Hogshead
Producten filteren
–
Springbank 2013/2023 - 10 jaar oud Palo Cortado Finish
De 4-jarige naverfijning in zeldzame Palo Cortado sherryvaten gaf de whisky zijn onnavolgbare karakter. Koop nu!
€ 328,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 469,99/Liter)
Benrinnes 2010/2024 - 13 jaar oud Hogshead #307104 (The Single Malts of Scotland)
Ontdek de volmondige, romige fruitkarakter van deze exclusieve single cask op vatsterkte. Nu verkrijgbaar.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Laphroaig 33 jaar oud Strong Characters
33 jaar hebben de veelschichtige aroma's van Laphroaig zich verbonden tot volle complexiteit. Zorg dat je hem snel in huis haalt!
€ 1.090,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.558,56/Liter)
Macallan 1997/2026 - 29 jaar oud Speymalt Refill American Hogshead #4355 (Gordon & MacPhail)
Ontdek de smaken van heidehoning en ananas in deze zeldzame, 29 jaar oude Macallan Speymalt. Een bijzonder verzamelobject.
€ 816,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.167,13/Liter)
Hogshead Blended Malt
Rookachtige blended malt van Signatory: Een betaalbare whisky, waarbij meer waarde wordt gehecht aan de kwaliteit van de gebruikte malts dan aan een uitgebreide marketing.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Glen Grant 1966/2016 - 50 jaar oud Single Sherry Hogshead No. 884 Cask Strength Collection (Signatory)
Na maar liefst 50 jaar in een enkel sherryvat zijn de aroma's van de whisky prachtig intens, fruitig en complex. Bestel snel!
€ 6.093,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 8.705,70/Liter)
Chichibu 2016 - 2nd Fill Sherry Hogshead No. 6959 Collection New Vibrations
Streng beperkte uitgave uit een tweede vulling sherry-eenmalig vat. Verwen uzelf met Japanse genot in enorme vatsterkte!
€ 917,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.311,41/Liter)
Edradour 2016/2026 - 10 jaar oud - 1st Fill Sauternes Hogsheads
U ervaart intense honingzoetheid dankzij de First Fill Sauternes-rijping. Bestel dit exclusieve Small Batch hier!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Cameronbridge 2010/2026 - 15 jaar oud 2nd Fill Sherry Hogshead #354883/2010 Cask Masters (Brave New Spirits)
Ontdek fruitige en vanille-achtige aroma’s, ontstaan door 15 jaar rijping in een sherryvat. Verzeker uzelf van deze bijzondere single cask!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Mortlach 12 jaar oud Pedro Ximénez Sherry Hogshead (Wormtub)
Ontdek de krachtige karakteristiek van deze 12-jarige Mortlach PX-enkelvat op vatsterkte. Verzeker uzelf nu van dit unieke stuk!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Caol Ila 2010 - 15 jaar oud Oloroso Finish Hogshead #318381 (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek in deze jubileumabfülling de betoverende combinatie van turfrook en Oloroso-zoetheid. Voor bijzondere momenten!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Linkwood 2011/2025 - 14 jaar oud Re-charred Hogsheads The Distilleries of Great Britain & Ireland 1922 - 1929 (James Eadie)
Ervaar pure whisky-authenticiteit in beperkte oplage! Zorg dat u een van de 594 flessen van deze prijswinnende druppel bemachtigt.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Strathdearn Sherry Hogshead Finish Batch #Shry-01 Cask Craft Collection (Murray McDavid)
Spannende Highland whisky met een fruitig-notige afdronk in zorgvuldig geselecteerde Oloroso sherryvaten. Bestel nu en ontdek.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Inchgower 2011/2025 - 14 jaar oud 1st Fill Marsala Hogshead #104 Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar de hoogstaande smaak van 1st Fill Marsala-rijping! Zorg dat u deze unieke Inchgower bemachtigt voordat hij uitverkocht is.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Cameronbridge 2007/2026 - 18 jaar oud 1st Fill Pedro Ximenez Sherry Hogshead #464996 (Best Dram)
Ontdek de intense PX-zoetheid van deze 18-jarige First Fill Sherryvat – een bijzonder smaakavontuur op vatsterkte!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
GlenAllachie 12 jaar oud Sauternes Wine Cask Finish The Wood Collection
Geniet van onweerstaanbaar fruitige en zoete aroma's uit de rijping op Franse likeurwijnvaten. Geniet er direct van!
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Edradour 2013/2026 - 12 jaar oud 1st Fill Burgundy Wine Hogheads
U geniet van delicate rode vruchten dankzij 12 jaar in First-Fill Bourgogne vaten. Zorg dat u deze Edradour nu bemachtigt.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Royal Brackla 2016/2026 - 10 jaar oud Cawdor Springs 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #282 (Best Dram)
Een 1st Fill Oloroso sherryvat geeft de whisky zijn donkere vruchten en warme kruidigheid. Nu verkrijgbaar in onverdunde 54,2% vol.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Knockdhu 2014/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Amontillado Sherry Hogshead #351 (Best Dram)
Ontdek de veelzijdige aroma’s van deze zeldzame rijping op Amontillado-sherryvat, op cask strength. Een bijzonder smaakavontuur!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Teerenpeli 2014 - 11 jaar oud Pedro Ximenez Hogshead #11082014A The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Proef Fins whisky met een ongelooflijk diepe kleur en een chocoladeachtige smaak, gerijpt in een PX-sherryvat gedurende 11 jaar.
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
Ardnamurchan 2017/2024 - 6 jaar oud Hogshead #244 The Single Malts of Scotland (Elixir Distillers)
Ervaar onverdünnd genot met 63,7% Vol. uit de Ardnamurchan Distillery! Beveilig nu een onvervalst smaakavontuur.
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Blair Athol 11 jaar oud Serpent's Ember Rum Cask Batch #003 (Brave New Spirits LTD)
Unieke smaak door Islay & Rum vaten! Ontdek de 11-jarige Highland magie van Blair Athol! Beveilig nu!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Aultmore 2006/2024 Tequila Hogshead Finish No. 03033 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
Klassieke Aultmore met exotische tonen uit de rijping in een tequilafles. Zorg dat u een van de weinige flessen bemachtigt.
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Dalmunach 2016/2025 - 9 jaar oud PX Sherry Hogshead Finish #364523, 364524 & 364525 Small Batch (James Eadie)
Ontdek de fruitige Dalmunach met 51 maanden PX Sherry Finish! Zorg dat u nu een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)