Whisky met gedroogd fruit & kruiden
In deze categorie ontmoet u whiskys met tonen van gedroogd fruit zoals rozijnen, pruimen en abrikozen, gecombineerd met specerijnuances zoals kaneel, kruidnagel en nootmuskaat. Deze whiskys bieden een harmonieuze balans tussen zoetheid en kruidigheid, wat ze bijzonder gelaagd en genotvol maakt. Laat u verleiden door deze exquise smaakvariëteit en ontdek uw persoonlijke favorieten.
Producten filteren
–
CRN57° 40 jaar oud
Verwen uzelf met 40 jaar oude Scotch Whisky met kruidige hazelnoot-, koffie- en sherryaroma's. Bestel nu een stukje geschiedenis.
€ 597,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 854,27/Liter)
Zuidam 2011/2023 - 12 jaar oud Oude Genever Oloroso Sherry Single Barrel No. R0190 (liter)
Bestel nu deze heerlijke genever in de literfles, die 12 jaar rijpte in een geselecteerd Oloroso sherryvat.
€ 72,99
Robusto 8 jaar oud Sherry Cask Private Cellars Collection (The Whisky Cellar)
Ontdek de fruitige en kruidige aroma's van 8 jaar rijping in eerstgevulde Oloroso sherryvaten. Bestel en geniet.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Highland Park 1991/2023 - 32 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt No. 15088 Rare Reserve 35th Anniversary (Signatory)
Meer dan drie decennia rijpte de whisky van de Orkney-eilanden in een Oloroso sherryvat. Verzeker uzelf van deze speciale uitgave.
€ 1.009,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.442,84/Liter)
Tormore 1991/2022 - 31 jaar oud Refill Sherry Butt No. 15381 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
31 lange jaren gerijpt in een enkel sherryvat. Ervaar nu deze nobele whisky!
€ 836,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.195,70/Liter)
Old Smuggler Blended Whisky
Door velen over het hoofd gezien, maar deze Blended Scotch biedt een weelderig karakter en veel stijlbewustzijn. Nu bestellen.
€ 19,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 28,56/Liter)
Glengoyne 18 jaar oud
18 lange jaren rijpte deze Glengoyne in fijne Oloroso sherryvaten. Bestel nu deze prachtig gebalanceerde malt.
€ 146,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 209,99/Liter)
Edradour 2001/2023 - 21 jaar oud Oloroso Cask Finish
Maar liefst 21 jaar hebben de zoet-kruidige aroma's van de Edradour zich ontwikkeld. Ontdek nu de rijpe genot!
€ 384,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 549,99/Liter)
Auchroisk 2008 - 15 jaar oud Fondillón Wine Cask Finish No. 1101 Pintail (The Whisky Cellar)
Unieke smaak uit de naveroudering in een Spaans zoete wijnvat. Ontdek deze bijzondere eenmalige botteling.
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Hellyers Road Aurora Australis
Geniet van de milde single malt uit Tasmanië/Australië zoals u wilt - puur, op ijs of in een cocktail. Grijp uw kans!
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Glenburgie 2010/2024 - 13 jaar oud Oloroso Sherry Finish No. 11126 Private Cellars Selection (The Whisky Cellar)
Aroma's van donkere chocolade en gemberkoekjes verlevendigen deze eenmalige vatafvulling. Geniet nu in intense vatsterkte.
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Tamdhu 15 jaar oud
Een prachtige, natuurlijke mahoniekleur getuigt van de 15-jarige rijping op sherryvaten. Sla direct toe.
€ 102,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 147,13/Liter)
Starward 2019/2023 - 4 jaar oud Muscat Cask
De volledige rijping in Muscat wijnvaten zorgde voor de heerlijke kruidigheid en zoete gedroogde vruchten van de Single Malt. Zorg snel voor een fles!
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Dingle Grianstad an Gheimhridh Tawny Port Cask Finish
De naveroudering in uitstekende Tawny portvaten zorgde voor de fruitige smaak. Bestel nu en geniet in alle rust.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Laizhou Fino Sherry Cask
U geniet de zeldzame balans van Fino-sherry en dadels in deze whisky uit China. Zorg dat u nu uw exemplaar bemachtigt.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Ontake First Edition First Fill Solera Sherry Butts
Evenwichtige sherryaroma's komen in milde drinksterkte in uw glas. Bestel nu de mooie houten doos!
€ 333,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 477,13/Liter)
Glenturret 30 jaar oud 2024 Release
Vier vattypen en een lange rijping van 30 jaar brengen u een gelaagd genot in het glas. Ontdek het nu!
€ 1.832,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.618,56/Liter)
Mars Komagatake 2022 Shinshu Aging
Luxueuze single malt uit Japan komt met heerlijke intensiteit in uw glas. Zorg snel voor een fles!
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
Tamdhu 18 jaar oud
Een prachtige Speyside Single Malt voor ambitieuze sherryvat-liefhebbers. Verwen uzelf met deze beperkt beschikbare traktatie.
€ 185,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 265,70/Liter)
Amahagan Edition No. 2 Red Wine Wood Finish
Spannend: Een blended malt met whisky's uit de hele wereld en de kleinste distilleerderij van Japan met rode wijnfinish. Probeer het nu!
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Tamdhu Cigar Malt Batch 04/538 Sherry Oak Casks
First Fill Oloroso vaten brengen een intens en krachtig aroma. Ontdek de Tamdhu Cigar Malt nu!
€ 238,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 341,41/Liter)
Glen Mhor 1973/2023 Single Cask No. 85026801 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Bijna een halve eeuw rijpte het eenmalige vat uit de gesloten Glen Mhor distilleerderij. Verwen uzelf met deze zeldzaamheid!
€ 6.865,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 9.808,56/Liter)
Macallan 12 jaar oud Sherry Oak Collection
Ervaar premium whisky: Macallan 12 jaar verenigt fruitige aroma's met fijne eiken kruiden. Probeer het nu!
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Puni 4 jaar oud PX Octave Finish (Darkness)
Ga op een spannende aroma-reis naar Italië met deze heerlijk-intense Puni. Verwen uzelf met deze traktatie!
€ 70,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 141,98/Liter)