Hogshead
Producten filteren
–
Glenturret 2011 - 14 jaar oud Ruadh Mhor Hogshead #284 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Ervaar intensieve turfrook met deze 14-jarige single cask op cask strength. Verzeker uzelf van een van de 282 flessen, nu.
€ 115,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 165,70/Liter)
Glenlivet 1976/2021 Refill Sherry Hogshead No. 21602601 Private Collection (Gordon & MacPhail)
45 jaar vormden deze uitstekende single malt, die in een elegante houten doos wordt geleverd. Bestel nu voor uw collectie.
€ 2.869,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.099,99/Liter)
Fettercairn 2015/2026 - 10 jaar oud Fresh Tawny Port Hogshead Exploration Series (Claxtons)
U geniet van intense bessenaroma's uit de rijping in het Tawny Portweinfass. Bestel dit Fettercairn-highlight nu.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Thy 2016 - 9 jaar oud Oloroso Finish Barrel #67 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek deze Deense single malt met zachte rook en fruitig-kruidig Oloroso finish. Slechts 222 flessen beschikbaar.
€ 189,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 271,41/Liter)
Miltonduff 2008/2024 - 15 jaar oud Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Natuurlijk gekleurde pracht en een stevige 53,9 % Vol. drinksterkte beloven u een intense ervaring. Bestel snel!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Smögen 10 jaar oud Oloroso Sherry Hogsheads
Geniet van torfrauch en Oloroso-kruidigheid in deze 10-jarige Zweedse malt. Voeg nu een fles toe aan uw winkelwagentje.
€ 83,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 167,98/Liter)
Ledaig 1996/2024 - 28 jaar oud Single Refill American Hogshead #88 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Luxueuze 28 jaar vatrijping en intense 53,4% Vol. beloven u een intense ervaring. Bestel nu!
€ 333,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 477,13/Liter)
Blair Athol 2011/2023 - 11 jaar oud Ivy by the embers Ex Islay Bourbon Hogshead No. 302112 Cask Noir (Brave New Spirits)
Fassstarker genot voor alle rookliefhebbers. Bestel nu en geniet van de schitterende, rijpe aroma's!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Auchroisk 2007/2020 - 13 jaar oud Artful Dodger Refill Bourbon Hogshead #800733 (Whisky Collective)
Intensieve aroma's met een hoog alcoholgehalte uit Refill Bourbon vaten! Ervaar krachtige smaakexplosies, ontdek het nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 107,98/Liter)
Glen Spey 2008/2023 - 14 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ongefilterd, rijp en met een fruitig-notig sherryfinish komt deze Glen Spey in uw glas. Zorg snel voor een fles!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Tomatin 2008 - 13 jaar oud Oloroso and PX Sherry Finish Benchmark (Murray McDavid)
Een prachtige symbiose van bourbon- en sherryvataroma's in perfecte drinksterkte. Beveilig nu een van de gelimiteerde flessen!
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Tomintoul 2001/2024 - 22 jaar oud Single Refill American Hogshead #6268 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Gordon & MacPhail brengt bijzonder lekkere eenmalige vatafvullingen naar u toe. Ontdek nu deze Tomintoul!
€ 236,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 338,56/Liter)
Balmenach 2011/2023 Single Hogshead No. 120 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek Balmenach van een nieuwe kant met deze heerlijk-intense, onafhankelijke botteling. Wees er snel bij!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Edradour 1999/2025 - 25 jaar oud 1st Fill Madeira Hogshead #901 - 200th Anniversary
Ervaar de unieke smaak van Edradour Madeira Finish! Beveilig uw beperkte 200th Anniversary Edition nu!
€ 511,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 731,41/Liter)
Dufftown 1975/2023 Hogshead No. 10430 Exceptional Casks (Berry Bros. & Rudd)
Meer dan vier decennia rijpte deze single malt in een enkel Hogshead. Grijp nu uw kans en verzeker uzelf van een van de slechts 192 flessen!
€ 1.212,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.732,84/Liter)
Ledaig 2009/2026 - 16 jaar oud Refill Hogshead #TB926-L Pop-People Collection by Minea (Hidden Spirits)
Geniet van intense torfrauch met deze 16-jarige Ledaig Single Cask uit de Pop-People serie. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid.
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
Fettercairn 1995/2025 - 30 jaar oud Symington's Choice Hogshead #2831 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de zeldzame cask strength van een 30-jarige Fettercairn! Verzeker uzelf nu van een van de beperkte flessen.
€ 328,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 469,99/Liter)
Auchroisk 2013/2023 - 10 jaar oud Single First Fill Marsala Cask Finish No. 367500 (James Eadie)
Dankzij de intense vatsterkte komen de heerlijke aroma's van het geselecteerde eenmalige vat onvervalst in uw glas. Ontdek het nu!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Edradour 1999/2025 - 25 jaar oud 1st Fill Bordeaux Hogshead #816 - 200th Anniversary
Deze eenmalige vatafvulling ter gelegenheid van de 200ste verjaardag van de distilleerderij rijpte 25 jaar in een Bordeaux rode wijnvat. Verwen uzelf met deze ervaring.
€ 511,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 731,41/Liter)
Glen Grant 31 jaar oud Batch 2 (That Boutique-y Whisky Company)
Ongelooflijke 31 jaar mocht deze populaire Speysider zijn prachtige aroma's ontwikkelen. Zorg nu voor een fles!
€ 449,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 899,98/Liter)
Glen Elgin 1988/2025 - 36 jaar oud Hogshead #4318 Symingtons's Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Na 36 jaar rijping in een enkel vat verrast de whisky met een zachte cask strength. Verwen uzelf met deze ervaring.
€ 994,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.421,41/Liter)
Glenlossie 1982/2022 Single Cask No. 3398 Private Collection (Gordon & MacPhail)
40 jaar mochten de aroma's van het geselecteerde eenmalige vat rijpen, voordat ze in de elegante fles kwamen. Verwen uzelf met deze luxe!
€ 1.930,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.758,56/Liter)
Imperial 1995/2025 - 30 jaar oud Hogshead #50274 Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar 30 jaar gerijpte Imperial Whisky met intense aroma's! Zorg dat u een van de beperkte flessen nu bemachtigt.
€ 750,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.072,84/Liter)
Benrinnes 1979/2023 Hogshead No. 62 Exceptional Casks (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek Benrinnes van een nieuwe kant dankzij deze onafhankelijke botteling. Leg direct een fles in uw winkelwagentje.
€ 2.031,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.902,84/Liter)