Whisky met gedroogd fruit & kruiden
In deze categorie ontmoet u whiskys met tonen van gedroogd fruit zoals rozijnen, pruimen en abrikozen, gecombineerd met specerijnuances zoals kaneel, kruidnagel en nootmuskaat. Deze whiskys bieden een harmonieuze balans tussen zoetheid en kruidigheid, wat ze bijzonder gelaagd en genotvol maakt. Laat u verleiden door deze exquise smaakvariëteit en ontdek uw persoonlijke favorieten.
Producten filteren
–
Royal Brackla 12 jaar oud
Een single malt met intense aroma's dankzij 12 jaar rijping. Kersen, specerijen en bruine suiker wachten op u. Bestel nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Craigellachie 13 jaar oud
Eindelijk verkrijgbaar. Laat u verrassen door deze 13 jaar oude Craigellachie en zijn prachtige fruitige tonen.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Slyrs Pedro Ximénez Edition
Evenwichtig en mild. Probeer direct een Beierse single malt met een finish in Andalusische sherryvaten.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Nomad Outland Whisky
Voor de narijping wordt de whisky naar Spanje gebracht en rijpt daar 1 jaar in PX-sherryvaten. Bestel uniek genot.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Sheep Dip Blended Malt Scotch
Een uitgebalanceerde blended malt die kan uitpakken met fruitige en romig-malzige aroma's. Bestel direct een fles.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Mortlach 2014/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts & Refill Hogsheads 100 Proof Edition #73 (Signatory)
Geniet van kruidige Oloroso-aroma's uit de unieke Mortlach distilleerderij met 2,81-voudige distillatie. Grijp nu je kans.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Elsburn 2026 - 6 jaar oud The Journey Batch 002
Ervaar de diversiteit van fruitige aroma's uit edele sherry-, port-, marsala- en malaga-vaten! Beveilig nu uw fles.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
1770 Glasgow The Original
Een elegante en fris-fruitige single malt uit de bruisende metropool Glasgow. Bestel nu en geniet!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Slyrs Oloroso Cask Finish
Naast droge en fruitige aroma's krijgt u ook de typisch Beierse smaak: gerstemout en lederhosen. Probeer deze Beierse single malt eens.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Chichibu 2013/2022 - 8 jaar oud Single Wine Cask No. 9664 Collection Antipodes
Natuurlijk kleurenspel uit het wijnvat en een prachtig flesontwerp maken deze whisky tot een echte blikvanger. Koop nu!
€ 917,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.311,41/Liter)
Ben Nevis 2014/2025 - 10 jaar oud Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #63 (Signatory)
Ontdek de complexe aroma's van de Ben Nevis Sherry Cask Whisky! Beleef de bijzondere 100 Proof Edition #63!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Ben Nevis 2015/2026 - 10 jaar oud Oloroso Sherry Butts Finish 100 Proof Edition #80 (Signatory)
Geniet van volle sherry-kracht bij 57,1 % Vol. uit de Ben Nevis distilleerderij. Zorg dat je deze 100 Proof Edition nu bemachtigt!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Edradour 10 jaar oud (200 ml)
Ontdek de klassieker met fruitige Oloroso sherryrijping en krachtige 46% vol. in de 200 ml-fles. Probeer hem direct.
€ 20,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 104,95/Liter)
Aberfeldy 21 jaar oud Malbec Wine Cask Finish
Maar liefst 21 jaar heeft de heerlijke Aberfeldy de tijd gehad om zijn volle aroma's te ontwikkelen. Bestel nu en geniet!
€ 221,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 317,13/Liter)
Glenlivet Founders Reserve
Zoekt u een milde single malt met citrusvruchten en vanille-aroma's? Dan bent u hier aan het juiste adres! Bestel nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Cameronbridge 2010/2026 - 15 jaar oud 2nd Fill Sherry Hogshead #354883/2010 Cask Masters (Brave New Spirits)
Ontdek fruitige en vanille-achtige aroma’s, ontstaan door 15 jaar rijping in een sherryvat. Verzeker uzelf van deze bijzondere single cask!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Benrinnes Madeira Barrique Finish Cask Craft (Murray McDavid)
Een Benrinnes met Madeira Barrique Finish uit de Cask Craft Collection van Murray McDavid. Grijp nu uw kans!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Mortlach 12 jaar oud Pedro Ximénez Sherry Hogshead (Wormtub)
Ontdek de krachtige karakteristiek van deze 12-jarige Mortlach PX-enkelvat op vatsterkte. Verzeker uzelf nu van dit unieke stuk!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Miltonduff 10 jaar oud Sherry Cask Discovery (Gordon & MacPhail)
Weelderige sherrynoten en frisse bloemen. Een veelzijdige, 10-jarige single malt. Ontdek deze Miltonduff van G&M!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Morris Signature
Wonderbaarlijk ronde en milde Single Malt, die verrast met fruit- en gebaktonen. Ontdek de nieuwe ster aan de whiskyhemel.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Blair Athol 2015/2026 - 10 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts Finish The Monuments of Scotland (Signatory)
Ervaar de bijzondere sherrysmaak door de 1st Fill Oloroso Sherry Finish. Verzeker uzelf van dit Signatory-highlight nu.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Balmenach 2016/2026 - 10 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts Finish 100 Proof Edition #79 (Signatory)
U geniet van intense sherrynoten dankzij de First-Fill-finish bij krachtige 57,1%. Bestel dit Speyside-highlight nu.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Balmenach 2008/2026 - 17 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #3 Cask Strength Collection (Signatory)
U geniet van intense sherry-aroma’s door 17 jaar rijping in het First Fill Butt op cask strength. Bestel deze zeldzaamheid nu!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Strathdearn Sherry Hogshead Finish Batch #Shry-01 Cask Craft Collection (Murray McDavid)
Spannende Highland whisky met een fruitig-notige afdronk in zorgvuldig geselecteerde Oloroso sherryvaten. Bestel nu en ontdek.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)