Hogshead
Producten filteren
–
Glen Elgin 2013/2023 Hogshead Small Batch (Berry Bros & Rudd)
Ontdek de smaakvolle aroma's van de Speyside met deze rijpe, onafhankelijke botteling. Bestel nu en geniet!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Macduff 2007/2023 Pomerol Hogshead Finish No. 11284 German Retailer's Choice (Berry Bros. & Rudd)
Ervaar de fruitige aroma's uit de nabehandeling in het edele Pomerol-rode wijnvat op aangename vatsterkte. Grijp snel uw kans.
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Glen Elgin 2011/2026 - 14 jaar oud Madeira Hogshead Finish (James Eadie)
U geniet van complexe fruittonen dankzij de Madeira-finish van deze op 472 flessen gelimiteerde editie. Bestel nu online.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Benrinnes 2010/2023 Small Batch No. 1 (Berry Bros. & Rudd)
De Small Batch serie is perfect om de geweldige stijl van Schotse distilleerderijen te ontdekken. Bestel nu de heerlijke Benrinnes!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Tormore 2000/2025 - 24 jaar oud Single Refill American Hogshead #1264 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ontdek Tormore vanuit een nieuw perspectief met de onafhankelijke eenmalige afvulling van Gordon & MacPhail. Bestel nu!
€ 247,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 354,27/Liter)
GlenAllachie 2013/2025 - 12 jaar oud European Virgin Oak Hogshead #4385
12 jaar gerijpt in een nieuw vat van Europese eik, onverdund met 61,7% vol. en gelimiteerd tot 344 flessen – nu uw kans grijpen.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Teaninich 13 jaar oud Captain Shug and the Second Sight 1st Fill Amontillado Sherry Hogshead Finish #2209704 The WhiskyHeroes (Brave New Spirits)
U geniet van nootachtige honingzoetheid uit het zeldzame 1st Fill Amontillado Sherry vat. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid nu!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Miltonduff 2007/2024 - 17 jaar oud Refill Oloroso Sherry Hogshead Finish No. 369685 (James Eadie)
Dankzij de intense 57 % Vol. cask strength komen de heerlijke gedroogde fruit- en kruidenaroma's bijzonder goed tot hun recht. Direct kopen!
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Dailuaine 2013/2025 - 12 jaar oud The Old Friends 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #327421/2013
Ervaar 12 jaar gerijpte sherry-genot met een beperkte oplage van 289 flessen. Zorg dat u nu uw exclusieve smaakervaring veiligstelt!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Dalmore 2003/2024 - 21 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #14743 Symingtons Choíce (Signatory)
Een heel bijzonder eenmalig vat leverde de whisky voor deze uitstekende botteling in cask strength. Verwen uzelf met wat luxe.
€ 511,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 731,41/Liter)
Tormore 2015/2025 - 10 jaar oud - The Old Friends - 1st Fill Amontillado Sherry Hogshead - Cask 333/2015
Ervaar de harmonie van sherry en specerijen in de Tormore 2015! Verzeker uzelf van een van de 325 exclusieve flessen nu.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Dalmore 2003/2024 - 21 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #14736 Symingtons Choice (Signatory)
Een heel bijzonder eenmalig vat leverde de whisky voor deze uitstekende botteling in cask strength. Verwen uzelf eens met wat luxe.
€ 511,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 731,41/Liter)
Ballechin 2005/2023 - 17 jaar oud Burgundy Cask No. 327-334
Rode vruchten en sterke torfrauch brengen u terug naar uw eerste barbecue. Bestel nu deze gelimiteerde rookbombe.
€ 196,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 281,41/Liter)
Glenlossie 2009/2023 Hogshead No. 3585 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
Geniet van de volle en zoete smaak van deze eenmalige vatafvulling. Leg meteen een fles in uw winkelwagentje.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
North British 1988/2024 - 35 jaar oud Ex Islay Cask Finish Mission Gold (Murray McDavid)
Ervaar North British vanuit een nieuw perspectief in de onafhankelijke botteling. Bestel nu de gouden standaard van Murray McDavid!
€ 201,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 288,56/Liter)
Glentauchers 2007 - 18 jaar oud Moscatel Finish Hogshead #800577 (Berry Bros & Rudd)
Florale kruiden ontmoeten steenfruit, amandelen en muskaatdruiven – een elegante Speysider met Moscatel-finish. Bestel nu!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Glenturret 2014/2026 - 11 jaar oud Ruadh Maor 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #69 (Best Dram)
U geniet van rokerige sherry-fruit uit een zeldzaam first-fill eenmalig vat in vatsterkte. Verzeker uzelf van dit unieke exemplaar nu.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Caol Ila 2010/2025 - 15 jaar oud Refill American Hogshead #313534 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ontdek deze gelimiteerde Cask Strength Whisky met intense appel- en rokerige tonen. Verzeker uzelf van een stukje perfectie!
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Glenrothes 2011 - 14 jaar oud Bourbon Hogshead #C26146 Warehouse No. 1 (Claxtons)
Ontdek de veelzijdige vanillenoten van deze 14 jaar oude cask strength. Een single cask botteling voor kenners en genieters.
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Dailuaine 2008/2025 - 16 jaar oud Oloroso Sherry Hogshead No. 40236 (The Single Malts of Scotland)
Geniet van Dailuaine 16 jaar Oloroso: Intens en uniek. Probeer het nu en ontdek!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Blended Scotch Whisky 20 jaar oud Single Bourbon Hogshead Enigma of the Elite Whiskyheroes (Brave New Spirits)
Heerlijke bourbonnoot en luxueuze complexiteit brengen u elitaire genot in het glas. Ontdek het nu!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Mannochmore 1996/2023 - 26 jaar oud Refill Sherry Hogshead No. 1752 Germany exclusive Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Een kwart eeuw konden de aroma's zich in het Hogshead ontwikkelen. Zorg snel voor een van de slechts 227 flessen!
€ 297,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 425,70/Liter)
Ardlair 10 jaar oud The Untamed Grace 1st Fill PX Sherry Hogshead Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Fruitige single malt met honing, kerstcake en florale elegantie – krachtig en zoet tegelijk. Bestel nu!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Highland Park 18 jaar oud Young Siward The Thanes Series The Macbeth Collection (Livingstone)
Met volwassen aroma's maakt de jonge Siward zijn grote entree met een heerlijke drinksterkte. Ontdek het nu!
€ 257,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 368,56/Liter)