Hogshead
Producten filteren
–
– 25,00%
Caperdonich 25 jaar oud Oak Hogsheads Peated
Na maar liefst 25 jaar in het vat overtuigt deze whisky uit de gesloten Caperdonich distilleerderij met rijpe aroma's. Nu kopen!
€ 673,99
€ 505,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 722,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 472,99
– 25,00%
Ben Nevis 28 jaar oud Ross The Thanes Series The Macbeth Collection (Livingstone)
Ontdek Ben Nevis van een nieuwe kant in de kunstzinnige presentatie van Livingstone. Zorg snel voor een fles!
€ 467,99
€ 350,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 501,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 467,99
– 25,00%
Smögen 2014 - 6 jaar oud PX Twin Hogsheads No. 41 + 43 Germany Exclusive
Rokerig, fruitig en prachtig donker komt deze geweldige single malt in uw glas. Bestel nu ongerepte genot!
€ 96,99
€ 72,74
Inhoud: 0.5 Liter (€ 145,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 88,99
GlenAllachie 10 jaar oud Ruby Port Wood Finish Germany exclusive - sample (Tasting Circle)
De exclusieve speciale botteling voor de Nederlandse markt overtuigt met intense smaak. Bestel en geniet van portwijnaroma's.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glen Scotia 2013/2022 1st Fill PX Hogshead No. 21/44-4 Single Cask Selection Spring 2022 - sample (Tasting Circle)
Intensief en prachtig fruitig uit het PX eenheidsvat. Verwen uzelf nu met deze genotvolle single malt in cask strength!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Loch Lomond 10 jaar oud Fruit & Vanilla - sample (Tasting Circle)
Met fruit en vanille, afgeronde aroma's uit 10 jaar rijping en milde 40% biedt u een heerlijk drinkervaring. Koop nu!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Singleton of Dufftown 17 jaar oud - Special Release 2020 - sample (Tasting Circle)
Weelderig zoet en grasachtig, deze Single Malt uit Dufftown zal u om de vinger winden. Grijp snel toe.
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Glen Scotia 2015/2022 1st Fill Ruby Port Hogshead No. 21/77-3 Single Cask Selection Spring 2022 - sample (Tasting Circle)
Volle en fruitige bessen uit een First Fill Ruby Portweinfass. Zorg dat u een van de weinige beschikbare flessen bemachtigt.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Highland Park 2009/2021 - 11 jaar oud Single Hogshead No. 4860 Germany exclusive - sample (Tasting Circle)
Prachtige aroma's in ongelooflijk intense drinksterkte. Verwen uzelf nu met deze gelimiteerde traktatie!
€ 13,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 466,33/Liter)
Mortlach 2014 - 10 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Hogsheads Finish Small Batch Edition #15 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Met de onweerstaanbare smaak uit de nabereiding in eerstgevulde sherryvaten. Bestel en ervaar zintuiglijk genot.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Port Askaig 17 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Ontdek de aroma's van Islay met deze elegante en karaktervolle Port Askaig. Beveilig nu het genot van de 17-jarige!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Glen Spey 2011/2022 - 11 jaar oud Hogsheads The-Unchillfiltered Collection (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Met zijn natuurlijke kleur is deze onafhankelijk afgegeven Speysider een echt juweeltje. Probeer het snel!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Teaninich 2014/2022 - 8 jaar oud Koval Rye Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
De nabehandeling in kleine rye whisky vaten zorgde voor een spannende aroma-variëteit. Absoluut proberen!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Port Askaig 15 jaar oud Limited Edition 2024 - sample (Tasting Circle)
Zoete turfrook, karamel en een snufje zeezout - ontdek nu de aromatische balans van 15 jaar rijping!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Dalmore 2003/2024 - 21 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #14743 Symingtons Choice (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Proef na 21 jaar rijping in een eerst gevuld Oloroso-vat intense sherrynoten en een zachte vatsterkte. Nu bestellen!
€ 30,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 1.033,00/Liter)
Glen Grant 2009/2024 - 14 jaar oud Refill Sherry Hogshead #900927 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ga op een aroma-avontuur in de Speyside met deze rijpe, intense en fruitige afvulling. Bestel nu!
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Mortlach 2007/2026 - 19 jaar oud First Fill Bolgheri HHD #101 Lifting the World-Snake Thor's Trials II Old Gods (whic)
De tweede proef van de dondergod onthult een zwaar single cask uit Toscane met 56,9% vol. – ontdek het nu.
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
Linkwood 2010/2023 - 13 jaar oud Sherry Hogsheads No. 301286+301287 Loki Edda #5 (whic)
Met zijn feestelijke sherrynoten betovert de Linkwood op alle fronten. Bestel nu de representatieve fles.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Mortlach 2008/2023 - 15 jaar oud Single Bourbon Hogshead No. 302203 Spirits of the Forest XII of XIII (whic)
De weg door het avontuurlijke bos leidt u naar sappige vruchten en romige zoetheid. Beveilig nu een van de 443 flessen!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
whic Ars Goethia #3 Beleth
Na 14 jaar rijping verrast de Linkwood met een overvloed aan aroma's uit een vers rood wijnvat. Wees er snel bij!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Secret Orkney 2009/2023 - 14 jaar oud Single Bourbon Hogshead No. DRU 17/A67 #37 Spirits of the Forest VIII of XIII (whic)
Mysterieus en evenwichtig zweven verleidelijke aroma's door het bos. Bestel nu een van de 411 flessen!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Linkwood 2012/2022 - 9 jaar oud Dechar/Rechar Hogshead No. 315423 Spirits of the Forest IV of XIII (whic)
Maak een wandeling met de Linkwood door een bloeiende boomgaard in het pittoreske Speyside. Bestel nu en laat u betoveren.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Dailuaine 2012/2023 - 10 jaar oud Single Dechar/Rechar Hogshead No. 312992 Spirits of the Forest XI of XIII (whic)
Ontketen levendige en zoet-fruitige aroma's met een aangename drinksterkte. Bestel nu de 11e editie van de whic-serie.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Teaninich 2009/2023 - 14 jaar oud 1st Fill Bolgheri Finish Hogshead No. 21 Spirits of the Forest XIII of XIII (whic)
Aan het einde van de serie is er een nabehandeling in een bijzonder edel rood wijnvat uit Toscane. Verwen uzelf met deze unieke druppel.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)