Whisky met gedroogd fruit & kruiden
In deze categorie ontmoet u whiskys met tonen van gedroogd fruit zoals rozijnen, pruimen en abrikozen, gecombineerd met specerijnuances zoals kaneel, kruidnagel en nootmuskaat. Deze whiskys bieden een harmonieuze balans tussen zoetheid en kruidigheid, wat ze bijzonder gelaagd en genotvol maakt. Laat u verleiden door deze exquise smaakvariëteit en ontdek uw persoonlijke favorieten.
Producten filteren
–
Glenlivet 1976/2021 Refill Sherry Hogshead No. 21602601 Private Collection (Gordon & MacPhail)
45 jaar vormden deze uitstekende single malt, die in een elegante houten doos wordt geleverd. Bestel nu voor uw collectie.
€ 2.869,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.099,99/Liter)
Tomatin 2013/2024 - 11 jaar oud First Fill Sherry Butt (Hart Brothers)
Geniet van rijke sherry-aroma's uit dit exclusieve First Fill eenmalige vat. Zorg dat u uw exemplaar nu veiligstelt.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Glenburgie 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #2 Symington's Choice Cask Strength Collection (Signatory)
U geniet van fruit- en sherrynoten dankzij 30 jaar in het 1st Fill Oloroso Sherry Butt. Verzeker uzelf van dit unieke exemplaar nu!
€ 308,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 441,41/Liter)
Linkwood 2012/2023 - 10 jaar oud Tawny Port Cask Finish No. 313762 Germany exclusive Benchmark (Murray McDavid)
Natuurlijk kleurenspel en indrukwekkende aroma diversiteit komen voort uit een lange rijpingstijd en prachtig finish. Ontdek het nu!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Starward Vitalis
Ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan van de Starward distilleerderij is er een whisky met een bijzondere vatkeuze. Bestel nu.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
North British 17 jaar oud An Edinburgh Dram (Thompson Bros.)
Ontdek de rijpe sherryzoetheid in de 17-jarige North British Grain van Thompson Bros. Proef deze bijzondere whisky nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Amrut Portonova
Intense aroma's uit bourbon- en portvaten geniet u met dit krachtpatser uit India. Absoluut proberen.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Amrut Intermediate Sherry
De mix van Virgin Oak-, Ex-Bourbon- en Sherryvaten maakt de Single Malt uit India tot een bijzondere ervaring. Probeer het!
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Compass Box Metropolis The Extinct Blends Quartet
Gelaagd, complex en heerlijk intens komt deze prachtige compositie van Compass Box in uw glas. Koop nu en geniet!
€ 307,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 439,99/Liter)
Glen Moray 2008/2024 - 16 jaar oud Oloroso Cask Finish #7041249 The Octave (Duncan Taylor)
De nabehandeling in het kleine Octave geeft de whisky zijn fruitige-kruidige smaak. Zorg dat u een van de 78 flessen bemachtigt.
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Amrut 2014/2023 - 8 jaar oud Port Pipe No. 3879 New Vibrations
Ontdek de wijdse wereld van whisky met deze indrukwekkend intense botteling uit India. Koop nu en geniet!
€ 267,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 382,84/Liter)
Benrinnes 1994/2024 - 29 jaar oud First Fill Sherry Puncheon No. 7938 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
29 jaar in een eerst gevuld sherryvat zorgden voor volle fruittonen en intense specerij. Koop nu en geniet!
€ 750,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.072,84/Liter)
Caperdonich 1979/2023 Single Cask No. 1105 Private Collection (Gordon & MacPhail)
De ongelooflijk rijpe aroma's komen met heerlijke intensiteit in uw glas. Beveilig nu de ervaring uit de verloren distilleerderij!
€ 4.221,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.031,41/Liter)
Aberfeldy 1991/2023 - 31 jaar oud First Fill Sherry Butt No. 4190 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Intense vruchten uit het eerstgevulde sherryvat komen bij krachtige 60 % Vol. ongelooflijk goed tot hun recht. Ontdek het nu!
€ 867,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.239,99/Liter)
MacPhail's 40 jaar oud
Ervaar 40 jaar gerijpte, mysterieuze genot! MacPhail's biedt een unieke Single Malt Scotch. Ontdek het nu!
€ 867,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.239,99/Liter)
Benrinnes 1979/2023 Hogshead No. 62 Exceptional Casks (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek Benrinnes van een nieuwe kant dankzij deze onafhankelijke botteling. Leg direct een fles in uw winkelwagentje.
€ 2.031,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.902,84/Liter)
Cragganmore 1990/2021 - 30 jaar oud Single Cask No. 4230549 The Octave (Duncan Taylor)
30 jaar rijping en een finish in een sherry octave gaven deze heerlijke single malt zijn natuurlijke kleur. Koop nu!
€ 709,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.014,27/Liter)
The Speysiders Blended Malt 2009 - 10 jaar oud (Murray McDavid The Vatting)
Een prachtig cuvée van fruitige, frisse Speyside single malts, met een heerlijk sherry-finish. Bestel nu en geniet!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 37,99
Dingle 10 jaar oud Port & PX Sherry Cask
Mijlpaal in de Ierse craft whiskey scene: Proef de eerste 10 jaar oude single malt van de Dingle Core Range.
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Craigellachie 2008/2022 - 14 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Deze heerlijke single malt rijpte maar liefst 14 jaar, waarvan iets meer dan 3 jaar in Oloroso sherryvaten. Bestel nu een fles.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Glenesk 1984/2023 - 38 jaar oud Refill Sherry Butt No. 2636 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Indrukwekkend rijp, streng gelimiteerd en in een hoogwaardige houten doos, is deze luxueuze single malt. Koop nu!
€ 2.636,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.767,13/Liter)
Linkwood 1990/2024 - 33 jaar oud Single First Fill Sherry Butt No. 6965 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
De diepdonkere kleurspeling van 33 jaar in het eerstgevulde sherryvat maakt de Linkwood tot een echte blikvanger. Zorg dat u hem snel in huis haalt!
€ 1.172,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.675,70/Liter)
Balblair 1990/2022 - 32 jaar oud Refill Sherry Butt No. 4169 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Delicate aroma's en natuurlijke kleurpracht zijn te danken aan de indrukwekkende 32 jaar rijping. Zorg nu dat u hem in handen krijgt!
€ 1.020,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.458,56/Liter)
Bunnahabhain 1978/2023 - 45 jaar oud Oloroso Sherry Butt No. 2588 Rare Reserve 35th Anniversary (Signatory)
De whisky verrast met indrukwekkende kleur, heerlijke smaak en natuurlijke vatsterkte. Bestel nu dit pronkstuk.
€ 1.451,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.074,27/Liter)