Hogshead
Producten filteren
–
Teaninich 2014/2022 - 8 jaar oud Koval Rye Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De naverfijning in kleine Rye Whisky vaten zorgde voor een spannende aroma diversiteit. Ontdek nu deze genot!
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Royal Brackla 9 jaar oud Highland Huntress A Silent Pursuit 1st Fill Oloroso Sherry Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Klassiek zoet-nootachtig Royal Brackla uit het Oloroso sherryvat in heldhaftig design. Beveilig nu de krachtige combinatie!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Fettercairn 1995/2026 - 30 jaar oud Hogshead #2829 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
U ontdekt 30 jaar rijping en vatsterkte van de exclusieve Symingtons Choice. Verzeker uzelf nu van dit zeldzame unicum.
€ 328,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 469,99/Liter)
Caol Ila 2014/2025 - 11 jaar oud Refill Amontillado Hogshead #386648 (James Eadie)
Ervaar de exclusiviteit van de Cask Strength Caol Ila met een nootachtig-rokerig karakter! Zorg dat u uw fles nu veiligstelt.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Knockdhu 10 jaar oud Pedro Ximénez Sherry Hogshead (Wormtub)
Geniet van dichte PX-sherrytonen uit zeldzame wormtubs in pure vatsterkte. Verzeker uzelf van dit unieke single cask!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Edradour 1999/2025 - 25 jaar oud 1st Fill Bordeaux Hogshead #811 - 200th Anniversary
Geniet van de zeldzame Edradour 25 jaar, gerijpt in een Bordeauxvat, voor een ongeëvenaarde aroma! Zorg dat u uw fles nu veiligstelt.
€ 511,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 731,41/Liter)
Glen Elgin 11 jaar oud Pedro Ximénez Sherry Hogshead (Wormtub)
Geniet van een intense sherryzoetheid uit dit zeldzame PX-enkelvat op vatsterkte. Verzeker u nu van uw unieke exemplaar!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Fettercairn 1995/2026 - 30 jaar oud Hogshead #2834 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Na 30 jaar door de eigenaar van Signatory met de hand geselecteerd single cask met 147 flessen en onverdunde 58,9% vol. – niet missen.
€ 328,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 469,99/Liter)
Ben Nevis 2014/2025 - 11 jaar oud Refill Malaga Hogshead Cask #376945 (James Eadie)
Ervaar de volle, maltige fruitigheid uit het Malagafust bij 58,1%! Bestel nu de intense Ben Nevis van James Eadie.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Smoke on the Spey 2013/2024 - 10 jaar oud Oloroso Sherry Hogshead Exploration Series (Claxtons)
U geniet van rokerige shortbread en edele Oloroso-zoetheid in deze Speyside-malt. Zorg dat u nu uw fles bemachtigt!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Caol Ila 8 jaar oud Palo Cortado Sherry Hogsheads Finish (James Eadie)
Geniet van de rokerig-zoute diepte van Caol Ila, verfijnd door Palo Cortado Sherry Hogsheads. Ervaar Islay in zijn puurste vorm! Koop nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Benrinnes 2015/2026 - 10 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #311506/2015 (The Old Friends)
U geniet van intense sherrynoten uit deze 10-jarige First Fill Oloroso eenmalige vat in vatsterkte. Beveilig nu uw fles.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Edradour 2003/2025 - 22 jaar oud - 200th Anniversary - Amarone Dal Forno Romano Casks - #1001-1005
Ervaar Edradours handgemaakte whisky, gerijpt in Amarone-vaten! Zorg dat u uw exclusieve jubileumhoogtepunt bemachtigt.
€ 318,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 455,70/Liter)
Ledaig 2001/2023 - 21 jaar oud American Oak Hogshead No. 800117 Germany exclusive Mission Gold (Murray McDavid)
Een wonderbaarlijke ervaring van krachtige rook en heerlijke complexiteit na 21 jaar rijping. Zorg snel voor een fles!
€ 272,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 389,99/Liter)
Aberlour 2014/2025 - 10 jaar oud First Fill Oloroso Hogshead Finish No. 378484 (James Eadie)
Ontdek Aberlour van een nieuwe kant in de onafhankelijke botteling van James Eadie. Zorg snel voor een fles!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Glenlossie 2013/2023 Small Batch No. 1 (Berry Bros. & Rudd)
Grijp uw kans op een zeldzame single malt uit de Glenlossie distilleerderij. Ontdek nu de Small Batch botteling.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Blair Athol 2011/2023 - 11 jaar oud Ivy in Tennessee Bourbon Hogshead No. 302118 Cask Noir (Brave New Spirits)
Ontdek Blair Athol van een nieuwe kant met deze onafhankelijk gebottelde lekkernij uit het bourbonvat. Bestel nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Teaninich 2010/2023 - 13 jaar oud Refill Marsala Hogshead Finish No. 358025 (James Eadie)
Ervaar Teaninich van een nieuwe kant in onafhankelijke botteling met een heerlijk finish en geweldige cask strength. Koop nu!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Blair Athol 2007/2026 - 18 jaar oud Refill Oloroso Sherry Hogshead #361160 (James Eadie)
Ervaar complexe sherrynoten door 18 jaar rijping met 5 jaar afwerking. Bestel dit unieke stuk in cask strength nu!
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
North British 1995/2025 - 29 jaar oud Two Refill Hogsheads (James Eadie)
Exclusief: Slechts 361 flessen! 29 jaar gerijpt, Cask Strength. Alleen voor verzamelaars en kenners. Beveilig nu uw fles!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Glen Grant 1998/2024 - 26 jaar oud Single Refill American Hogshead #59912 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Meer dan een kwart eeuw heeft de prachtige Glen Grant zijn schitterende aroma's kunnen ontwikkelen. Verwen uzelf met deze luxe!
€ 287,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 411,41/Liter)
Benriach 2015/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Amontillado Hogshead Finish #101 Cask Strength Collection (Signatory)
U geniet van intense nootaroma's door de 1st Fill Amontillado Finish in cask strength. Bestel nu een van de 341 flessen.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Inchgower 2007/2026 - 18 jaar oud Refill Hogshead #801639 (James Eadie)
U geniet van maritieme elegantie met deze 18-jarige Single Cask in cask strength. Zorg nu voor uw zeldzame exemplaar.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Aultmore 2010/2025 - 14 jaar oud Re-charred Hogshead #306108 (James Eadie)
Ervaar exclusiviteit met Aultmore 14. Beperkte zeldzaamheid, unchillfiltered. Zorg dat u uw fles nu veiligstelt!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)