Whisky met gedroogd fruit & kruiden
In deze categorie ontmoet u whiskys met tonen van gedroogd fruit zoals rozijnen, pruimen en abrikozen, gecombineerd met specerijnuances zoals kaneel, kruidnagel en nootmuskaat. Deze whiskys bieden een harmonieuze balans tussen zoetheid en kruidigheid, wat ze bijzonder gelaagd en genotvol maakt. Laat u verleiden door deze exquise smaakvariëteit en ontdek uw persoonlijke favorieten.
Producten filteren
–
Glendullan 2012/2026 - 13 jaar oud Mary Queen of Scots 1st Fill Sherry Butt #10 Legends of Scotland (whic)
Rijpe pruimen, likeurachtige rumtop en geroosterde kastanjes uit een 1st Fill Sherry Butt. Verzeker uzelf van een van 828 flessen.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Whitlaw 2018/2026 - 8 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Butts Finish The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Ontdek een intense sherryzoetheid en subtiele rook, dankzij exclusieve 1st Fill PX-vaten. Proef dit bijzondere smaakavontuur nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Nieuw
Lindores Abbey Nectere
Ontdek de fluweelzachte zoetheid van rijping in vier verschillende sherryfusten. Bestel nu deze complexe Lowland Single Malt.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Nieuw
Strathisla 2016/2026 - 10 jaar oud 1st Fill PX Sherry Butts #22 & 23 The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Ontdek met Signatory de intense sherry-zoetheid van deze Strathisla. 1st Fill PX Sherry Butts geven diepe fruitnoten.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Edradour 10 jaar oud
Wonderbaarlijk sherry-gedreven. Ontdek de ongebruikelijke smakenmix van deze 10-jarige Highlander!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Nieuw
Mortlach 2013/2026 - 12 jaar oud 1st Fill Rivesaltes Wine Hogsheads #104, 105, 107, 109, 110 The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Ontdek de rijke vruchtnoten uit first-fill Rivesaltes-vaten. Verzeker uzelf van deze karaktervolle Mortlach van Signatory.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Orkney (HP) 2011/2026 - 15 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Butts Finish 100 Proof Edition #83 (Signatory)
Ontdek de intense PX-zoetheid en subtiele rook na 15 jaar rijping. Proef dit 100-proof hoogtepunt nu.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Nieuw
West Cork 5 jaar oud Sherry Cask Maritime Release
Ontdek subtiele fruitige tonen dankzij de vijfjarige rijping op sherryvaten. Proef deze Ierse single malt nu.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
GlenAllachie 12 jaar oud met cadeauverpakking
De klassieker met een aroma spektakel van intense fruit- en specerijnoten. Bestel nu en ontdek de zijdezachte ervaring.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Craigellachie 2009/2026 - 17 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #900262 (Signatory)
Ontdek de volle sherryaroma’s na 17 jaar rijping in een 1st Fill Oloroso-vat van Signatory. Grijp deze zeldzaamheid nu!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Nieuw
Edradour 2016/2026 - 10 jaar oud Sherry Cask #216 The Un-Chillfiltered Collection Un-Chillfiltered (Signatory)
Ontdek de intense sherryzoetheid van deze 10 jaar oude Edradour single cask, ongeklaard. Zorg dat u uw fles veiligstelt!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Nieuw
Glenlivet 2006/2026 - 20 jaar oud Sherry Hogshead (Signatory)
Ontdek de intense sherryaroma’s van deze exclusieve 20-jarige single cask Glenlivet. Zorg dat u uw fles veiligstelt!
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Nieuw
West Cork 5 jaar oud Port Cask Maritime Release
Ontdek een harmonische fruitzoetheid dankzij de 5-jarige rijping op portwijnvaten. Proef deze West Cork Single Malt nu!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Auchentoshan 2013/2026 - 13 jaar oud 1st Fill Amontillado Hogsheads Finish The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Ontdek de nootachtige aroma’s dankzij de Amontillado-finish van deze 13-jarige Signatory-moutwhisky. Zorg dat u uw exemplaar veiligstelt.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Nieuw
Glenlivet 2006/2026 - 19 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #900820 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de complexe aromatiek van deze 19 jaar gerijpte whisky uit een first fill Oloroso vaten van Signatory. Een bijzondere rariteit voor kenners.
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Glendronach The Venetian Room House Editions
Ontdek weelderige kers- en chocoladenoten uit edele sherry- en amaronevaten. Verzeker uzelf van dit unieke stuk!
€ 91,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 131,41/Liter)
Penderyn 10 jaar oud Bad Wolf Tawny Port Pipes Icons of Wales No. 13
Ontdek weelderige fruitige tonen uit Tawny Port Pipes van wel 60 jaar oud. Verzeker uzelf nu van deze 10-jarige Penderyn.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
GlenAllachie 15 jaar oud met cadeauverpakking
Voor de botteling worden alleen door Master Distiller Billy Walker geselecteerde vaten gebruikt. Ervaar nu heerlijke sherryaroma's.
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Cameronbridge 2015/2026 - 10 jaar oud Tawny Port Quarter Cask #188214 Claxton's Exclusives (Claxtons)
Ontdek intense fruitige tonen uit het Tawny Port Quarter Cask. Deze Cameronbridge overtuigt met een karaktervol profiel.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Dalmore 2014/2026 - 12 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts Finish #3 & 6 The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Ontdek subtiele chocoladenoten dankzij een edele 1st Fill Oloroso finish. Verzeker uzelf nu van deze Dalmore van Signatory.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Orkney 2011/2026 - 14 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts Finish #71 100 Proof Edition (Signatory)
Ervaar de 14-jarige Orkney met sherry-finish: puur, volmondig, exclusief. Zorg dat u nu uw exemplaar bemachtigt!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Mortlach 2013/2025 - 12 jaar oud 100 Proof Edition Oloroso Sherry Butts No. 60 (Signatory Vintage)
Geniet van de intense smaak van de Mortlach 12 jaar! Ervaar pure exotiek. Bestel nu!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Nieuw
Callington Mill Seven Year Anniversary
Mis deze beperkte jubileumafvulling niet, gerijpt in PX-, Cream- en Palo Cortado sherryfusten. Een unieke kans.
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
North British 1991/2026 - 34 jaar oud Refill Oloroso Sherry Butt #262086 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek een uitzonderlijke smaak na 34 jaar rijping in Oloroso-vaten. Verzeker uzelf nu van deze zeldzame Signatory single cask.
€ 165,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 237,13/Liter)