Whisky met gedroogd fruit & kruiden
In deze categorie ontmoet u whiskys met tonen van gedroogd fruit zoals rozijnen, pruimen en abrikozen, gecombineerd met specerijnuances zoals kaneel, kruidnagel en nootmuskaat. Deze whiskys bieden een harmonieuze balans tussen zoetheid en kruidigheid, wat ze bijzonder gelaagd en genotvol maakt. Laat u verleiden door deze exquise smaakvariëteit en ontdek uw persoonlijke favorieten.
Producten filteren
–
Dingle Cónocht An Earraigh Cabernet Sauvignon Cask Finish
Geniet met subtiele intensiteit van de fruitige-kruidige wijnaroma's uit de nabehandeling in Cabernet Sauvignon rode wijnvaten.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Glenkinchie Distillers Edition 2022
De jaarlijkse speciale editie heeft een nabijping in zeldzame Amontillado sherryvaten gekregen. Bestel nu de milde genot.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Callington Mill Enigma Sherry & Port Casks
Ontdek Tasmanië's premium whisky, gerijpt in sherry- en portvaten. Ervaar het geheim van uitzonderlijke aroma's!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Inchgower 2011/2025 - 14 jaar oud 1st Fill Marsala Hogshead #104 Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar de hoogstaande smaak van 1st Fill Marsala-rijping! Zorg dat u deze unieke Inchgower bemachtigt voordat hij uitverkocht is.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Tomintoul Pedro Ximénez Sherry Cask Finish Small Batch
Geniet van de zoete en kruidige smaak uit de rijping in PX sherryvaten. Voeg direct een fles toe aan uw winkelwagentje.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Cameronbridge 2007/2026 - 18 jaar oud 1st Fill Pedro Ximenez Sherry Hogshead #464996 (Best Dram)
Ontdek de intense PX-zoetheid van deze 18-jarige First Fill Sherryvat – een bijzonder smaakavontuur op vatsterkte!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Juniper Hill 2015/2023 - 8 jaar oud Port Madeira Barolo Cask Finish Mystery Malt (Murray McDavid)
De spannende mix van Port-, Madeira- en Barolovaten neemt u mee op een aroma-reis door Europa. Grijp uw kans en ontdek.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Bimber Wolfgang - The Composer Tawny Port Cask #554/51 Shoulders of Giants
Ontdek de rijpe fruittonen van deze exclusieve Tawny Port Single Cask. Verzeker uzelf van uw Duitse exclusieve exemplaar.
€ 115,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 165,70/Liter)
Glenturret 2025 - 12 jaar oud 2025 Release
Ervaar Glenturret: oudste Schotse distilleerderij, handgemaakt, 2025 Release! Dompel jezelf onder in exclusief genot!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Bunnahabhain 11 jaar oud Sherry Casks Discovery (Gordon & MacPhail)
Ontdek de zoete sherrytonen van deze Bunnahabhain uit de expertvaten van Gordon & MacPhail. Proef hem nu!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Bimber Richard - The Composer PX-Sherry Cask #855/63 Shoulders of Giants
Ontdek de intense vruchtzoetheid van deze Bimber PX-enkelvatswhisky voor Nederland. Verzeker uzelf van één van de 302 flessen!
€ 115,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 165,70/Liter)
Callington Mill El Sol Sherry Casks
Geniet van rijke, complexe aroma's! Gerijpt in edele Jerez-vaten. Ervaar het beste van Tasmanië!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Glen Spey 2013/2026 - 12 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt Finish #373070 (James Eadie)
U geniet van rijke sherryaroma's dankzij de 1st Fill Oloroso Finish van deze 12-jarige malt. Zorg dat u uw exemplaar nu bemachtigt!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Drumblade 2008/2026 - 17 jaar oud Amontillado Sherry Cask Finish The Octave (Duncan Taylor)
U geniet van intense sherry-aroma's door de rijping in het Amontillado-Octave-vat. Bestel dit 17-jarige unicum nu.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Tomintoul White Port Cask Finish
Bijzondere milde compositie van lichte Speyside-genot en aromatische portweinfles. Bestel en geniet op een ontspannen manier.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Teerenpeli Soidin Sherry Cask
Ervaar de noordse whisky-kunst! Bekroonde Soidin: Sherry-mout uit een familiebedrijf! Ontdek het!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Royal Brackla 2016/2026 - 10 jaar oud Cawdor Springs 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #282 (Best Dram)
Een 1st Fill Oloroso sherryvat geeft de whisky zijn donkere vruchten en warme kruidigheid. Nu verkrijgbaar in onverdunde 54,2% vol.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Hercynian Heartgow Summer 2026 Seasonal Collection
Geniet van bijzondere tonen uit rogge- en Malaga-sherryvaten. Verzeker uzelf van één van slechts 384 flessen.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Dailuaine 2011/2024 - 12 jaar oud - New Oak Barrel, Sherry Hogshead & Sherry Butt - Small Batch (The Single Malts of Scotland)
Ervaar 12 jaar gerijpte aroma's uit Speyside! Verzeker uzelf van deze beperkte Small Batch Whisky nu!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
GlenAllachie 19 jaar oud Ex-Solera Sherry Cask Masters of Wood
Ontdek fluweelzachte sherrytonen uit meer dan 55 jaar oude Solera-vaten. Proef deze 19-jarige GlenAllachie.
€ 226,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 324,27/Liter)
Dufftown 11 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish (Darkness)
Volle afvulling die verrast met intense sherrynoten en krachtige vatsterkte. Bestel direct en ontdek.
€ 78,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 157,98/Liter)
Glenrothes 10 jaar oud Jack-o-Barrel Creeper of the Casks 1st Fill Amontillado Sherry Casks Small Batch 666 Bottles (Brave New Spirits)
Ontdek pure sherry in de Glenrothes 10 jaar, gelimiteerd tot 666 flessen! Zorg dat u uw exemplaar nu bemachtigt!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Teerenpeli 2014 - 11 jaar oud Pedro Ximenez Hogshead #11082014A The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Proef Fins whisky met een ongelooflijk diepe kleur en een chocoladeachtige smaak, gerijpt in een PX-sherryvat gedurende 11 jaar.
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
Balmenach 24 jaar oud Oloroso Sherry Butt (Wormtub)
Ontdek een indrukwekkende smaakdiepte na 24 jaar rijping op sherryvaten. Proef deze zeldzame single cask nu!
€ 252,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 361,41/Liter)