voudig gedistilleerde Mortlach. Bestel nu en ervaar de kruidige sherrynoten.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Macallan 18 jaar oud Double Cask 2023 Release
In handverlesene vaten mocht de Macallan 18 jaar rijpen en intense sherryaroma's opnemen. Bestel nu voor een genot.
€ 363,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 519,99/Liter)
Tamnavulin Double Cask
Een kruidige whisky-wonder uit de Speyside. Rijpt in twee soorten vaten en is onverslaanbaar goedkoop - bestel nu!
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Craigellachie 13 jaar oud Bas-Armagnac Cask Finish
Whisky met Armagnac-finish. Boterachtige koekjes, kaneel, zoete ananas en kampvuur. Bestel nu deze heerlijke smaakexplosie!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
– 15,00%
Limeburners 5 jaar oud Batch 1 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Heerlijke drinksterkte en verrukkelijke aroma's uit het sherryvat. Koop nu whisky van de kleine Australische distilleerderij!
€ 149,99
€ 127,49
Inhoud: 0.5 Liter (€ 254,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 149,99
– 15,00%
Overeem 5 jaar oud Batch 3 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Fruitige aroma's uit het Australische sherryvat. Ontdek deze prachtige onafhankelijke botteling!
€ 163,99
€ 139,39
Inhoud: 0.5 Liter (€ 278,78/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 163,99
– 15,00%
Corowa 4 jaar oud Batch 1 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Een echte blikvanger is het prachtige flesontwerp van deze spannende Australiër. Koop het snel en ontdek!
€ 114,99
€ 97,74
Inhoud: 0.5 Liter (€ 195,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 114,99
Kamiki Intense Wood
Voor een nog intensere smaak gerijpt in Japanse cederhouten vaten. Verwen uzelf met deze bijzondere ervaring.
€ 57,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 115,98/Liter)
Glenfarclas 11 jaar oud Sherry Cask (liter) - sample (Tasting Circle)
U geniet van dichte sherryzoetheid in de literfles uit 100% sherryvatrijping. Zorg dat u uw exemplaar bemachtigt!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Dimple Golden Selection Blended Scotch
Al vele jaren is deze whisky ongelooflijk populair en eenvoudig onmiskenbaar. Leg gelijk een fles in je winkelwagentje.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Teeling Rum Cask Finish (Irland)
De zoete aroma's uit het Rum Cask Finish komen volledig tot hun recht door het ontbreken van koude filtratie! Koop nu een fles!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Glen Garioch 15 jaar oud Sherry Cask Matured - sample (Tasting Circle)
Decadent zware sherryaroma's spreiden zich als een zachte deken over de klassieke Glen Garioch stijl. Voeg nu toe aan je winkelwagentje!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Glencadam 2006/2023 - 17 jaar oud PX Quarter Cask Finish - sample (Tasting Circle)
De diepdonkere kleur dankt de heerlijke Glencadam aan zijn uitgebreide rijpingsperiode. Geef het nu cadeau of geniet zelf!
€ 11,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 399,67/Liter)
– 30,00%
Black Gate 3 jaar oud Batch No. 2 (That Boutique-Y Whisky Company)
Genot uit Down Under bij optimale 46,1% Vol. Koop nu een van de gelimiteerde flessen!
€ 123,99
€ 86,79
Inhoud: 0.5 Liter (€ 173,58/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 123,99
– 30,00%
Tobermory 23 jaar oud Oloroso Sherry Finish
Geniet nu van deze 23-jarige Tobermory met Oloroso-sherry-finish en ervaar een ronde Single Malt die overtuigt!
€ 394,99
€ 276,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 394,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 310,99
GlenAllachie 12 jaar oud (50ml miniatuur)
Ontdek de zijdezachte klassieker uit de Speyside nu in de kleine fles. Ideaal om te proeven of voor onderweg.
€ 7,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,80/Liter)
Wolfburn 10 jaar oud (50 ml miniatuur)
De eerste 10-jarige single malt van de Wolfburn distilleerderij rijpte volledig in Oloroso sherryvaten. Ontdek het nu als miniatuur!
€ 11,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 239,80/Liter)
Glencadam Reserva de Porto Tawny - sample (Tasting Circle)
De natuurlijke kleurpracht getuigt van de intense invloed van het Tawny Portvat op de gelaagde aroma's. Koop nu!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
GlenAllachie 10 jaar oud Ruby Port Wood Finish Germany exclusive - sample (Tasting Circle)
De exclusieve speciale botteling voor de Nederlandse markt overtuigt met intense smaak. Bestel en geniet van portwijnaroma's.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)