Whisky met gedroogd fruit & kruiden
In deze categorie ontmoet u whiskys met tonen van gedroogd fruit zoals rozijnen, pruimen en abrikozen, gecombineerd met specerijnuances zoals kaneel, kruidnagel en nootmuskaat. Deze whiskys bieden een harmonieuze balans tussen zoetheid en kruidigheid, wat ze bijzonder gelaagd en genotvol maakt. Laat u verleiden door deze exquise smaakvariëteit en ontdek uw persoonlijke favorieten.
Producten filteren
–
Benrinnes 2015/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts Finish The Monuments of Scotland (Signatory)
Geniet van intense sherryaroma’s dankzij een First Fill Oloroso-finish bij krachtige 50,8% vol. Zorg dat u uw exemplaar veiligstelt.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Auchentoshan Three Wood
Ervaar zachte genot door drievoudige distillatie en rijping in drie verschillende vatsoorten. Absoluut proberen!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Ben Nevis 10 jaar oud met cadeauverpakking
Een hoogstaande single malt van de voet van de hoogste berg van Schotland! Grijp deze krachtige whisky uit de Highlands.
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Millstone Oloroso Sherry Cask
De rijping in de beste Oloroso sherryvaten zorgt voor een waar aroma-feest. Leg meteen een fles in uw winkelwagentje.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Aberlour 2012/2026 - 14 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #5 Cask Strength Collection (Signatory)
U geniet van volle sherry-intensiteit na 14 jaar in het First Fill Oloroso vat. Zorg dat u de cask strength nu bemachtigt!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Glen Spey 2015/2026 - 10 jaar oud PX Sherry Quarter Cask Claxton's Exclusives (Claxtons)
Ontdek intense fruitige tonen uit het PX Sherry Quarter Cask. Proef dit bijzondere cask strength-highlight nu.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Benrinnes 2009/2025 - 15 jaar oud PX Hogshead #45231 The Single Malts of Scotland (Elixir Distillers)
Ontdek de Benrinnes 15 jaar: Intense fruitaroma's dankzij zeldzame PX Hogshead. Beperkte oplage – Probeer het nu!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Royal Brackla 2014/2025 - 11 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogsheads 100 Proof Edition #67 (Signatory)
Ervaar de intense 1st Fill Sherry-vatting van de Royal Brackla! Verzeker uzelf van deze exclusieve, 11 jaar gerijpte whisky.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Nieuw
Glendronach 30 jaar oud
Complexe sherrytonen na 30 jaar rijping in PX-, Oloroso- en Amontillado-vaten. Nu te bestellen in de verfijnde notenhouten houten doos.
€ 1.070,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.529,99/Liter)
Nieuw
Singleton of Dufftown 12 jaar oud (nieuw)
De naam is net zo heerlijk als de inhoud. Een liefdesverklaring in vloeibare vorm. Nu proeven!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Penderyn Portwood Finish
Fruitig-zoete aroma’s gecombineerd met kruidige eikennoten. Een volmondige smaak gegarandeerd – bestel nu.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Nieuw
Glendronach 40 jaar oud 2025 Edition
Ervaar een meesterwerk van 40 jaar rijping op Oloroso- en PX-sherryvaten. Verzeker uzelf nu van dit bijzondere verzamelstuk.
€ 6.049,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 8.642,84/Liter)
Jura 2012/2025 - 13 jaar oud First Fill Oloroso Hogshead #386652 (James Eadie)
Ervaar de intensiteit van Jura 2012/2025, 13 jaar Oloroso gerijpt. Ontdek nu de bijzondere smaakervaring!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Dailuaine 16 jaar oud (Flora and Fauna)
Een relatief zeldzame druppel uit de Dailuaine Distilleerderij. Whisky liefhebbers moeten deze druppel proberen.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Elsburn Wayfare Batch 003
Ervaar het karakter van het Harzgebergte ongefilterd en met heerlijke cask strength. Zorg snel voor een fles!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Mackmyra Fusion Amarone and Rotspon Wine Casks
De verschillende rode wijnvaten geven de Zweedse whisky een flinke dosis kracht, fruit en kruidigheid. Bestel nu voor een intense beleving.
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
Eagle Rare 10 jaar oud lange Flasche
U geniet van complexe vanillenoten dankzij de 10-jarige rijping bij Buffalo Trace. Zorg dat u deze premium bourbon nu bemachtigt.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
GlenAllachie 18 jaar oud met cadeauverpakking
Het robuuste lichaam ontmoet aromatische heidehoning en veelzijdige gebaknoten. Verwen uzelf met deze goed gerijpte druppel!
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
Glen Moray Sherry Cask Finish
Proef de veelzijdige single malt whisky met klassieke rijping in sherryvaten voor een betaalbare prijs.
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Aberlour Suthainn Double Sherry Cask Solera Batch #001
Ontdek de intense sherryaroma’s dankzij het Double Cask Solera-proces. Proef nu Batch 001!
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
– 16,00%
Macduff 2011/2025 - 13 jaar oud First Fill Oloroso Sherry Hogshead Cask #900349/2011 Cask Masters (Brave New Spirits)
13 jaar gerijpt in First Fill Oloroso Hogshead – bestel nu deze vatsterke Highland Single Malt uit de Awakening Series.
€ 94,99
€ 79,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 113,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 76,99
Bonnington Oloroso Sherry Cask
Geniet van intense fruittonen dankzij pure Oloroso-vatrijping. Verzeker uzelf van deze Edinburgh Single Malt nu.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Wormtub 10 jaar oud Sherry Cask Finish Batch #07 (That Boutique-Y Whisky Company)
Ervaar krachtige smaken door traditionele Worm Tub condensatoren en First-Fill Sherry Cask! Bestel nu!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Tomintoul Seiridh Oloroso Sherry Cask
Deze Tomintoul rijpte in Oloroso sherryvaten, wat hem intens en fruitig maakt. Proef het zelf!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)