Whisky met gedroogd fruit & kruiden
In deze categorie ontmoet u whiskys met tonen van gedroogd fruit zoals rozijnen, pruimen en abrikozen, gecombineerd met specerijnuances zoals kaneel, kruidnagel en nootmuskaat. Deze whiskys bieden een harmonieuze balans tussen zoetheid en kruidigheid, wat ze bijzonder gelaagd en genotvol maakt. Laat u verleiden door deze exquise smaakvariëteit en ontdek uw persoonlijke favorieten.
Producten filteren
–
The Quiet Man 10 jaar oud Barman's Code Amarone Wine Barrel Finish
U geniet van edele fruit- en chocoladetonen dankzij de zeldzame Amarone-finish. Bestel dit beperkte hoogtepunt nu.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
DIS ONE 2019 Kerub Bordeaux Cask #68
Proef de kenmerkende fruitige tonen van deze met goud bekroonde Single Malt uit een enkel Bordeauxvat. Snel toeslaan!
€ 61,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 123,98/Liter)
Macallan 1950/2009 - 58 jaar oud Speymalt Refill Sherry Butt (Gordon & MacPhail)
58 jaar gerijpt! Exclusief verzamelobject van Macallan. Ontdek deze luxueuze ervaring! Proef het nu!
€ 11.176,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 15.967,13/Liter)
Glengoyne 2023 - 30 jaar oud Oloroso Sherry Casks
U geniet van diepe fruitaroma's door 30 jaar rijping in Oloroso-sherryvaten. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid nu.
€ 1.059,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.514,27/Liter)
Glenfarclas 21 jaar oud
Een zeer gebalanceerde complexe Glenfarclas, die vooral overtuigt door zijn geweldige prijs-kwaliteitverhouding!
€ 227,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 325,70/Liter)
Glen Garioch 12 jaar oud
Volle whisky uit de oostelijke Highlands. Neem mee en geniet.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Glengoyne Legacy Chapter Three
Gerijpt in enkele van de fijnste sherryvaten van Amerikaans eiken die Glengoyne te bieden heeft. Bestel nu gelijk.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Langatun 2018/2025 Nerello Mascalese Cask Finish B#310
U waardeert complexe fruittonen door de zeldzame Nerello-Mascalese-finish. Bestel nu deze gelimiteerde eenmalige vat.
€ 68,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 137,98/Liter)
Virginia Distillery Courage & Conviction Sherry Cask
U geniet van intense fruitaroma's door de rijping in drie soorten sherry-vaten. Bestel nu deze Amerikaanse single malt.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Virginia Distillery Courage & Conviction Cuvée Cask
Ervaar intense fruitaroma's uit exclusieve STR-rode wijnvaten. Zorg dat u deze American Single Malt hier bemachtigt.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Jura Rum Cask Finish
Tropische vruchten en vanilletonen wachten op u bij deze heerlijke single malt. Bestel nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Glenfarclas 40 jaar oud Warehouse Edition
Sesam, open u! Betreed de veelzijdige wereld van aroma's van Glenfarclas.
€ 1.210,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.729,99/Liter)
Hatozaki Triple Cask Reserve Umeshu Finish
Ervaar de unieke smaak die gerijpt is in Umeshu-vaten! Uw Hatozaki wacht - ontdek en geniet nu!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Hibiki Japanese Harmony Master's Select Travel Exclusive
Geniet van de harmonieuze symfonie van Hibiki Masters Select! Beleef deze beperkte reiservaring nu!
€ 123,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 177,13/Liter)
The Singleton of Glen Ord 17 jaar oud Into the Blue Mezcal & Sherry Finish Diageo Special Releases 2025 (200 ml)
Ervaar exotische aroma's door Mezcal- en Sherry-finish! Duik in de diepte en bestel nu.
€ 61,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 309,95/Liter)
Millstone 12 jaar oud Sherry Cask (200ml)
Wonderbaar zoet en heerlijk fruitig komt de Nederlandse Single Malt in uw glas. Ontdek het nu!
€ 29,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 149,95/Liter)
The Deveron 12 jaar oud Sherry Casks Finish Batch No. 216012 Edition No. 1
De nabehandeling in geselecteerde sherryvaten gaf deze whisky zijn volle aroma's. Nu in zachte drinksterkte proeven!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Dalmore 2005/2023 The Vintage Collection
De in Bourbon-, Matusalem sherry- en PX sherryvaten gerijpte Vintage 2005 belooft een volle smaakervaring. Ervaar nu luxe.
€ 389,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 557,13/Liter)
Mars Maltage Cosmo Wine Cask Finish
De prachtige kleur en zijn zoete, kruidige tonen danken deze whisky uit Japan aan een finish in een wijnvat. Probeer het snel!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Mannochmore 2008/2023 - 14 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish No. 9063 (The Whisky Cellar)
De rijping in het sherryvat geeft deze rijpe single malt zijn fruitige karakter en heerlijke chocoladetonen. Direct kopen!
€ 116,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 167,13/Liter)
Knappogue Castle 1997 - 24 jaar oud Wind of Spices Sherry Cask No. 87601 Ex Libris (LMDW)
Deze whisky verrast met harmonieuze aroma's en krachtige intensiteit op de tong. Bestel nu de eenmalige vatafvulling.
€ 495,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 708,56/Liter)
Glenrothes 14 jaar oud Oloroso Cask Finish (Darkness)
Diepdonkere, natuurlijke kleurpracht en krachtige drinksterkte beloven een intens genot. Grijp uw kans!
€ 71,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 143,98/Liter)
Sullivans Cove 2008/2021 - 12 jaar oud Single Ex-Tawny Cask No. TD0318
De rijping in Australische portvaten gaf de single malt zijn heerlijke karakter. Zorg snel voor een fles!
€ 623,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 891,41/Liter)
Hellyers Road 8 jaar oud The Journeyman Fine Old Tawny Casks
Ervaar de ongerepte natuur van Tasmanië in een glas! Probeer Hellyers Road nu en ontdek het genot van een Single Malt.
€ 127,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 182,84/Liter)