Hogshead
Producten filteren
–
Nieuw
whic Ars Goetia #7 - Balam
Deze hellekoning heeft een zwak voor gebak, vanille en pruimen. Laat u verleiden door deze Holyrood Single Malt.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Nieuw
Edradour 18 jaar oud 1st Fill DFR Amarone Hogshead Small Batch
Ontdek fluweelzachte fruitnoten na 18 jaar rijping in een 1st Fill Amarone wijnvat. Verzeker uzelf van deze gelimiteerde editie.
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
North British 2008 - 18 jaar oud 1st Fill Sherry Hogsheads & Refill Borbon Barrels The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Na 18 jaar verrast deze jaargangwhisky van 2008 met toegankelijke 46% vol. en een scherpe prijs. Grijp je kans!
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Nieuw
Mortlach 2013/2026 - 12 jaar oud 1st Fill Rivesaltes Wine Hogsheads #104, 105, 107, 109, 110 The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Ontdek de rijke vruchtnoten uit first-fill Rivesaltes-vaten. Verzeker uzelf van deze karaktervolle Mortlach van Signatory.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Nieuw
Caol Ila 2014/2026 - 11 jaar oud Sauternes Hogshead (Signatory)
Ontdek de Islay-rook en Sauternes-zoetheid van deze exclusieve jubileumabfilling. Bestel uw exemplaar direct.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Craigellachie 2009/2026 - 17 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #900262 (Signatory)
Ontdek de volle sherryaroma’s na 17 jaar rijping in een 1st Fill Oloroso-vat van Signatory. Grijp deze zeldzaamheid nu!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Nieuw
Royal Brackla 2014 - 12 jaar oud Bourbon Hogshead #301482 Highland Laird (Bartels)
Ontdek de fijne vanillenoten van deze Royal Brackla single cask botteling op vatsterkte. Verzeker uzelf van één van de 125 flessen!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Nieuw
Craigellachie 2009/2026 - 17 jaar oud 1st Fill Madeira Hogshead Finish #202 Cask Strength Collection (Signatory)
Geniet van de onverdunde vatsterkte van 55,7% vol. en de fruitige smaak uit de Madeira-narijping. Bestel nu.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Nieuw
Glenlivet 2006/2026 - 20 jaar oud Sherry Hogshead (Signatory)
Ontdek de intense sherryaroma’s van deze exclusieve 20-jarige single cask Glenlivet. Zorg dat u uw fles veiligstelt!
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Nieuw
Caol Ila 2009/2026 - 16 jaar oud Bourbon Hogshead #321170 Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar intensieve turfrook en vanille na 16 jaar rijping op vatsterkte. Zorg dat u uw exemplaar veiligstelt!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Ardmore 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Hogshead Finish #2 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek zoete PX-sherrytonen na 16 jaar rijping en natuurlijke afvulling. Bestel en geniet in vatssterkte.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Nieuw
Ballechin 2013/2026 - 13 jaar oud Grand Marnier Hogshead Finish (Signatory)
Ontdek rokerige complexiteit uit een zeldzaam Grand Marnier-vat. Proef deze bijzondere jubileumeditie nu!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Auchentoshan 2013/2026 - 13 jaar oud 1st Fill Amontillado Hogsheads Finish The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Ontdek de nootachtige aroma’s dankzij de Amontillado-finish van deze 13-jarige Signatory-moutwhisky. Zorg dat u uw exemplaar veiligstelt.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Ballechin 2010/2025 - 14 jaar oud Rum Hogshead Finish #710 Mad Malts (whic)
Ervaar de intense turfrook van de Ballechin Rum Cask Finish! Zorg dat u uw beperkte fles nu veiligstelt!
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Glen Elgin 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Amarone Hogshead Finish #11 Cask Strength Collection (Signatory)
Verfijnde narijping in een Amarone rodewijnvat en onvervalste afvulling met 53,5% vol. in natuurlijke kleur. Niet missen.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Linkwood 2011/2026 - 14 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogsheads 100 PROOF Edition #72 (Signatory)
Ervaar de diepte van de 1st Fill Oloroso Sherry! Probeer de Linkwood 2011/2026 - pure genot wacht op u!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Caol Ila 2016/2026 - 10 jaar oud PX Sherry Hogshead Claxton's Exclusives (Claxtons)
Proef de rokerige smaak van Islay gecombineerd met zoete PX-sherry in krachtige vatensterkte. Ontdek deze zeldzame afvulling van Claxton's nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Nieuw
Benromach 2014/2026 - 12 jaar oud First Fill Sherry Hogshead #434
Ontdek de intense First Fill Sherry-notities van deze op 300 flessen gelimiteerde Single Cask botteling met onverdunde 59,3% vol.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Nieuw
Inchgower 2011/2025 - 13 jaar oud 1st Fill Marsala Hogshead #101 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek intense fruitaroma’s uit het zeldzame 1st Fill Marsala-vat. Proef deze bijzondere Signatory single cask nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Nieuw
Glenkinchie 2009 - 17 jaar oud First Fill Oloroso Hogshead #300011 Highland Laird (Bartels)
Ontdek de rijpe sherrytonen van deze 17-jarige Glenkinchie uit een first fill Oloroso-vat. Een bijzondere rariteit.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Glenburgie 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Amontillado Hogshead Finish #212 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de edele fruittonen van deze 30 jaar oude Glenburgie uit een 1e vulling Amontillado-vat. Een bijzonder smaakervaring voor kenners.
€ 307,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 439,99/Liter)
Nieuw
M & H 2021/2026 - 4 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Sherry Hogshead #3550 (Best Dram)
Ervaar zoete Single Malt uit Israël met onverdunde 57,7% vol. na rijping in een PX Sherryvat. Bestel nu.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Knockando 2010/2026 - 15 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead Finish #8 Cask Strength Collection (Signatory)
Met hartverwarmende fruitige aroma's uit de naveroudering in het eerstgevulde Oloroso sherryvat. Direct in de winkelwagentje leggen.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Port Dundas 1995/2026 - 30 jaar oud Bourbon Hogshead Cask #64947 Cask Strength Collection (Signatory)
De intense eenmalige vatafvulling fascineert met zijn hoge leeftijd en natuurlijke karakter. Dat mag je jezelf wel eens gunnen.
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)