Rokerige & zoete whisky
In deze selectie verenigen zich krachtige rokerige aroma's met zoete smaaknoten zoals honing, karamel of vanille. De rokerige aroma's doen denken aan kampvuren of gerookt hout, terwijl de zoetheid zorgt voor een aangename balans en een ronde smaak. Deze tegenstrijdige, maar harmonieuze verbinding zorgt voor een uitzonderlijk genot voor whisky-liefhebbers, die zowel rook als zoetheid weten te waarderen.
Producten filteren
–
Nieuw
Caol Ila 2014/2026 - 11 jaar oud Sauternes Hogshead (Signatory)
Ontdek de Islay-rook en Sauternes-zoetheid van deze exclusieve jubileumabfilling. Bestel uw exemplaar direct.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Nieuw
Ardnamurchan 2019/2026 - 7 jaar oud Highland Laird First Fill Bourbon Barrel #1200 (Bartels Whisky)
Ontdek de karaktervolle smaak van deze exclusieve Ardnamurchan First Fill Bourbon single cask. Bestel nu direct!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Nieuw
Caol Ila 2009/2026 - 16 jaar oud Bourbon Hogshead #321170 Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar intensieve turfrook en vanille na 16 jaar rijping op vatsterkte. Zorg dat u uw exemplaar veiligstelt!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Ardmore 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Hogshead Finish #2 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek zoete PX-sherrytonen na 16 jaar rijping en natuurlijke afvulling. Bestel en geniet in vatssterkte.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Ballechin 2010/2025 - 14 jaar oud Rum Hogshead Finish #710 Mad Malts (whic)
Ervaar de intense turfrook van de Ballechin Rum Cask Finish! Zorg dat u uw beperkte fles nu veiligstelt!
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Caol Ila 2016/2026 - 10 jaar oud PX Sherry Hogshead Claxton's Exclusives (Claxtons)
Proef de rokerige smaak van Islay gecombineerd met zoete PX-sherry in krachtige vatensterkte. Ontdek deze zeldzame afvulling van Claxton's nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Ardmore Legacy
Profiteer van de erfenis van de Ardmore distilleerderij met dit zachte en ronde whiskygenot. Grijp snel je kans.
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Ondjaba Rum Cask Finish
Ontdek exotische olifantenmest-rook en rumzoetheid in deze Namibische whisky. Grijp nu deze unieke fles!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Ballechin 10 jaar oud
Een geweldige en uitgebalanceerde Highland Malt en een geheimtip voor liefhebbers van torfige whisky's. Proef het zelf!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Benromach 2014/2025 First Fill Bourbon Barrel #211 Exclusively bottled for whic
Verzeker uzelf van deze exclusieve en onvervalste single cask botteling met een fruitig-zoet karakter en een subtiele rokerige toets.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Nieuw
Ardbeg An Oa (nieuw)
Een mildere Ardbeg uit vers geblakerde eiken vaten, PX-sherryvaten en first fill bourbonvaten. Nu proeven!
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Stauning RØG
De afwerking in Madeira-vaten geeft de combinatie van Single Malt en Rye Whisky zijn zachte smaak. Zeker proberen!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Aerstone 10 jaar oud Land Cask
Een romige, milde single malt met krachtige turfrook en vanillezoete aroma's. Bestel nu en geniet.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
For Peat´s Sake Peated Blended Scotch Whisky
Ontdek volle smaken, geweldige aroma's en vooral krachtige rook in deze geweldige blend. Bestel nu!
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Smokehead Rum Cask Rebel Limited Edition
Zorg dat u een fles van deze rokerige rum-rebel bemachtigt - het is de moeite waard!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Caol Ila 2014/2025 - 11 jaar oud 1st Fill PX Sherry Hogshead Cask #2015633 Mystical Malt Creatures (Murray McDavid)
Ervaar intense torfrauch en zoete sherrynoten in de Caol Ila 2014 van Murray McDavid! Zorg dat u een van de 290 flessen bemachtigt.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Isle of Raasay The Chinkapin
Geniet van rokerige barbecue-noten door zeldzame Chinkapin-eik. Verzeker uzelf van dit Hebriden-unicum!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Elements of Islay Blended Malt Cask Edit
Rookachtige en minerale tonen worden aangevuld met de zoetheid van bourbon en de kruidigheid van sherry. Bestel nu deze mysterieuze whisky!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Stauning Bastard Rye Whisky Mezcal Cask Finish 2022 Batch No. 2
Deense whisky ontmoet Midden-Amerikaanse mezcal. Proef deze ongebruikelijke combinatie het beste zelf.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Ardnahoe 5 jaar oud Inaugural Release
De eerste botteling van Ardnahoe overtuigt met volle aroma's en de krachtige turfrook die typisch is voor Islay. Absoluut proberen!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
MacNair's Lum Reek 21 jaar oud Peated
Elegante torfrauch, zoete sherrynoten en fijne lederaroma's in perfecte drinksterkte. Koop nu deze heerlijke blend!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Willowburn 2025 Ember Batch #004
Zachte houtrook en uitgebalanceerde smaak uit sherry- en bourbonvaten. Geniet van deze gelimiteerde uitgave uit Duitsland.
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Kilchoman Maury Cask Matured
Ervaar donkere fruittonen en zoete turfrook uit de volledige rijping in zeldzame likeurwijnvaten. Bestel nu voor een genot!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Benriach 12 jaar oud The Smoky Twelve Three Cask Matured
Zoete rook en fruitig romige aroma's uit de rijping in drie vattypen maken de Benriach onweerstaanbaar. Bestel snel!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)