Hogshead
Producten filteren
–
Linkwood 1956/2016 Private Collection
Een majestueuze single malt in pure perfectie. Bestel nu deze uitzonderlijke whisky!
€ 24.937,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35.625,70/Liter)
Finlaggan 2026 - 10 jaar oud Single Cask Release Bourbon Hogshead #318519 (The Vintage Malt Whisky Co. Ltd.)
Geniet van 10 jaar oude Islay-rook uit deze op 330 flessen gelimiteerde Single Cask. Zorg dat u uw exemplaar nu veiligstelt!
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Bruichladdich 2005/2023 - 18 jaar oud Rivesaltes Wine Cask Hogshead No. 899 (Rest & Be Thankful)
Geniet van de volle smaak uit de naveroudering in bijzondere wijnvaten. Bestel nu de intense vatsterkte.
€ 236,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 338,56/Liter)
Arran 30 jaar oud
Proef 30 jaar gerijpte elegantie uit oude en zeldzame sherryvaten van de distilleerderij, gebotteld met volmondige 46% vol.
€ 816,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.167,13/Liter)
Ballechin 2005/2023 - 17 jaar oud Burgundy Cask No. 327-334 - sample (Tasting Circle)
De cuvée van acht Bourgogne vaten indrukwekkend met spectaculaire kleur en fluweelachtige smaak. Verwen uzelf met deze luxe.
€ 14,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 499,67/Liter)
Royal Brackla 2014/2025 - 10 jaar oud Bourbon Hogshead (Thompson Bros)
Geniet van zoete, fluweelachtige whisky met unieke aroma's. Zorg dat u uw fles Royal Brackla nu veiligstelt!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Glenburgie 1995/2024 Over 25 Years Single Hogshead No. 6714 Artist #14 (La Maison du Whisky)
Een indrukwekkende aroma-compositie uit meer dan 25 jaar rijping komt uit de kunstzinnige fles. Bestel nu!
€ 562,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 804,27/Liter)
Dailuaine 2016/2023 - 7 jaar oud Oloroso Hogsheads (Thompson Bros.)
Geniet van de fruitig-kruidige smaak uit de rijping in Oloroso sherryvaten. Bestel nu de krachtige cask strength.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Benriach 2007/2024 - 17 jaar oud Refill Hogshead (Thompson Bros.)
Ontdek Benriach op een nieuwe manier: een 17-jarige single malt in een onafhankelijke botteling van Thompson Bros. Bestel nu!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Blended Malt Scotch Whisky 2016/2024 - 8 jaar oud Teaspooned Private Stock (Thompson Bros.)
De fulminante intensiteit en de indrukwekkende smaak spreken voor zich - ontdek deze Teaspooned-Blended Malt.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Kinclaith 1969/2009 40 jaar oud Cask No. 301445 (Signatory Rare Reserve)
De luxueuze aroma's kunnen voor zichzelf spreken. Deze uitstekende single malt heeft geen lofzangen nodig. Deze Scotch perfectioneert de kunst van het Britse understatement.
€ 7.109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 10.157,13/Liter)
– 20,00%
Glendullan 2011/2023 - 12 jaar oud Single First Fill Amontillado Sherry Hogshead Finish No. 367833 (James Eadie)
Een nieuwe interpretatie van de toegankelijke Speysider met heerlijke sherrynoten en intense vatsterkte. Ontdek het nu!
€ 94,99
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 88,99
Ardmore 1998+1999/2024 - 25 jaar oud (Thompson Bros.)
Geheime tip: 25 jaar oude Single Malt uit twee Hogsheads met BBQ-rook en volmondige 48,9% vol.! Snel toeslaan!
€ 241,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 345,70/Liter)
Glentauchers 2006/2024 - 18 jaar oud (Thompson Bros.)
Een heerlijke melange van citrus en granen, gebotteld door de Thompson Bros. Grijp nu je kans en geniet.
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
– 10,00%
Mortlach 1988/2021 - 33 jaar oud Refill American Hogshead No. 4594 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Fassstark en ongefilterd komen de prachtige aroma's van maar liefst 33 jaar eenmalige vatrijping in uw glas. Bestel nu!
€ 1.018,99
€ 917,09
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.310,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 875,99
– 8,00%
Glenglassaugh 1978/2018 30th Anniversary + 2 glazen (Signatory)
Deze whisky is onderdeel van de Signatory 30th Anniversary Edition. Streng beperkt, grijp snel als het beschikbaar is.
€ 1.441,99
€ 1.326,63
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.895,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 1.035,99
– 18,00%
Longmorn 1975/2021 Single Cask No. 21602801 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Prachtig mahonie en heerlijke aroma's zijn te danken aan maar liefst 46 jaar rijping. Ontdek het nu!
€ 2.798,99
€ 2.295,17
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.278,81/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 2.167,99
– 10,00%
Highland Park 30 jaar oud
3 verschillende vatsoorten en 30 jaar zorgvuldige rijping hebben dit prachtstuk tot perfectie laten rijpen. Verwen uzelf met deze luxe.
€ 2.158,99
€ 1.943,09
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.775,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 1.516,99
Glen Mhor 1982/2022 Private Collection (Gordon & MacPhail)
De verleidelijk donkere kleur laat u de smaakvolle aroma's van deze 40-jarige Glen Mhor slechts vermoeden. Tijd om hem te proeven.
€ 2.697,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.854,27/Liter)
Convalmore 1982/2022 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Ontdek deze schat uit de tijd vlak voor de sluiting van de distilleerderij. Bestel nu de extreem zeldzame fles.
€ 2.697,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.854,27/Liter)
Glenlochy 1980/2015 - 35 jaar oud Cask No. 3231 Rare Reserve (Signatory)
Natuurlijk genot uit de in 1983 gesloten Glenlochy-distilleerderij. Zorg dat u een van de laatste flessen bemachtigt.
€ 2.341,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.345,70/Liter)
– 35,00%
Longpond 2000 - 21 jaar oud Single Cask No. 21 (Elizabeth Yard)
Uniek Single Cask uit de lang gesloten distilleerderij. Bestel snel een van de flessen met mooie cask strength.
€ 278,99
€ 181,34
Inhoud: 0.7 Liter (€ 259,06/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 278,99
– 30,00%
Dufftown 2008/2024 Armagnac Hogshead Finish No. 07091 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek de intense eenmalige vatafvulling met de spannende naveroudering in een Armagnacvat. Grijp snel je kans!
€ 120,99
€ 84,69
Inhoud: 0.7 Liter (€ 120,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 102,99
Glen Elgin Hogshead Cask Peated Islay Finish Cask Craft (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Dankzij de optimale drinksterkte komen de ongefilterde citrus- en rokerige aroma's bijzonder goed tot hun recht. Bestel snel!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)