Whisky met gedroogd fruit & kruiden
In deze categorie ontmoet u whiskys met tonen van gedroogd fruit zoals rozijnen, pruimen en abrikozen, gecombineerd met specerijnuances zoals kaneel, kruidnagel en nootmuskaat. Deze whiskys bieden een harmonieuze balans tussen zoetheid en kruidigheid, wat ze bijzonder gelaagd en genotvol maakt. Laat u verleiden door deze exquise smaakvariëteit en ontdek uw persoonlijke favorieten.
Producten filteren
–
Tomintoul 12 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish 2011 Edition
Geniet van de heerlijke sherrynoten uit de naveroudering in handgeplukte Oloroso-vaten. Bestel nu en ervaar het.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Coleburn Deluxe 2024 - 30 jaar oud Oloroso Sherry Butt Finish #19 The Art of Maturation Mission Gold (Murray McDavid)
Geniet van pure luxe door 30 jaar Oloroso-rijping. Verzeker uzelf van een van de slechts 397 Mission Gold flessen!
€ 134,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 192,84/Liter)
Teerenpeli Portti Port Wood Finish
Een spannende malt uit Finland met zuiderse flair dankzij de finish in portwijnvaten. Ontdek delicate aroma's uit Noord en Zuid.
€ 60,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 121,98/Liter)
Glenturret 2014/2026 - 11 jaar oud Ruadh Maor 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #69 (Best Dram)
U geniet van rokerige sherry-fruit uit een zeldzaam first-fill eenmalig vat in vatsterkte. Verzeker uzelf van dit unieke exemplaar nu.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Macaloney's Island Distillery Oaken Potstill Batch 1
Geniet van de unieke Macaloney's Oaken Potstill Whisky, handgemaakt in rode wijnvaten. Probeer hem nu!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Miltonduff 2007/2025 - 17 jaar oud - Refill Sherry Butt No. 900778 (The Single Malts of Scotland)
Ervaar de unieke Miltonduff 17 jaar - geniet nu en ontdek de ware smaak!
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Dailuaine 2008/2025 - 16 jaar oud Oloroso Sherry Hogshead No. 40236 (The Single Malts of Scotland)
Geniet van Dailuaine 16 jaar Oloroso: Intens en uniek. Probeer het nu en ontdek!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Benriach 1999/2024 - 24 jaar oud Refill Sherry Butt No. 63204 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
De aroma's van deze single malt hebben 24 jaar in een eenmalig vat gerijpt. Verwen uzelf met deze bijzondere whisky.
€ 287,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 411,41/Liter)
Mannochmore 1996/2023 - 26 jaar oud Refill Sherry Hogshead No. 1752 Germany exclusive Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Een kwart eeuw konden de aroma's zich in het Hogshead ontwikkelen. Zorg snel voor een van de slechts 227 flessen!
€ 297,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 425,70/Liter)
Hellyers Road Double Cask met cadeauverpakking
Geniet van Tasmanië's fijnste whisky met unieke dubbele vatrijping. Ontdek het nu en ervaar pure elegantie!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Glen Rothes 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #6979 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
U ervaart de hoogste sherry-intensiteit door 30 jaar rijping in het 1st Fill Oloroso-butt. Verzeker uzelf van dit zeldzame unicum!
€ 359,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 514,27/Liter)
Millstone 2014/2024 - 10 jaar oud Oloroso Casks Special #33
Gelaagd whisky met gedroogd fruit, donkere chocolade en kruidige eik – vol en in balans. Koop nu!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Inchgower 2016/2025 - 8 jaar oud 1st Fill Château Talbot Barrique #2314204/2016 Distiller's Cut Cask Masters (Brave New Spirits)
Kruidig en diep: Donkere siroop, olijfolie, rode bessen en walnoot in krachtige Bordeaux-barrique-stijl. Koop nu!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Callington Mill Fusion Fortified Wine Barrels
Ervaar exquisite aroma's! Unieke vatrijping van deze Tasmanische Fusion. Bestel uw fles nu.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Aultmore 2017/2026 - 8 jaar oud Amontillado Cask Finish #9549873 The Octave (Duncan Taylor)
Ontdek Aultmore met een uniek Amontillado-finish en intense smaak! Bestel nu een van de weinige flessen.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Tullibardine 2013/2026 - 12 jaar oud PX Sherry Cask Finish #10550013 The Octave (Duncan Taylor)
U geniet van intense sherryaroma's van deze 12-jarige Tullibardine PX-Octave. Bestel dit zeldzame unicum in cask strength.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Knockdhu 10 jaar oud Pedro Ximénez Sherry Hogshead (Wormtub)
Geniet van dichte PX-sherrytonen uit zeldzame wormtubs in pure vatsterkte. Verzeker uzelf van dit unieke single cask!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Tormore 2013/2024 - 10 jaar oud 1st Fill Armagnac Butt (Hart Brothers)
Ervaar intense fruittonen door het zeldzame 1st Fill Armagnac Butt. Verzeker uzelf van deze Tormore in cask strength!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Glen Elgin 11 jaar oud Pedro Ximénez Sherry Hogshead (Wormtub)
Geniet van een intense sherryzoetheid uit dit zeldzame PX-enkelvat op vatsterkte. Verzeker u nu van uw unieke exemplaar!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Aberlour 2014/2026 - 11 jaar oud Ximénez-Spínola PX Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek een zijdezachte zoetheid dankzij de exclusieve Ximénez-Spínola PX-finish. Proef deze {{Aberlour}} op cask strength nu!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Strathmill 2011/2026 - 14 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt Finish #373082 (James Eadie)
Ervaar intense sherryzoetheid uit het first-fill vat in cask strength. Bestel dit James Eadie hoogtepunt nu.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Glen Moray 2013/2023 - 9 jaar oud 1st Fill Sherry Butt (Hart Brothers)
U geniet van intense sherry-aroma's dankzij de rijping in het First Fill Sherry Butt van deze Glen Moray. Bestel nu uw fles.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Callington Mill Oloroso Sherry Casks
Volle smaak! Oloroso Sherry Casks geven de whisky een fluweelachtige toets. Probeer deze unieke whisky!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
GlenAllachie 2012/2023 - 10 jaar oud Cuvée Cask Finish Wine Series
Ervaar de heerlijke symbiose van Schotse whisky en verfijnde wijnvaten. Zorg snel voor een fles en geniet.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)