Whisky met gedroogd fruit & kruiden
In deze categorie ontmoet u whiskys met tonen van gedroogd fruit zoals rozijnen, pruimen en abrikozen, gecombineerd met specerijnuances zoals kaneel, kruidnagel en nootmuskaat. Deze whiskys bieden een harmonieuze balans tussen zoetheid en kruidigheid, wat ze bijzonder gelaagd en genotvol maakt. Laat u verleiden door deze exquise smaakvariëteit en ontdek uw persoonlijke favorieten.
Producten filteren
–
Turntable Blending House Bittersweet Symphony
Een klassieker om verliefd op te worden. Meesterlijk geblend genot van vurige zoetheid, kruidig mout en donkere chocolade. Geniet nu.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Miltonduff 2011/2023 - 12 jaar oud Single Sherry Cask No. 83900087 Single Cask (Duncan Taylor)
Intense kleurpracht en geweldige drinksterkte beloven u een intens genot. Zorg snel voor een van de 358 flessen!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Morris Muscat Barrels
Geweldige aroma's uit de rijping in geselecteerde Moscatel-wijnvaten. Bestel nu de milde en fruitige Single Malt.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Glen Ord 2016/2025 - 9 jaar oud 100 Proof Edition #66 1st Fill Oloroso Sherry Hogsheads & 2nd Fill Oloroso Sherry Butts (Signatory)
Ervaar intense fruitige tonen in de Glen Ord 2016/2025, gerijpt in sherryvaten! Zorg nu voor uw fles!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Dingle 2015/2024 - 8 jaar oud Single Oloroso Cask Germany exclusive
Bij krachtige 59,4% komen de heerlijke aroma's van 8 jaar in het Oloroso vat prachtig tot hun recht. Bestel snel!
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Strathenry 2016/2023 - 6 jaar oud Sherry Finish Small Batch #2 (Rest & Be Thankful)
Spannende single malt in een onafhankelijke botteling. Verwen uzelf nu met deze aangename ervaring!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Glenrothes 2007/2023 - 16 jaar oud Refill Sherry Butt No. 17602003 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Imposante eenmalige vatbotteling met onverdünkte vatsterkte en kruidige sherryaroma's. Bestel nu de smaak naar huis.
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
Starward Solera in cadeauverpakking
Deze heerlijke whisky rijpte in fruitige Aperafessen, de Australische "Sherry". Bestel snel om te genieten.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Benrinnes 2015/2026 - 10 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #311506/2015 (The Old Friends)
U geniet van intense sherrynoten uit deze 10-jarige First Fill Oloroso eenmalige vat in vatsterkte. Beveilig nu uw fles.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Elsburn 2024 - 10 jaar oud Distillery Edition 1st Fill Sherry Casks Batch No. 002
De speciale editie verrast met een donkere kleurpracht en intense sherrynoten uit eerstgevulde vaten. Bestel nu voor een genot.
€ 140,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 201,41/Liter)
Balmenach 9 jaar oud Oloroso Octave Finish (Darkness)
Met prachtige intensiteit komen florale Speyside aroma's en fruitige sherrygenot in uw glas. Zorg nu voor uw fles!
€ 68,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 137,98/Liter)
Mannochmore 2015/2025 - 10 jaar oud The Octave Oloroso Sherry Cask Finish #11145589 (Duncan Taylor)
Ervaar de veelzijdige aroma's van deze Single Malt! Zorg dat u uw exemplaar bemachtigt, exclusief gelimiteerd tot 92 flessen.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Glenrothes 2011/2024 - 13 jaar oud Oloroso Sherry Octave #2310066 Benchmark (Murray McDavid)
Bij ongelooflijke 58,9 % Vol. vatsterkte komen de rijpe sherryaroma's van de Glenrothes bijzonder goed tot hun recht. Koop nu!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Secret Lowland 2009/2025 - 15 jaar oud Oloroso Cask Finish #12242869 The Octave (Duncan Taylor)
U geniet van intense sherry-aroma's door de exclusieve Octave-finish. Verzeker uzelf van deze 15-jarige zeldzaamheid nu!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Jura 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #17 Cask Strength Collection (Signatory)
Geniet van intense sherry-aroma’s na 16 jaar rijping in een 1st Fill Oloroso Sherry Butt. Verzeker uzelf nu van deze cask strength-editie.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Blair Athol 2007/2026 - 18 jaar oud Refill Oloroso Sherry Hogshead #361160 (James Eadie)
Ervaar complexe sherrynoten door 18 jaar rijping met 5 jaar afwerking. Bestel dit unieke stuk in cask strength nu!
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Mannochmore 13 jaar oud Single First Fill Sherry Barrique Finish The Watch Whiskyheroes (Brave New Spirits)
Voor whiskyliefhebbers en superhelden. Zorg dat u deze botteling met innovatief ontwerp nu bemachtigt.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Benromach 2012/2025 - 12 jaar oud Bordeaux Wine Cask #627
Ervaar exclusieve genot met de Benromach 12 jaar Bordeaux Cask! Zorg dat u nu een van de weinige gelimiteerde flessen bemachtigt!
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Callington Mill Solera Sherry Casks
Ervaar elegante Tasmanië-whisky, perfect gerijpt in sherryvaten. Ontdek nu de unieke smaak!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Aberlour 2014/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt Finish #378485 (James Eadie)
U geniet van volle sherry-aroma's dankzij de finish in de first-fill Oloroso-vaten van deze Aberlour. Bestel nu direct.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Hellyers Road 7 jaar oud Sherry Cask
Een uitgebalanceerde druppel met veel sherry-charme. Aarzel niet en geniet binnenkort van deze Tasmanische single malt.
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
Benriach 2015/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Amontillado Hogshead Finish #101 Cask Strength Collection (Signatory)
U geniet van intense nootaroma's door de 1st Fill Amontillado Finish in cask strength. Bestel nu een van de 341 flessen.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Glen Keith 1996/2023 - 26 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butt No. 7 Symington's Choice (Signatory)
Grijp uw kans op een zeldzaam beschikbare single malt van deze distilleerderij. Nu kopen en genieten van echte luxe.
€ 384,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 549,99/Liter)
Speyburn 2017/2025 - 8 jaar oud 1st Fill Armagnac Butt (Hart Brothers)
U geniet van rijke fruitsuikers uit deze Speyburn in het zeldzame First Fill Armagnac Butt. Bestel nu het Single Cask!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)