Whisky met gedroogd fruit & kruiden
In deze categorie ontmoet u whiskys met tonen van gedroogd fruit zoals rozijnen, pruimen en abrikozen, gecombineerd met specerijnuances zoals kaneel, kruidnagel en nootmuskaat. Deze whiskys bieden een harmonieuze balans tussen zoetheid en kruidigheid, wat ze bijzonder gelaagd en genotvol maakt. Laat u verleiden door deze exquise smaakvariëteit en ontdek uw persoonlijke favorieten.
Producten filteren
–
Penderyn Sherrywood Finish
Voor rijke fruitaroma's kreeg de single malt uit Wales een naveroudering in Oloroso sherryvaten. Bestel snel.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Teerenpeli 10 jaar oud Weden Emo Amarone Cask Whisky Trilogy, Part II
Met een vleugje Finse magie in elke fles, is Weden Emo de tweede uitgave van de Amarone Cask Trilogy. Geniet nu!
€ 80,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 161,98/Liter)
The Nine Springs 6 jaar oud German Oak Casks Batch #2 (Malts of Germany)
Ervaar de perfecte balans tussen kruiden en vanille met deze exclusieve Duitse single malt! Zorg dat u uw fles bemachtigt!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Glen Grant 1954/2024 - 70 jaar oud Refill Sherry Hogshead #1830 The Dram Takers (Gordon & MacPhail)
Ervaar 70 jaar rijping met deze Glen Grant uit 1954, afkomstig uit een sherryvat. Verzeker uzelf van een van de slechts 66 flessen!
€ 9.611,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 13.731,41/Liter)
Glenfarclas Heritage 60 Cask Strength
Een jonge Glenfarclas in cask strength. Ontdek zelf of de jongere kan concurreren met de oudere bottelingen.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Mars Cosmo 2022 Manzanilla Sherry Cask Finish
Geniet van de verfijnde aroma's in deze Japanse whisky, voortkomend uit de rijping in het Manzanilla sherryvat. Grijp snel je kans.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Longmorn 1968/2025 - 56 jaar oud 1st Fill Sherry Butt #5833 Connoisseurs Choice Heritage (Gordon & MacPhail)
Ontdek de exclusieve 56-jarige Longmorn met 1st Fill Sherry karakter! Zorg dat u nu een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 7.556,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 10.795,70/Liter)
Michters Small Batch Kentucky Straight Bourbon 91.4 proof
Mooie pruimen tonen combineren met typische bourbon vanille tonen. De productie in kleine batches staat veel controle en intense aroma's toe. Zeer mooi.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Tomintoul 15 jaar oud Finished in Port Casks
De Limited Edition heeft een naveroudering in geselecteerde portvaten gekregen. Zorg dat u een fles van deze fruitige whisky bemachtigt.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Jura 12 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish
Ontdek de tonen van pruimen en walnoten door de Oloroso-sherryvatafwerking. Verzeker uzelf van deze 12-jarige Jura nu.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Grace O'Malley Dark Char Cask
De nabehandeling in bijzonder sterk gebrande eiken vaten geeft hem zijn onnavolgbare smaak. Probeer het snel!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Tamdhu 21 jaar oud
Uitgebreide 21 jaar hebben de sherryfruitige aroma's in hun volle complexiteit doen ontvouwen. Verwen uzelf met deze ervaring!
€ 323,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 462,84/Liter)
Millstone 1998/2025 - 27 jaar oud Oloroso Sherry Cask Special #38
Geniet van 27 jaar rijping in het Oloroso-vat met een rijke, complexe smaak. Zorg dat u uw beperkte fles nu veiligstelt!
€ 521,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 745,70/Liter)
Glendalough Single Cask Madeira Finish
Ierse whisky zoals we hem graag hebben: Licht, mild & zoet. De Madeira-finish voegt zoete pruimen tonen toe. Zorg nu voor een fles.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Wolfburn 10 jaar oud
De eerste 10-jarige single malt van de Wolfburn distilleerderij rijpte volledig in Oloroso sherryvaten. Bestel nu een fles.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Wolfburn 12 jaar oud Bourbon & Oloroso Sherry Casks
Ervaar de luxueuze smaak van de Wolfburn 12 jaar – Probeer het nu en ontdek de complexiteit!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
The Gospel Solera Rye
De rijping met het Solera-proces brengt een heerlijke harmonie van zoete en pittige aroma's in uw glas. Ontdek het nu!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Akashi Whisky Crafted By Toji
Unieke blend uit Japan, waarbij een sake-meester betrokken was. Bestel en geniet van een vleugje exotiek.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Wolfburn 2017/2025 - 8 jaar oud Cognac Cask Finish
Fruit & finesse – 8 jaar oude single malt met zeldzame naveroudering in een cognacvat.
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Aultmore 10 jaar oud Oloroso Cask (Darkness)
Ervaar Aultmore van een nieuwe kant met deze intense en fruitige interpretatie van Darkness. Ontdek het nu!
€ 59,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 119,98/Liter)
Shenks Homestead Kentucky Sour Mash Whiskey 2024 Release
Het hoge roggepercentage levert intense aroma's van gedroogd fruit en krachtige specerijen. Leg het gelijk in uw winkelwagentje.
€ 163,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 234,27/Liter)
Linkwood 1966/2022 - 56 jaar oud First Fill Sherry Hogshead #789 The Dram Takers (Gordon & MacPhail)
Geniet van pure luxe met deze 56-jarige Linkwood uit het First Fill Sherryvat. Verzeker uzelf van dit zeldzame exemplaar.
€ 3.987,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.697,13/Liter)
Teerenpeli Karhi Madeira Finish
De populaire single malt uit Finland met fruitige nabehandeling in geselecteerde Madeiravaten. Bestel nu en geniet.
€ 69,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 139,98/Liter)
Black Bottle met cadeauverpakking
Een gebalanceerde Blended Scotch met zachte 40% vol., subtiele Islay-rook, zeezout en honing. Absoluut de moeite waard om te proeven.
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)