Whisky met gedroogd fruit & kruiden
In deze categorie ontmoet u whiskys met tonen van gedroogd fruit zoals rozijnen, pruimen en abrikozen, gecombineerd met specerijnuances zoals kaneel, kruidnagel en nootmuskaat. Deze whiskys bieden een harmonieuze balans tussen zoetheid en kruidigheid, wat ze bijzonder gelaagd en genotvol maakt. Laat u verleiden door deze exquise smaakvariëteit en ontdek uw persoonlijke favorieten.
Producten filteren
–
Speyside Sherry Cask 12 jaar oud (Berry Bros. & Rudd)
De 12 jaar oude whisky betovert met milde Speyside-aroma's en kruidige fruittonen uit Oloroso sherryvaten. Grijp je kans!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Starward 100 Proof in cadeauverpakking
De Australische whisky rijpt uitsluitend in rode wijnvaten en kenmerkt zich door een aangename intensiteit. Absoluut proberen!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Tamnavulin Port Cask Edition Tawny Port Cask Batch No. 010668
Voor het eerst rijpt Tamnavulin Whisky in zorgvuldig geselecteerde Tawny portvaten. Ervaar nu de fruitige en nootachtige smaak.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Deanston 2020/2025 - 5 jaar oud PX and Oloroso Sherry Butts Small Batch (The Single Malts of Scotland)
U geniet van intense sherry-aroma's uit slechts drie PX- en Oloroso-vaten. Bestel deze gelimiteerde Small Batch nu.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Glencadam Reservé de Burgundy Pinot Noir Wine Cask Finish
Ongefilterd en met een geweldige drinksterkte komt de heerlijke symbiose van whisky en Franse wijn in uw glas. Bestel nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Ben Nevis 2014/2026 - 11 jaar oud 2nd Fill Port Pipe #233 Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar de intense fruit- en cacaonoten van deze Ben Nevis uit het portvat in cask strength. Zorg dat u uw fles bemachtigt.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Dalmunach 2016/2025 - 9 jaar oud PX Sherry Hogshead Finish #364523, 364524 & 364525 Small Batch (James Eadie)
Ontdek de fruitige Dalmunach met 51 maanden PX Sherry Finish! Zorg dat u nu een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Macduff 2007/2023 Pomerol Hogshead Finish No. 11284 German Retailer's Choice (Berry Bros. & Rudd)
Ervaar de fruitige aroma's uit de nabehandeling in het edele Pomerol-rode wijnvat op aangename vatsterkte. Grijp snel uw kans.
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Glentauchers 2008/2023 - 14 jaar oud Single Sherry Cask No. 85901123 (Duncan Taylor)
Intensieve eenmalige vatafvulling met prachtige sherryaroma's uit de lange rijping. Bestel nu en geniet in alle rust!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Teaninich 13 jaar oud Captain Shug and the Second Sight 1st Fill Amontillado Sherry Hogshead Finish #2209704 The WhiskyHeroes (Brave New Spirits)
U geniet van nootachtige honingzoetheid uit het zeldzame 1st Fill Amontillado Sherry vat. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid nu!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Glen Moray 11 jaar oud The Malt Marauder 1st Fill Oloroso Sherry Butt Finish #83 The WhiskyHeroes (Brave New Spirits)
U geniet van intense sherryaroma's uit het 1st Fill Oloroso eenmalige vat. Bestel nu het gelimiteerde Glen Moray unicum!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Blair Athol 2015/2025 - 10 jaar oud Finest Whisky Flavours 1st Fill Ruby Port Barrique #302202 (Best Dram)
Geniet van de 10-jarige Blair Athol met unieke Port-finish uit een beperkte oplage van 253 flessen! Bestel nu exclusief!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Teaninich 2012/2022 - 9 jaar oud Justino's Madeira Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Onafhankelijk gebottelde Teaninich, nabehandeld in geselecteerde 1st Fill Madeira Barriques. Verzeker uzelf van deze heerlijke zeldzaamheid!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Miltonduff 2007/2024 - 17 jaar oud Refill Oloroso Sherry Hogshead Finish No. 369685 (James Eadie)
Dankzij de intense 57 % Vol. cask strength komen de heerlijke gedroogde fruit- en kruidenaroma's bijzonder goed tot hun recht. Direct kopen!
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Dailuaine 2013/2025 - 12 jaar oud The Old Friends 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #327421/2013
Ervaar 12 jaar gerijpte sherry-genot met een beperkte oplage van 289 flessen. Zorg dat u nu uw exclusieve smaakervaring veiligstelt!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Myken 3 jaar oud Autumn Gale Ex-Bourbon Casks
Ervaar Noorse ambachtelijkheid met Mykens arctische whisky, gerijpt in Ex-Bourbon-vaten! Bestel nu.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Tormore 2015/2025 - 10 jaar oud - The Old Friends - 1st Fill Amontillado Sherry Hogshead - Cask 333/2015
Ervaar de harmonie van sherry en specerijen in de Tormore 2015! Verzeker uzelf van een van de 325 exclusieve flessen nu.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Glenrothes 2013/2024 - 10 jaar oud Oloroso Cask Finish #4941099 The Octave (Duncan Taylor)
Ervaar intense smaken, gerijpt in het Oloroso Octave-vat! Probeer het nu en herontdek de Glenrothes-ervaring!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Amrut Bagheera Sherry Cask Finish
Met delicate sherrynoten omarmt de zwarte panter de smaakpapillen. Ontdek de heerlijke single malt uit India.
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)
Dailuaine 2012/2024 - 11 jaar oud Butt #300548 (The Single Malts of Scotland)
Dankzij de krachtige 58,3% Vol. cask strength komen de rijpe aroma's van de Dailuaine perfect tot hun recht. Ontdek het nu!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Glen Moray 2017/2026 - 8 jaar oud Ximénez-Spinola PX Sherry Cask Finish Cask Partnership Series (Murray McDavid)
De onverdünnde vatsterkte van 55,3% vol. draagt elegant-kruidige sherrynoten in uw glas. Beveilig nu een van de weinige flessen.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Cotswolds Founders Choice Single Malt Whisky
Prachtige kleur en delicate aroma's zijn te danken aan de intense vatrijping. Bestel nu!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Macaloney´s Cath-Nah-Aven Sherry Casks Signature Selection
Diep donker en met delicate aroma's van gedroogd fruit en specerijen komt de single malt in uw glas. Verwen uzelf met deze genot!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Elsburn The Original Distillery Edition 2025 Batch #005 Sherry Cask
De Distillery Edition rijpte in de beste PX, Palo Cortado en Oloroso vaten uit Spanje. Zorg nu voor een van de weinige flessen.
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)