Whisky met gedroogd fruit & kruiden
In deze categorie ontmoet u whiskys met tonen van gedroogd fruit zoals rozijnen, pruimen en abrikozen, gecombineerd met specerijnuances zoals kaneel, kruidnagel en nootmuskaat. Deze whiskys bieden een harmonieuze balans tussen zoetheid en kruidigheid, wat ze bijzonder gelaagd en genotvol maakt. Laat u verleiden door deze exquise smaakvariëteit en ontdek uw persoonlijke favorieten.
Producten filteren
–
Linkwood 2011/2026 - 14 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogsheads 100 PROOF Edition #72 (Signatory)
Ervaar de diepte van de 1st Fill Oloroso Sherry! Probeer de Linkwood 2011/2026 - pure genot wacht op u!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Glenallachie 10 jaar oud Batch 13 Pedro Ximénez, Oloroso, Red Wine & Virgin Oak Casks
Diep mahonie in het glas, donkere zoetheid van honing en vijgen – Batch 13 toont Speyside op zijn krachtigste.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Mortlach 2016/2026 - 10 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Finish 100 Proof Edition #84 (Signatory)
Ervaar de rijke sherryzoetheid bij krachtige 57,1 % uit een 1e vulling PX-vat. Ontdek deze krachtige Mortlach!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Nieuw
Aberlour A'bunadh Batch 085
Ontdek deze whisky op vatsterkte, gerijpt in 100% Oloroso-sherryvaten. Batch 085 nu verkrijgbaar!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Auchentoshan 2013/2026 - 13 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts Finish The Monuments of Scotland (Signatory)
Zeldzame drievoudige destillatie, natuurlijke kwaliteit en diepe Oloroso-kracht na 13 jaar rijping. Mis deze niet!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Benriach 2015/2026 - 10 jaar oud Oloroso Sherry Casks Finish The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Een Benriach uit 2015, tien jaar gerijpt met een Oloroso-finish en krachtige 46% vol. Verzeker uzelf van deze gelimiteerde afvulling.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Stauning R.Y.E. PX Sherry Oak
Geniet van zijdezachte PX-zoetheid en Deense roggewarmte uit direct gestookte koperen distilleerketels. Bestel hem nu hier.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Nieuw
Inchgower 2011/2025 - 13 jaar oud 1st Fill Marsala Hogshead #101 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek intense fruitaroma’s uit het zeldzame 1st Fill Marsala-vat. Proef deze bijzondere Signatory single cask nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Tamdhu 12 jaar oud
Bij een milde 43% vol. proeft u zoete vruchten, moutgebak en een vleugje kaneel na 12 jaar rijping op sherryvaten. Bestel nu.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Clydeside 2019/2026 - 7 jaar oud Vibrant Stills Madeira Cask Finish #F19
Ontdek bij krachtige 55% vol. intense fruitnoten dankzij het zeldzame Madeira Cask-finish. Verzeker nu uw exemplaar!
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Nieuw
Glen Ord 2015 - 11 jaar oud First Fill PX Butt #91 Highland Laird (Bartels)
Ervaar de intense sherryzoetheid van deze Glen Ord First Fill PX Butt op vatsterkte. Ontdek uw fles nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Nieuw
Longmorn 2008 - 17 jaar oud Highland Laird First Fill Oloroso Butt #1240 (Bartels)
Ontdek de complexe Oloroso-tonen van deze 17 jaar oude single cask Longmorn op cask strength. Een bijzonder smaakavontuur.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Glenburgie 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Amontillado Hogshead Finish #212 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de edele fruittonen van deze 30 jaar oude Glenburgie uit een 1e vulling Amontillado-vat. Een bijzonder smaakervaring voor kenners.
€ 307,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 439,99/Liter)
Nieuw
Elsburn 2026 - 10 jaar oud Distillery Edition 1st Fill Sherry Casks Batch 003
Verzeker uzelf van Batch 003 van de Distillery Edition uit het Harz – gerijpt in uitstekende 1e-vul sherryvaten. Nu uw kans grijpen.
€ 140,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 201,41/Liter)
Glen Elgin 2011/2026 - 14 jaar oud Oloroso Sherry Butts Finish 100 Proof Edition #82 (Signatory)
Geniet van de Oloroso-zoetheid van deze 14-jarige Glen Elgin in 100 Proof sterkte. Bestel deze Signatory-whisky nu!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Knockando 2010/2026 - 15 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead Finish #8 Cask Strength Collection (Signatory)
Met hartverwarmende fruitige aroma's uit de naveroudering in het eerstgevulde Oloroso sherryvat. Direct in de winkelwagentje leggen.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Nieuw
Glenlivet Founders Reserve (nieuw)
Zoekt u een milde single malt met citrusvruchten en vanille-aroma's? Dan bent u hier aan het juiste adres! Bestel nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Benrinnes 2016/2025 - 8 jaar oud Justino's Madeira Cask Finish Cask Partnership Series (Murray McDavid)
Ervaar de exclusieve smaak van Benrinnes, gerijpt in Justinos Madeira-vaten! Zorg dat u een van slechts 975 flessen bemachtigt.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Nieuw
Royal Brackla 2017/2026 - 8 jaar oud PX Cask Finish #9351405 The Octave (Duncan Taylor)
Ervaar een intens sherryaroma door rijping in een klein Octave-vat. Slechts 90 flessen beschikbaar.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Glenmorangie 14 jaar oud Quinta Ruban
Krachtige portwijnnoten geven de whisky zijn elegante en uitermate fruitige smaak. Verwen uzelf met deze ervaring.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Braeval 10 jaar oud Sherry Cask Finish (Osprey)
Ervaar intense fruit- en cacaonoten door de edele sherry-vatafwerking. Bestel deze 10-jarige Braeval nu.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Nieuw
Linkwood 2014/2026 - 12 jaar oud Palo Cortado Cask Finish #7650437 The Octave (Duncan Taylor)
Ontdek intense smaken dankzij het zeldzame Palo Cortado Octave-vat. Proef dit unieke Linkwood nu!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Nieuw
Blair Athol 2013/2026 - 12 jaar oud Palo Cortado Cask Finish #3252184 The Octave (Duncan Taylor)
Krachtige single cask afvulling met opmerkelijke narijping in een Palo Cortado sherryvat. Bestel nu deze 12-jarige Blair Athol.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Nieuw
Teaninich 2015/2026 - 11 jaar oud Oloroso Cask Finish #6749159 The Octave (Duncan Taylor)
Ontdek intense sherryaroma’s dankzij rijping in een klein Octave-vat. Dit gelimiteerde unieke stuk mag u niet missen.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)