Hogshead
Producten filteren
–
Bunnahabhain 1989/2025 - 35 jaar oud Refill American Hogshead #5892 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ervaar 35 jaar gerijpte perfectie: Slechts 108 flessen! Zorg dat u uw exclusieve fles bij ons bemachtigt!
€ 1.170,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.672,84/Liter)
Imperial 1979/2023 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Wonderbaarlijk complexe ervaring uit de gesloten Imperial distilleerderij. Bestel nu!
€ 4.873,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.962,84/Liter)
Balblair 1986/2025 - 38 jaar oud Refill American Hogshead #12484 Batch 24/015 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Pure exclusiviteit: Een zeldzame 38-jarige Single Malt. Balblair 1986, een meesterwerk uit de Connoisseurs Choice-serie. Grijp uw kans!
€ 1.872,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.675,70/Liter)
Auchroisk 1993/2025 - 31 jaar oud Refill American Hogshead #552053 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ervaar zeldzaam genot met Auchroisk 31: 137-flessen, rijpe exclusiviteit! Beveilig nu uw Single Malt!
€ 897,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.282,84/Liter)
Braes of Glenlivet 1975/2021 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Braes of Glenlivet - tegenwoordig bekend als Braeval en zeer zeldzaam als Single Malt verkrijgbaar. Verzeker uzelf van deze luxe fles.
€ 4.568,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.527,13/Liter)
Imperial 1995/2025 - 30 jaar oud Symington's Choice Hogshead #50271 (Signatory)
Geniet van 30 jaar gerijpte finesse met de Imperial 1995/2025 in beperkte editie! Slechts voor korte tijd beschikbaar, grijp je kans!
€ 750,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.072,84/Liter)
Glenlochy 1979/2023 Single Cask No. 3309 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Een zeldzaamheid is de botteling uit de gesloten Glenlochy distilleerderij. Zorg dat u een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 4.221,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.031,41/Liter)
Littlemill 1991/2023 - 31 jaar oud Single Refill American Hogshead No. 549 The Recollection Series #2 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Een echte zeldzaamheid is dit verfijnde eenmalige vat uit de Littlemill distilleerderij. Bestel nu en ontdek de delicate aroma's!
€ 2.026,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.895,70/Liter)
Glenlivet 1994/2025 - 31 jaar oud Connoisseurs Choice Cask #58445 Batch 24/221 (Gordon & MacPhail)
Ervaar 31 jaar whisky-excellentie! Beperkte Glenlivet-single malt, exclusief van Gordon & MacPhail. Geniet van een uitzonderlijk aroma!
€ 866,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.238,56/Liter)
Bunnahabhain 1989/2022 - 32 jaar oud Refill American Hogshead No. 5701 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Islay whisky zonder rook, maar met extreem lange rijping in een enkel vat. Zorg gelijk voor een van de weinige flessen voor uw collectie.
€ 1.048,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.498,56/Liter)
Mortlach 1978/2021 Single Refill American Hogshead No. 996 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Bij de onafhankelijke bottelaar Gordon & MacPhail krijgt u unieke single malts van de beste kwaliteit. Verwen uzelf met deze luxe!
€ 2.636,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.767,13/Liter)
Glenburgie 1986/2025 - 38 jaar oud Refill American Hogshead Cask #10307 Batch 24/016 Connoisseurs Choice UPPER (Gordon & MacPhail)
Ontdek zeldzaam genot: 38 jaar Glenburgie bij 57.9%! Slechts 118 flessen, pure perfectie! Beveilig de uwe vandaag nog!
€ 1.730,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.472,84/Liter)
Glenburgie 1989/2021 - 32 jaar oud Refill American Hogshead No. 2526 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Na 32 jaar in een eiken vat kan de whisky uit de Speyside nog steeds betoveren met intense vatsterkte. Ontdek het nu.
€ 867,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.239,99/Liter)
Lochside 1981/2023 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Zeldzaam genot uit de gesloten Lochside distilleerderij. Zorg dat u nu een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 4.873,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.962,84/Liter)
Balblair 1991/2023 - 31 jaar oud Refill American Hogshead No. 3371 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Na indrukwekkende 31 jaar in het eiken vat, verrast de Highland Single Malt nog steeds met natuurlijke 51,8% Vol.! Grijp nu uw kans.
€ 962,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.375,70/Liter)
Bunnahabhain 1989/2024 - 34 jaar oud Single Refill American Hogshead No. 5891 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ongelooflijke 34 jaar mocht de Bunnahabhain zijn prachtige aroma's ontwikkelen. Bestel nu genot in een luxueuze houten doos!
€ 1.171,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.674,27/Liter)
Glentauchers 1990/2022 - 31 jaar oud Single Refill American Hogshead No. 12488 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Natuurlijke kleurpracht en luxe houten verpakking maken deze single malt tot een echte blikvanger. Bestel nu!
€ 816,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.167,13/Liter)
Glen Elgin Hogshead Cask Peated Islay Finish Cask Craft (Murray McDavid)
Dankzij de optimale drinksterkte komen de ongefilterde citrus- en rokerige aroma's bijzonder goed tot hun recht. Bestel snel!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Craigellachie 2005/2024 - 18 jaar oud Bourbon Hogshead #315075 (Artful Dodger)
Ontdek rijpe honing- en appeltinten na 18 jaar rijping. Verzeker uzelf van deze op 330 flessen gelimiteerde single cask.
€ 83,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 167,98/Liter)
Aberfeldy 1991/2021 - 29 jaar oud Bourbon Hogshead #7432 Artful Dodger
Ervaar 29 jaar gerijpte genot met zachte honingzoetheid en vanillige volheid! Ontdek deze gelimiteerde whisky nu!
€ 205,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 411,98/Liter)
Highland Park 2006 - 18 jaar oud Ibisco The Decanter Collection (Signatory)
De volwassen whisky van de Orkney-eilanden komt puur en onbewerkt in uw glas. Bestel nu voor een intense ervaring.
€ 122,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 175,70/Liter)
Caol Ila 1984/2023 - 38 jaar oud Refill American Hogshead No. 3122 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Heerlijke rook ontmoet rijpe tropische vruchten in deze uitgebreid gerijpte botteling. Beveilig nu een van de 150 flessen!
€ 1.782,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.547,13/Liter)
Linkwood 1974/2017 42 jaar oud - Cask Nos. 8440 + 8441 (Hogsheads) (Signatory Rare Reserve)
Een oeroude Linkwood uit 1974 - gebotteld na 42 jaar rijping. Een koninklijke Malt Whisky.
€ 1.121,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.602,84/Liter)
Inchgower 2007/2021 - 13 jaar oud Bourbon Hogshead #800919 Artful Dodger
Geniet van de intense smaak van tropisch fruit en gember! Ontdek nu het krachtige karakter van de Inchgower 2007/2021.
€ 68,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 137,98/Liter)