Rokerige & zoete whisky
In deze selectie verenigen zich krachtige rokerige aroma's met zoete smaaknoten zoals honing, karamel of vanille. De rokerige aroma's doen denken aan kampvuren of gerookt hout, terwijl de zoetheid zorgt voor een aangename balans en een ronde smaak. Deze tegenstrijdige, maar harmonieuze verbinding zorgt voor een uitzonderlijk genot voor whisky-liefhebbers, die zowel rook als zoetheid weten te waarderen.
Producten filteren
–
St. Kilian Peated
Heerlijke rokerige tonen en romig karamel uit een Duitse distilleerderij. Bestel nu en geniet met vrienden!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Clydeside Fortnight 6 jaar oud Peated
Ervaar unieke rokerige aroma's gecombineerd met zoete citrusnoten! Ontdek het echte karakter van Glasgow – koop nu.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Laphroaig Four Oak (1 liter)
Heerlijke rokerige tonen van Islay en de invloed van vier verschillende vatsoorten brengen een waar aroma-feest in uw glas. Direct kopen!
€ 60,99
Caisteal Chamuis 12 jaar oud Oloroso-Sherry Cask Finish Heavily Peated Blended Malt Whisky
Trots, krachtig en rokerig. Hier wacht een echt Schotse eilandervaring op u. Grijp nu de kans en laat u betoveren!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Kilchoman Genesis Peating Stage 3
Deel 3 van de Kilchoman Genesis-reeks benadrukt de turf van Islay bijzonder. Proef de rokerige single malt zelf.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
– 40,00%
Box Whisky Early Days Batch 002
Voor rokerige liefhebbers: Gemaakt met 66,8% getorfd Pilsener gerst. Er zijn slechts 2000 flessen geproduceerd.
€ 114,99
€ 68,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 137,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 114,99
Bladnoch Alinta PX Sherry & Bourbon Cask Matured The Bold Collection
U geniet van kampvuurrook en zoete PX Sherry in deze bijzondere Lowland Single Malt. Zorg dat u uw exemplaar nu bemachtigt.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Balvenie 17 jaar oud The Week of Peat
Slechts één week per jaar wordt bij Balvenie met getorfd gerst gestookt. Ontdek nu de uitzonderlijke single malt.
€ 153,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 219,99/Liter)
Finlaggan Moscatel Single Cask #019 - Ember & Oak Cask Friends
Slechts 300 flessen! Ervaar de unieke rooksmaak van de Finlaggan Moscatel Single Cask. Beveilig uw fles nu!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Monkey Shoulder Smokey Monkey
De rokerige variant van Monkey Shoulder. Goed, betaalbaar en met turfrook. Een must-have voor fans van rokerige whisky's!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Sild 5 jaar oud Triple Cask
Fruitig en licht zout door de bijzondere Amontillado sherryrijping. Ontdek fruitige single malt uit 3 vatsoorten!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Suntory Toki Black
De toevoeging van Hakushu Peated Whisky geeft de Toki een rijke en zacht rokerige uitstraling. Bestel nu voor genot.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Hellyers Road 7 jaar oud Slightly Peated
Geniet van Tasmanische ambacht met de 7-jarige Hellyers Road! Beveilig nu uw licht geturfde single malt.
€ 127,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 182,84/Liter)
Langatun Old Crow Peated Whisky in cadeauverpakking
Ongelooflijk zacht, gelaagd en met prachtige turfrook - zo presenteert deze whisky uit Zwitserland zich. Ontdek het nu.
€ 58,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 117,98/Liter)
Campbeltown Loch Blended Malt Scotch Whisky
Lichte rook en maritieme tonen domineren de heerlijke Blended Malt. Bestel nu deze geweldige whisky voor een eerlijke prijs!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Cotswolds Peated Cask
Rijpe vruchten en mooi geïntegreerde rook bepalen deze intense cask strength uit kleine quarter casks. Bestel nu.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Yamazakura Kuyuri Peated Blended Whisky
In de mooie fles sluimeren delicate rook, zoete vanille en fruitige citrusnoten in perfecte drinksterkte. Koop nu!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Armorik 2016/2025 - 8 jaar oud Yeun Elez Triple Cask
Ervaar de samensmelting van rook, Bourbon-, Sauternes- en STR-vattonen! Zorg dat u deze gelimiteerde uitgave bemachtigt.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
anCnoc 10 jaar oud Smoky
Ervaar de balans tussen milde rook en vanillezoetheid van deze 10-jarige Highland Malt. Bestel hem nu direct.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Connemara Distillers Edition (Irland)
Een rokerige whisky, die door sherryvatrijping is verfijnd met fruitige tonen. Een intens smaakavontuur wacht op u.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
– 16,00%
Holyrood Embra
Stijlvolle blikvanger en smaakvol hoogtepunt. Ontdek de heerlijke Scotch Whisky uit de jonge Holyrood distilleerderij.
€ 78,99
€ 66,35
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 63,99
Highland Park 15 jaar oud Viking Heart met cadeauverpakking
Rijk en veelzijdig - zo presenteert de 15 jaar oude Viking Heart uit het hoge noorden van Schotland zich. Probeer het!
€ 117,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 168,56/Liter)
Motörhead 12 jaar oud 50 Years of Rock & Roll
Ervaar pure rock met Motörhead! Bestel de gelimiteerde Highland Single Malt met een gemiddelde van 58% Vol. Cask Strength.
€ 113,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 162,84/Liter)
Kavalan Master's Select Reserve #1 (liter)
Ontdek lichte turftonen en exotische fruitsweet in Kavalans beperkte Travel-Exclusive! Bestel nu.
€ 84,99