Hogshead
Producten filteren
–
Nieuw
Glenlossie 1992/2026 - 33 jaar oud Hogshead #3458 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek 33 jaar Glenlossie-perfectie in deze zeldzame Symingtons Choice uitgave. Bestel nu uw exclusieve fles!
€ 347,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 497,13/Liter)
Millstone 2020/2026 Heavily Peated No. 7 First Fill Sauternes Wine Hogsheads #200169 & 200170 Dutch Tulip Collection
Eerstgevulde wijnvaten uit Frankrijk, 6 jaar rijping, gebotteld op vatsterkte – verzeker uzelf van een van slechts 587 flessen.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Glen Grant 1996/2025 - 28 jaar oud Refill American Hogshead #110768 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ervaar 28 jaar gerijpte genot met aroma's van grapefruit en peren! Zorg dat u uw fles bemachtigt van slechts 182 wereldwijd!
€ 353,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 505,70/Liter)
Millstone 2019/2026 Unpeated No. 5 First Fill Banyuls Wine Hogsheads #190097 + 190099 Dutch Windmills Collection
Ontdek intense fruitige tonen dankzij de zeldzame rijping in First Fill Banyuls-vaten. Bestel nu deze gelimiteerde afvulling.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Caol Ila 2014/2025 - 11 jaar oud 1st Fill PX Sherry Hogshead Cask #2015633 Mystical Malt Creatures (Murray McDavid)
Ervaar intense torfrauch en zoete sherrynoten in de Caol Ila 2014 van Murray McDavid! Zorg dat u een van de 290 flessen bemachtigt.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Benrinnes 2009/2025 - 15 jaar oud PX Hogshead #45231 The Single Malts of Scotland (Elixir Distillers)
Ontdek de Benrinnes 15 jaar: Intense fruitaroma's dankzij zeldzame PX Hogshead. Beperkte oplage – Probeer het nu!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Speyside 11 (TAM) 2013/2024 - 11 jaar oud First Fill Bolgheri Hogsheads Small Batch Edition #13 (Signatory)
De exclusieve Bolgheri rode wijnvaten geven deze naamloze Speyside Single Malt een unieke smaak. Bestel nu.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Benrinnes 13 jaar oud Single First Fill Oloroso Hogshead Evening Blaze Whiskyheroes (Brave New Spirits)
De volledige rijping in het Oloroso Hogshead en het innovatieve ontwerp nemen u mee op een heerlijk aroma-avontuur. Zorg dat u het snel in huis haalt!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Caol Ila 2006/2025 - 18 jaar oud Refill Hogshead No. 307354 The Single Malts of Scotland
Ervaar maritieme elegantie: Caol Ila 18 jaar brengt rook, vanille en specerij. Ontdek nu de smaak van Schotland!
€ 180,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 258,56/Liter)
Jura 2012/2025 - 13 jaar oud First Fill Oloroso Hogshead #386652 (James Eadie)
Ervaar de intensiteit van Jura 2012/2025, 13 jaar Oloroso gerijpt. Ontdek nu de bijzondere smaakervaring!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Glendullan 2009/2025 - 15 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead Finish #10 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek het intense sherry-karakter van Glendullan Single Malt, 15 jaar oud en in beperkte oplage! Geniet van een uitzonderlijke smaakervaring!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Clynelish 1996/2021 - 25 jaar oud Bourbon Hogshead #5 Artful Dodger
Een kwart eeuw gerijpte Highland Single Malt in een Bourbonvat, met onverdünkte vatsterkte. Verwen uzelf met deze genot.
€ 170,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 341,98/Liter)
Cardhu 2016/2026 - 10 jaar oud Refill Hogshead #1132 Cask Strength Collection (Signatory)
10 jaar rijping en 58,4% vol. onverdunde vattingsterkte uit één vat met slechts 318 flessen – dit mag u niet missen.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
– 16,00%
Macduff 2011/2025 - 13 jaar oud First Fill Oloroso Sherry Hogshead Cask #900349/2011 Cask Masters (Brave New Spirits)
13 jaar gerijpt in First Fill Oloroso Hogshead – bestel nu deze vatsterke Highland Single Malt uit de Awakening Series.
€ 94,99
€ 79,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 113,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 76,99
– 16,00%
Linkwood 2012/2023 - 10 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish No. 313778 Germany exclusive Benchmark (Murray McDavid)
Fruitige sherryaroma's brengt dit onafhankelijk gebottelde enkel vat in uw glas. Zorg dat u deze beperkte ervaring niet mist!
€ 89,99
€ 75,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 83,99
– 20,00%
Aberfeldy 2013/2025 - 12 jaar oud First Fill Bourbon Hogsheads #644 The Distilleries of Great Britain & Ireland (James Eadie)
Ontdek exclusieve genot! Slechts 644 flessen. Echte Aberfeldy. Beveilig uw 12-jarige Highland Single Malt nu!
€ 84,99
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 71,99
Redbreast PX Edition Iberian Series
Unieke Ierse whiskey van gemoute en ongemoute gerst met een zoete nabehandeling in PX sherryvaten. Kopen en genieten.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Arran Sherry Cask (The Bodega)
Niet alleen sherryliefhebbers zullen hier enthousiast over zijn. Ontdek de nieuwe smaakwerelden van Arran en bestel direct.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Hercynian The Alrik Edition 1912 Lughnasadh 1st Fill PX Sherry & Banjuls Hogsheads
Ontdek de rook van beuken- en elzenhout, gecombineerd met de edele zoetheid van PX-sherry. Verzeker uzelf nu van dit exclusieve Harzer uniek stuk.
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
– 35,00%
Glenlossie 2011/2024 - 13 jaar oud Single Hogshead No. 1290 Glens & Valleys (Berry Bros. & Rudd)
Ervaar de volle smaak van deze intense eenmalige vatafvulling in cask strength. Laat het niet aan u voorbijgaan!
€ 104,99
€ 68,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,49/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 90,99
Teaninich 2016/2026 - 10 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Hogsheads Finish The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Geniet van de intense sherryzoetheid door exclusieve first-fill PX-rijping. Ontdek deze pure Highland Malt nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
1770 Glasgow Peated Cask Strength PX Casks Finish Batch 03
De afwerking in PX sherryvaten geeft deze rokerige whisky uit Glasgow zijn fruitige en zoete karakter. Proef hem op vatsterkte.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Glenburgie 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead Finish #105 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar intensieve rijping van 30 jaar met een 1e vul Oloroso Sherry finish. Verzeker uzelf nu van deze zeldzame Symington’s Choice.
€ 308,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 441,41/Liter)
– 35,00%
Glen Spey 2009 - 14 jaar oud Hogshead #804619 Glens & Valleys (Berry Bros. & Rudd)
De vintage botteling van 2009 verrast met heldere aroma's en intense smaak. Zorg dat u een van de weinige flessen bemachtigt.
€ 94,99
€ 61,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,20/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 88,99