Hogshead
Producten filteren
–
Teaninich 2010 - 14 jaar oud Margaux Cask Finish Hogshead #721397 (Berry Bros & Rudd)
Ontdek de Teaninich 2010 met complexe fruitaroma's – een gelimiteerd genot. Probeer en geniet nu!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Nagahama 2020/2023 - 3 jaar oud Mizunara Cask No. 1060
De vatsterkte uit Japan rijpte in een Mizunara-vat en overtuigt met een uitgebalanceerde smaak. Bestel nu voor genot.
€ 287,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 575,98/Liter)
Blair Athol 2013/2025 - 12 jaar oud Pomerol Cask Finish Hogshead #303635 (Berry Bros & Rudd)
Ervaar de unieke Blair Athol 2013 met vinieuze noten – verzeker uzelf nu van deze gelimiteerde fles!
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Blair Athol 2013/2025 - 12 jaar oud Margaux Cask Finish Hogshead #303639 (Berry Bros & Rudd)
Ervaar de elegante Blair Athol met intense bessen- en karameltonen. Zorg dat u uw fles nu veiligstelt!
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Strathmill 1974/2021 - 47 jaar oud Refill American Hogshead #1786 The Dram Takers (Gordon & MacPhail)
U geniet van 47 jaar rijping van deze op 62 flessen gelimiteerde Strathmill-rariteit van Gordon & MacPhail. Bestel nu!
€ 2.167,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.097,13/Liter)
Kingsbarns 6 jaar oud Ex-Peated Hogshead No. I650750 Germany exclusive
De 6-jarige rijping in een enkel Ex-Peated vat levert u een rokerig-fruitige smaak. Bestel nu en geniet.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Islay 2009/2024 - 14 jaar oud Coasts & Shores Hogshead #6613 (Berry Bros & Rudd)
Ervaar de beperkte, krachtige Islay-whisky met maritieme tonen! Zorg dat u vandaag nog uw fles bemachtigt!
€ 132,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 189,99/Liter)
Righ Seumas II 2008 - 12 jaar oud Sherry Finish Crafted Blend (Murray McDavid)
Bourbon-, wijn- en sherryvaten zorgen voor de gelaagde aroma's van deze geweldige blended Scotch. Bestel nu en geniet!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Glenrothes 13 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish #4135 Private Cellars Selection (The Whisky Cellar)
Ervaar Glenrothes: Slechts 170 flessen met sherry-finish! Ontdek de intense smaak vandaag nog!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Arran 1997/2023 - 25 jaar oud Single Sherry Cask No. 1997/1321 Selected by The Nectar
Een kwart eeuw rijpte de whisky in een sherryvat. Verwen uzelf nu met deze bijzondere speciale uitgave voor The Nectar.
€ 530,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 758,56/Liter)
Break the Mould 2003 - 20 jaar oud Oloroso Hogshead No. 9.289 Artist #13 (La Maison du Whisky)
Een waar aroma kunstwerk sluimert in de mooie fles van de Artist Serie. Ontdek nu de mysterieuze smaak!
€ 356,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 509,99/Liter)
Linkwood 1995/2025 - 30 jaar oud The Dark Side of the Moon 1st Fill PX Hogshead Finish #21 Artist #15 (La Maison du Whisky)
Ervaar 30 jaar gerijpte luxe met unieke 1st Fill PX aroma's! Haal nu deze gelimiteerde uitgave in huis.
€ 592,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 847,13/Liter)
Littlemill 1989/2023 - Over 30 Years Hogshead No. 29 Artist #13 (La Maison du Whisky)
Whisky uit een andere tijd. Beleef meer dan 30 jaar gerijpte single malt uit de in 1992 gesloten distilleerderij. Grijp uw kans!
€ 1.054,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.507,13/Liter)
Benrinnes 1997/2025 - over 25 jaar oud The Dark Side of the Moon Sherry Hogshead #9746 Artist #15 (La Maison du Whisky)
Ervaar 25 jaar meesterlijke rijping met intense sherrynoten! Zorg dat u nu een van de gelimiteerde flessen bemachtigt!
€ 498,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 712,84/Liter)
Strathisla 1997/2022 - 25 jaar oud Refill Hogshead No. 78844 Artist #12 by LMDW
Ontdek deze luxueuze Speyside-single malt voor uw kostbare collectie. Verwen uzelf nu met deze grandioze druppel.
€ 812,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.161,41/Liter)
Sweet Smoky Dreams are made of this 1997 - 25 jaar oud Refill Bourbon Hogshead No. 66.248 Artist #13 (La Maison du Whisky)
Een rokerig-zoete droom uit een kwart eeuw in het bourbonvat. Verwen uzelf met deze heerlijke traktatie!
€ 525,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 751,41/Liter)
Glen Elgin 2007 - 18 jaar oud Moscatel Finish Hogshead #3800321 Crafted in Cask (Berry Bros. & Rudd)
Geniet van de exquise Glen Elgin 18 y.o. – een unieke smaakervaring. Haal uw fles!
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Ardbeg 1991/2023 - Over 30 Years Bourbon Hogshead No. 1900657 Artist #13 (La Maison du Whisky)
Deze exclusieve whisky komt van de legendarische distilleerderij Ardbeg en rijpte meer dan 30 jaar in een bourbonvat. Bestel nu.
€ 3.591,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.131,41/Liter)
Tamdhu 1989/2024 - 34 jaar oud Refill American Hogshead No. 12881 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Na 34 jaar in het vat fascineert de whisky met citrusnoten, honing en gekarameliseerde suiker. Grijp snel en geniet.
€ 1.096,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.567,13/Liter)
North Port Brechin 1976/2017 40 jaar oud - Cask No. 3887 (Hogshead) (Signatory Rare Reserve)
Een oeroude North Port (Brechin). Een zeldzaam, maar des te mooier gezicht. Zorg dat u een fles van deze verloren distilleerderij bemachtigt.
€ 1.763,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.519,99/Liter)
Glenlivet 1978/2021 Refill Sherry Hogshead No. 9044402 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Donkere kleurpracht uit 43 jaar rijping, met decoratieve fles en edel houten doos. Bestel nu unieke genot.
€ 2.380,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.401,41/Liter)
Ben Nevis 1966/2021 - 55 jaar oud Rare Reserve Cask No. 2456+2457+2458 Cask Strength Collection (Signatory)
Deze whisky laat u een stukje van de geschiedenis van de distilleerderij ervaren. Verwen uzelf nu met deze uitstekende luxe.
€ 5.228,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 7.469,99/Liter)
Ardmore 1987/2022 - 35 jaar oud Refill American Hogshead No. 2898 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Indrukwekkende aroma's, heerlijke intensiteit en een edele houten verpakking. Verzeker uzelf nu van deze luxueuze single malt!
€ 1.175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.679,99/Liter)
Benrinnes 1978/2021 Refill American Hogshead No. 1636 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Een halve eeuw mocht deze single malt rijpen, voordat hij als single cask werd gebotteld. Zorg nu voor een fles.
€ 2.299,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.285,70/Liter)