Hogshead
Producten filteren
–
Highland Park 1992/2021 - 28 jaar oud Artful Dodger Sherry Hogshead #1271 Whisky Collective
Geniet van deze 28 jaar gerijpte whisky met een rijke sherry-vatkarakter. Verzeker uzelf van een stukje whiskygeschiedenis!
€ 459,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 919,98/Liter)
Jura 1990/2021 - 30 jaar oud Single Bourbon Hogshead No. 9005283 (Artful Dodger)
Een heerlijke aanvulling voor de Artful Dodger collectie. Verwen uzelf nu met deze 30 jaar gerijpte traktatie!
€ 256,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 513,98/Liter)
Highland Single Malt 11 jaar oud Malaga Hogshead Finish (James Eadie)
Geniet van de bijzonder volle smaak van de Teaninich, voortkomend uit de lange rijping in Malaga likeurwijnvaten. Koop nu!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Secret Speyside 2014/2023 - 8 jaar oud Single Cask Refill Hogshead (Master of Malt)
Exclusief en ongeëvenaard: Deze gelimiteerde 8-jarige Speyside Whisky verrast met fruitige zoetheid. Nu kopen bij Master of Malt!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Inchgower 2009/2022 Single Hogshead No. 802327 (Berry Bros & Rudd)
Ongefilterd en in luxueuze intensiteit komen de heerlijke aroma's in uw glas. Verwen uzelf met deze natuurlijke genot!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Mannochmore 2013/2025 - 12 jaar oud 1st Fill PX Hogshead Finish #378492 (James Eadie)
Krachtige PX-sherry-vatafwerking – donkere vruchten, chocolade en subtiele specerij in fassstarker intensiteit. Nu kopen!
€ 91,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 131,41/Liter)
Glentauchers 1996 - 25 jaar oud Justinos Madeira Finish Mission Gold (Murray McDavid)
De natuurlijke kleurpracht en de intense fruit- en cacaonoten komen uit de heerlijke Madeira-finish. Bestel nu voor een genot!
€ 258,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 369,99/Liter)
Coleburn Deluxe 1980/2022 - 41 jaar oud Oloroso Hogshead No. 41 Mission Gold (Murray McDavid)
Er zijn slechts 54 flessen van deze rijpe blend, deels gerijpt in de gesloten Coleburn distilleerderij. Zorg snel voor een fles!
€ 490,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 701,41/Liter)
St. Magdalene 1982/2023 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Na een ongelooflijk lange rijpingstijd kwam het enkele vat uit de gesloten distilleerderij in de edele fles. Bestel nu!
€ 3.550,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.072,84/Liter)
Glen Mhor 1973/2023 Single Cask No. 85026801 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Bijna een halve eeuw rijpte het eenmalige vat uit de gesloten Glen Mhor distilleerderij. Verwen uzelf met deze zeldzaamheid!
€ 6.865,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 9.808,56/Liter)
Tomatin 1989/2021 - 32 jaar oud Refill American Hogshead No. 4226 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Voor lange 32 jaar rijpte deze Tomatin in een eiken vat, voordat hij met veel fruit in cask strength werd gebotteld. Bestel nu.
€ 910,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.301,41/Liter)
Benriach 1966/2021 - 55 jaar oud The Pursuit of Perfection First Fill American Hogshead #607 The Dram Takers Collection (Gordon & MacPhail)
Ervaar de unieke 55-jarige Benriach met rijke honing-vanille tonen! Zorg dat u een van de slechts 52 flessen bemachtigt!
€ 4.059,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.799,99/Liter)
Glen Elgin 2006/2022 - 16 jaar oud Refill Hogshead (Master of Malt)
Geniet van 16 jaar gerijpte Glen Elgin met honing-ananas tonen! Zorg dat u een van de streng gelimiteerde flessen nu bemachtigt!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Tamnavulin 2008/2023 Single Hogshead #5544 Single Cask (Berry Bros. and Rudd)
Van deze heerlijk fruitige Tamnavulin is slechts één enkel Hogshead gebotteld. Zorg nu voor uw fles!
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
Miltonduff 1990/2022 Hogshead #3807 (Berry Bros. & Rudd)
Na meer dan 30 jaar rijping is de whisky prachtig harmonisch en in balans. Verwen uzelf met deze bijzondere fles.
€ 409,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 585,70/Liter)
Glen Grant 1954/2024 - 70 jaar oud Refill Sherry Hogshead #1830 The Dram Takers (Gordon & MacPhail)
Ervaar 70 jaar rijping met deze Glen Grant uit 1954, afkomstig uit een sherryvat. Verzeker uzelf van een van de slechts 66 flessen!
€ 9.611,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 13.731,41/Liter)
Dallas Dhu 1969 G&M Private Collection
Elegant met gekonfijte vruchten, een uniek donkere kleur en in een stijlvolle verpakking. Ontdek pure luxe!
€ 7.983,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 11.405,70/Liter)
Dalrymple Blended Malt 2011/2024 - 13 jaar oud Oloroso Hogshead (Thompson Bros.)
Een Blended Malt samengesteld uit minimaal 13 jaar oude whisky's van Thompson Bros. Voeg hem direct toe aan uw winkelwagentje!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Bunnahabhain 1991/2025 - 33 jaar oud Refill American Hogshead #5512 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Geniet van 33 jaar rijping met tonen van vanille en zeezout. Verzeker uzelf van deze zeldzame eenmalige botteling nu.
€ 1.038,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.484,27/Liter)
Glen Grant 1966/2025 - 59 jaar oud Year of the Fire Horse Refill Sherry Hogshead #3740 (Gordon & MacPhail)
Ervaar de 59 jaar gerijpte genot uit Glen Grant! Verzeker uzelf nu van deze beperkte kostbaarheid.
€ 8.899,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 12.714,27/Liter)
Bruichladdich 2004/2022 - 17 jaar oud Single Wine Hogshead No. R08/290-16 (Rest & Be Thankful)
Deze heerlijke Bruichladdich rijpte 17 jaar in een wijnvat en is nu klaar voor uw glas. Zorg nu voor een van de slechts 223 flessen!
€ 215,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 308,56/Liter)
Glen Grant 1967/2024 - 57 jaar oud Refill Sherry Hogshead #5571 The Dram Takers (Gordon & MacPhail)
Ervaar de zeldzame rijping van deze 57-jarige Glen Grant uit 1967. Verzeker uzelf van een van de wereldwijd slechts 64 flessen.
€ 3.987,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.697,13/Liter)
Linkwood 1966/2022 - 56 jaar oud First Fill Sherry Hogshead #789 The Dram Takers (Gordon & MacPhail)
Geniet van pure luxe met deze 56-jarige Linkwood uit het First Fill Sherryvat. Verzeker uzelf van dit zeldzame exemplaar.
€ 3.987,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.697,13/Liter)
Dallas Dhu 1980/2012 - 31 jaar oud Single Hogshead No. 2106 Cask Strength Collection (Signatory)
Een echte zeldzaamheid is deze 31 jaar gerijpte single malt uit de gesloten Dallas Dhu distilleerderij. Bestel snel!
€ 776,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.109,99/Liter)