Rokerige & zoete whisky
In deze selectie verenigen zich krachtige rokerige aroma's met zoete smaaknoten zoals honing, karamel of vanille. De rokerige aroma's doen denken aan kampvuren of gerookt hout, terwijl de zoetheid zorgt voor een aangename balans en een ronde smaak. Deze tegenstrijdige, maar harmonieuze verbinding zorgt voor een uitzonderlijk genot voor whisky-liefhebbers, die zowel rook als zoetheid weten te waarderen.
Producten filteren
–
Ledaig 10 jaar oud
Een rokerige whisky van het eiland Mull. Grijp deze geweldige Islay-alternatief en ontdek de wereld van Ledaig!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
West Cork Glengarriff Series Peat Charred Cask (Irland)
Een met turf uitgebrand vat zorgt voor een interessante rokerigheid in de whisky. Turf liefhebbers moeten deze whisky proberen. Buitengewoon!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Bowmore 18 jaar oud
Ervaar elegante eiland-whisky met zachte rook, specerijen en aangename zoetheid na 18 jaar in Bourbon- en sherryvaten.
€ 153,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 219,99/Liter)
Ardmore 1998+1999/2024 - 25 jaar oud (Thompson Bros.)
Geheime tip: 25 jaar oude Single Malt uit twee Hogsheads met BBQ-rook en volmondige 48,9% vol.! Snel toeslaan!
€ 241,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 345,70/Liter)
Johnnie Walker Blue Label Angel Chen Limited Edition
De beperkte editie van deze high-end blended Scotch is ontworpen door Angel Chen en staat in het teken van het konijn. Grijp nu je kans.
€ 266,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 381,41/Liter)
Johnnie Walker Double Black Blended Scotch Whisky
Geniet van het unieke, rokerige karakter – Johnnie Walker Double Black. Haal nu je genietmoment!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Tomatin Cu Bocan Signature (Bourbon, Sherry + Virgin Oak Casks)
De rokerige Cù Bòcan Signature rijpte in drie verschillende vattypen en heeft daardoor een complex aroma-profiel. Probeer het nu!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Johnnie Walker Blue Label Cities of the Future London 2220
De gelimiteerde fles maakt deel uit van de miniserie met utopische beelden van steden van de toekomst. Beveilig nu de editie London 2220.
€ 263,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 377,13/Liter)
Laphroaig 18 jaar oud 2024 Release
De volwassen Laphroaig valt op door prachtige complexiteit, krachtige rook en zachte zoetheid. Verwen uzelf met deze klassieker!
€ 195,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 279,99/Liter)
Glenfiddich 40 jaar oud Time Re:Imagined
Ongelooflijke 40 jaar hebben de aroma's van deze luxueuze speciale uitgave zich ontwikkeld. Zorg dat u deze blikvanger nu bemachtigt!
€ 5.220,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 7.458,56/Liter)
Yamazaki Islay Peated
Een prachtige aroma-compositie van krachtige rook en aangename zoete tonen. Verwen uzelf met deze ervaring!
€ 662,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 947,13/Liter)
Glenfarclas 25 jaar oud
Hier verkrijgt u een kwart eeuw sherryvatrijping om cadeau te geven of zelf van te genieten! Glenfarclas op zijn best!
€ 236,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 338,56/Liter)
Stauning RØG - sample (Tasting Circle)
De afwerking in Madeira-vaten geeft deze combinatie van Single Malt en Roggewhisky zijn zachte smaak. Absoluut proberen!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Balvenie 14 jaar oud The Week of Peat
Een sterk rokerige whisky uit de Speyside-regio. Bestel direct en geniet van de rookaroma's.
€ 96,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 138,56/Liter)
Amrut Peated Cask Strength
Ontdek een krachtige Single Malt die tegelijkertijd exotisch en vertrouwd aanvoelt. Probeer het nu!
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
– 16,00%
Stauning 2020/2025 - 5 jaar oud The Awakening Series American Oak Single Cask #2544 (Kirsch Import)
Ontdek de intense smaak van Stauning 2025 - uniek gerijpt in een nieuw eiken vat. Zorg dat u uw fles nu veiligstelt!
€ 81,99
€ 68,87
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,39/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 81,99
Black Bottle 10 jaar oud Blended Scotch (Limited Edition)
Elegant en fruitig met een lichte rokerigheid. Een succesvolle heruitgave van een blend uit 1879. Duik nu zelf in vervlogen tijden.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Old Ballantruan 10 jaar oud
Sterk geturfde single malt met 50% Vol. - voor liefhebbers van krachtige turfrook-aroma's op zoek naar alternatieven uit Islay.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Finlaggan Port Finished
Een speelse mix van rook en fruit. Probeer hem uit.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Bowmore 9 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Krachtige torfrauch met frisse citrusnoten en milde drinksterkte. Duik in de wereld van Bowmore!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
– 15,00%
Chief`s Son 5 jaar oud Batch 1 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Een spannende Single Malt uit Australië, onafhankelijk gebotteld in een unieke fles. Bestel nu!
€ 144,99
€ 123,24
Inhoud: 0.5 Liter (€ 246,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 144,99
Highland Park Heather Cask Strength - sample (Tasting Circle)
Ervaar intense heidekraatrook en sherryzoetheid in vatsterkte. Zorg dat u uw exemplaar bemachtigt!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Glen Elgin Hogshead Cask Peated Islay Finish Cask Craft (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Dankzij de optimale drinksterkte komen de ongefilterde citrus- en rokerige aroma's bijzonder goed tot hun recht. Bestel snel!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
1770 Glasgow Peated Pedro Ximénez Sherry Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Aromatisch en rokerig, daarvoor staat de single malt uit Glasgow. Bestel nu een van de stijlvolle flessen!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)