Whisky met gedroogd fruit & kruiden
In deze categorie ontmoet u whiskys met tonen van gedroogd fruit zoals rozijnen, pruimen en abrikozen, gecombineerd met specerijnuances zoals kaneel, kruidnagel en nootmuskaat. Deze whiskys bieden een harmonieuze balans tussen zoetheid en kruidigheid, wat ze bijzonder gelaagd en genotvol maakt. Laat u verleiden door deze exquise smaakvariëteit en ontdek uw persoonlijke favorieten.
Producten filteren
–
– 45,00%
Glenfiddich Perpetual Collection Vat 02 (liter)
Heerlijke aroma's dankzij het voor Glenfiddich kenmerkende Solera Vat proces. Verwen uzelf met deze milde genot!
€ 91,99
€ 50,59
30-dagen-bestprijs**: € 55,99
Wolfburn 10 jaar oud No. 416 First Fill Ruby Port Pipes
U geniet van rijke fruitaroma's door 10 jaar rijping in First-Fill Ruby Port Pipes. Verzeker uzelf van dit beperkte uniek exemplaar.
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
– 16,00%
Linkwood 2012/2023 - 10 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish No. 313778 Germany exclusive Benchmark (Murray McDavid)
Fruitige sherryaroma's brengt dit onafhankelijk gebottelde enkel vat in uw glas. Zorg dat u deze beperkte ervaring niet mist!
€ 89,99
€ 75,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 83,99
Glenfarclas 11 jaar oud Sherry Cask (liter)
U geniet van een rijke sherryzoetheid in de literfles, volledig gerijpt in 100% sherryvaten. Zorg dat u uw exemplaar bemachtigt!
€ 54,99
Glenfarclas 12 jaar oud
Deze klassieker van Glenfarclas rijpte 12 jaar in sherryvaten uit Spanje. Bestel de perfecte allrounder.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
– 16,00%
Westward American Single Malt Whiskey Pinot Noir Cask Finish
Een Single Malt fruitbom op de tong uit de VS. Deze moet u zeker proberen, ook als Scotch-whisky-fan. Bestel nu!
€ 84,99
€ 71,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 64,99
Redbreast PX Edition Iberian Series
Unieke Ierse whiskey van gemoute en ongemoute gerst met een zoete nabehandeling in PX sherryvaten. Kopen en genieten.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
GlenDronach 12 jaar met geschenkverpakking
Vroeger een geheimtip, nu een klassieker! De prijs-kwaliteitknaller uit het sherryvat. GlenDronach 12 kopen en genieten.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Jack Daniels Bonded Rye Tennesse Whiskey
Deze Bonded Rye Whiskey belooft u heerlijke smaken met tonen van gedroogd fruit. Zorg nu voor uw fles!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Arran Sherry Cask (The Bodega)
Niet alleen sherryliefhebbers zullen hier enthousiast over zijn. Ontdek de nieuwe smaakwerelden van Arran en bestel direct.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Coleburn Sherry Bomb Batch #0001 Local Heros
Volmondige Blended Malt Sherrybom uit Oloroso en Refill-vaten. Zorg nu voor een fles uit Batch #1.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
The Irishman Caribbean Cask Finish
Sappig tropisch fruit en levendige kruidige tonen uit de heerlijke rumfinish. Verwen uzelf met deze exotische traktatie!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Teaninich 2016/2026 - 10 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Hogsheads Finish The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Geniet van de intense sherryzoetheid door exclusieve first-fill PX-rijping. Ontdek deze pure Highland Malt nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Dalmore 12 jaar oud met cadeauverpakking
U ontvangt amber-gouden genot met deze Scotch! Bestel nu en geniet binnenkort met vrienden.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Bunnahabhain 18 jaar oud
Bij deze whisky begint het genot al bij het aroma. Schenk uzelf dus een royale slok in uw nosing glas.
€ 175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 251,41/Liter)
Woodford Reserve Kentucky Straight Rye Whiskey
Een traditioneel gemaakte Rye Whiskey brengt fruitige aroma's en kruidige smaken in uw Nosing glas. Proef uitstekende kwaliteit uit Kentucky.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Glenfarclas 10 jaar oud
Een betaalbare instap in de wereld van sherryvat gerijpte single malts! Grijp je kans, want je kunt met deze malt niets verkeerd doen.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Aberlour A'bunadh Batch 084
De klassieker verrast keer op keer met indrukwekkende vatsterkte en intense sherrytonen en mag niet ontbreken in elke huisbar!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
The Hearach First Fill Oloroso Sherry Cask
De rijping in eerstgevulde sherryvaten geeft de eilandwhisky een indrukwekkende diepte. Bestel nu en geniet.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Glenburgie 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead Finish #105 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar intensieve rijping van 30 jaar met een 1e vul Oloroso Sherry finish. Verzeker uzelf nu van deze zeldzame Symington’s Choice.
€ 308,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 441,41/Liter)
Edradour 12 jaar oud Caledonia
De klassieker is vernoemd naar het gelijknamige lied van Dougie MacLean. Bestel nu en geniet van heerlijke sherrynoten.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Glenfiddich 18 jaar oud Our Small Batch Eighteen
Een prachtig gerijpte en veelzijdige, zachte single malt. Fruitig en elegant. Bestel nu!
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Tamdhu Batch Strength Batch No. 008
Een intense whisky van 55,8% vol. na volledige rijping in Oloroso sherryfusten. Geniet van deze heerlijke ervaring.
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Langatun Cigar Malt Elegance Batch 398/02/26
Geniet van deze Zwitserse Cigar Malt, de ideale sherry-harmonie bij uw sigaar. Bestel Batch 398 nu.
€ 61,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 123,98/Liter)